Herbal Essences, Maska do włosów 'Szczęśliwe zakończenia'

Herbal Essences, Maska do włosów 'Szczęśliwe zakończenia'

Codziennie walczy i pokonuje rozdwojone końcówki Twoich włosów. Jego zmysłowa formuła z ekstraktem z czerwonej maliny i jedwabiu sprawi, że Twoje długie włosy będą zadbane aż po same końce. Zafunduj swoim długim włosom kurację VIPowską.

Zadowalająca

To co najbardziej urzeka mnie w tej masce to zapach, jest przepiękny i długo utrzymuje się na włosach. Nie o to jednak nam chodzi, kiedy kupujemy maskę. Jeżeli liczycie, że faktycznie kondycja waszych końcówek się polepszy to nie spodziewajcie się cudów. Maska ładnie nawilża włosy, pomaga w rozczesywaniu, włosy po umyciu ładnie się świecą. Jest to jednak pomoc doraźna, a nie długotrwałe działanie. Podsumowując- ładny zapach, dość wydajna, łatwa aplikacja, poprawa wyglądu włosów zaraz po umyciu, jednak nie utrzymująca się do kolejnego użycia. Produkt zadowalający.

Fajna, ale...

Maskę kupiłam w promocji, skuszona ładnym opakowaniem :)
Lubię kolor czerwony, uwielbiam maliny, aż żal nie kupić...
Jednak od początku wiedziałam, że szału nie będzie.
Podobnie jak wszystkie inne kosmetyki od Herbal Essences, ta maska ma bardzo chemiczny skład, a naturalne ekstrakty daleko za zapachem, tak więc hasła "regeneracja" "nawilżenie" i "odbudowa" to tylko chwyt marketingowy.
Jednakże od czasu do czasu kupuję kosmetyki tejże firmy, ze względu na jedną zaletę- wszystkie szampony, odżywki i maski mają przyjemne zapachy, długo utrzymujące się na włosach.
Oczywiście zapach podobnie jak w wersji kokosowej jest nieco chemiczny, ale z pewnościa przyjemny dla nosa.
Co do działania: maska zawiera silikony, które ułatwiają rozczesywanie, nabłyszczają, upiększają, wygładzają- oczywiście tylko doraźnie.
Mam długie, splątane włosy, nakładam maskę na kilka sekund i to wystarczy, nie ma sensu trzymać jej długo na włosach bo i tak nie zregeneruje rozdwojonych końcówek.
Produkt ma gęstą, jasnoróżową konsystencję, jest średnio wydajny.
Podsumowując- maska dobra dla osób chcących szybko poprawić wygląd swoich włosów, przyjemna, pachnąca.
Ja jednak zwracam uwagę na skład, więc juz po nią nie sięgnę, jednak używam jej raz na jakiś czas, gdy mam ochotę na "coś malinowego i słodkiego" we włosach.

W porządku

Maskę kupiła moja siostra w jakiejś małej osiedlowej drogerii. Stała w łazience już od dłuższego czasu, a ja jej w ogóle nie używałam. Aż ostatnio miałam ochotę na jakiś słodszy zapach we włosach, więc po nią sięgnęłam.

Plusy:
+ bardzo słodki zapach, lekki, kwiatowo-owocowy (nie każdemu przypadnie do gustu)
+ włosy są bardziej miękkie
+ nawilża
+ nie obciąża, jeśli nie nakładamy na skórę głowy

Minusy:
- niestety nie zauważyłam, aby pomógł mi z kwestii zniszczonych i rozdwojonych końcówek, zero efektu
- ma dość dziwną konsystencję, jakby krem połączony z żelem/ galaretką (?)

Jako że nie kupiłam go sama, nie jestem w stanie określić stosunku jakości do ceny

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

bardzo fajna

Spodobała mi się ta maska, w ogóle produkty Herbal Essences całkiem nieźle działają na moje włosy. Z problemem końcówek zmagam się od zawsze, jak każda posiadaczka długich włosów.
Kosmetyk ma malinowy zarówno kolor jak i zapach. Bardzo uprzyjemnia to stosowanie produktu, relaks podczas mycia włosów. Konsystencja nie jest jakoś specjalnie gęsta, raczej jak odżywka ale mi to nie przeszkadza. Produkt łatwo rozprowadzić na włosach i dobrze je pokrywa.
Po tej masce moje włosy doskonale się rozczesują, właściwie mogłabym to zrobić palcami. Są gładkie, zdyscyplinowane, nie puszą się. Maska dobrze nawilża, myślę, że to dobry produkt do standardowej pielęgnacji włosów, ja używam ok. 2 razy w tygodniu. Nie przeciąża, włosy są w dobrej kondycji.
Nie zauważyłam jakiegoś szczególnego działania na końcówki, po prostu nawilża je jak i resztę włosów, są bardziej zdyscyplinowane.
Spore pudełko, dobra wydajność. Na pewno kupię ponownie gdyż maska ta zadowala mnie w codziennej pielęgnacji włosów.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo dobry produkt.

