Shu Uemura, Eyelash Curler (Zalotka do rzęs)

Shu Uemura, Eyelash Curler (Zalotka do rzęs)

Pojemność 1 szt

Najpopularniejsza i najprawdopodobniej najlepsza zalotka jaka jest obecnie na rynku. Metalowa zalotka marki Shu Uemura.

zalotki
do rzęs
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Jedyna

Markę Shu Uemura znam od ponad dekady i ma w swojej gamie produktów wiele perełek, jednak znana jest głównie z tych zalotek. Ja mam te najbardziej klasyczna i nie zamienię jej na inną. Ja mam rzęsy długie i generalnie podkrecone same w sobie, ale nie za dużo ich jest, a ta zalotka pomaga mi je ładnie poustawiac, zwłaszcza że mam miejsca, w których tych rzęs jest niewiele. Sekretem tej zalotki są gumki i ich kształt. Nie ma innej takiej zalotki na europejskim rynku. Azjatki mają sztywne i proste rzęsy, więc ta zalotka na słowiańskich rzesach może zdziałać cuda. Rzęsy po zalotce trzeba też umiejetnie malować. Ja stosuje kilka trików Roberta Jonesa i zawsze zaczynam od tuszu wodoodpornego, bo nie ma wody w składzie, a woda działa na rzęsy jak woda na loki- prostuje włosy. To może być powód, dla którego niektóre dziewczyny nie widzą różnic między tą zalotka a innymi. Polecam poeksperymwntoqac albo poszukać trików makijazystow.

Całkiem dobra

Dostałam zalotkę w prezencie na święta, sama w życiu bym nie wydała na nią ponad 100 zł. Nie rozumiem tego zachwytu nad nią. Używałam jej kilka dni i wróciłam do swojej starej zalotki z rossmanna za 10 zł. Jednak po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii znowu dałam jej szansę i powiem Wam, że się miło przekonałam. Zalotka podkręca każdą rzęsę, ze względu na swój kształt, co przy zwykłej zalotce było ciężkie bo mam duże oko i nie docierała do wszystkich rzęs. W efekcie rzęsy z brzegu od zewnętrznej strony twarzy pozostawały proste. Zalotki używam dopiero po zrobieniu makijażu oka (eyeliner i cień) i nie odbija się makijaż, nie przykleja do powieki. Zalotka jest bardzo solidna, ładnie i porządnie wykonana. Polecam jej zakup, jednak cena jest troszkę za wysoka. Gdyby coś mi się z nią stało raczej bym nie zainwestowała w jej zakup.

MOJA ULUBIONA!!!!

MOJA ULUBIONA!!!Jest mega precyzyjna, żadna inna zalotka nie jest tak mocna i taka delikatna zarazem
Jej kształt zapobiega przyszczypywaniu delikatnej skóry