Nie jest to typowa maska-kuracja regenerująca.
Po prostu odżywka, tylko odrobinę silniej działająca.
Używam jej na zmianę z Hello Hydration, tamta jest od niej trochę lepsza.
Włosy po użyciu tej maski nie są tak miłe w dotyku i śliskie jak po Hello Hydration, ale i tak czuję, że coś tam zdziałała. Łatwo się rozczesują, mogłyby tylko być trochę lepiej nawilżone.
Owszem, mam na uwadze to, że te kosmetyki są pełne silikonów, może nie odżywiają jakoś super na długi czas, jak powinno to mieć miejsce, ale na pewno nawilżają i za to duży plus.
I dodatkowy plus za zapach, maska pięknie pachnie soczystymi malinami.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Spełnia wszystkie oczekiwania

Bardzo ładnie pachnie. Włosy są bardzo miękkie, wygładzone, nie puszą się. Czuć, że są bardzo ładnie nawilżone. Maska nie obciąża ich, co jest bardzo dużym plusem, nie przesusza. Wpływa na to, że końcówki mniej się rozdwajają. Odżywia włosy i wpływa na to, że wyglądają zdrowiej, łatwiej się rozczesują. Jest tania- ok. 15zł i bardzo wydajna- mi starczyła na rok. Bardzo polecam, bo jest to moje KWC. Właśnie tego oczekuje od tego typu produktów. Niedługo na pewno kupię ja ponownie.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

dobra ale obciąża

Maska bardzo fajnie pachnie,dobrze się nakłada. Świetnie radzi sobie z rozplątywaniem włosów.
Maska jednak obciąża moje włosy- na drugi dzień mam już kluski. Mam też szampon z tej serii i także przetłuszcza włosy. Także tylko sam zapach i łatwość rozprowadzania,no cóż nie jest to jednak ideał ale warto przetestować!

Używam tego produktu od: miesiaca

Tylko przyjemność

Plusy:
+ bardzo ładny zapach
+ ogromna wydajność
+ zmiękcza włosy
+ ułatwia rozczesywanie
+ wygładza
+ nie obciąża

Minusy:
- brak wymiernych efektów działania, to raczej odżywka niż maska

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Moja ulubiona

Jedna z lepszych maseczek ktorą lubią moje włosy;)
I moim zdaniem najlepszy produkt herbala;)
Cudowny zapach;) Cudowne włosy po niej;)

Niestety ma jedną wadę. Włosy sie do niej przyzwyczajaja więc trzeba ją odstawiać co jakiś czas. W innym wypadku przestanie poprostu dawać efekty...

Używam tego produktu od: kilku mieisecy

niezla.

Kupilam ten produkt w zestawie z szamponem i odzywka, ktore okazaly sie klapa. Strasznie przesuszaly wlosy i po ich uzyciu mialam na glowie jedno wielkie siano. Jednak ta maska jest naprawde dobra. Wygladza wlosy, nie przetluszcza ich, delikatnie nablyszcza, jednym slowem super :) niestety wlosy sie do niej szybko "przyzwyczajaja" i efekty sa coraz mniej widoczne. dlatego polecam robic sobie od czasu do czasu przerwe w jej uzywaniu :)

Używam tego produktu od: 2msc

może być

+ładnie pachnie
+włosy łatwo się rozczesują
+wydajna
+są miękkie
+włosy po niej pachną przez długi czas

teraz pora na wady...

-nie zauważyłam żadnej poprawy moich końcówek
-włosy nie są odżywione

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Świetna jak dla mnie :)

Kupiłam ją, bo chciałam żeby moje włosy wróciły do życia. I tak się stało. Na pewno jeśli chodzi o końcówki to jest coraz mniej rozdwojonych. Na opakowaniu pisze, żeby trzymać maskę 5 min, ale nie wierzyłam w to żeby po 5 min, uzyskać jakikolwiek efekt. Trzymałam ją przez godzinę i spłukałam. Normalnie pierwsze moje wrażenie to tak jakby włosy się wygładziły, i nie puszą się już. Za drugim razem, nie było już tak zadowalających efektów, być może dlatego, że starałam się szybko to spłukać i mieć to z głowy.

Zalety:
- chroni końcówki
- włosy się nie puszą
- odżywia włosy (przynajmniej w moim przypadku)
- ślicznie pachnie
- cena (jak na maskę to jest tania)

Wady:
- włosy sie trochę do niej przyzwyczaiły

Ale polecam. Chyba nie kupię jej ponownie bo lubię testować ponownie, chociaż nie wiem.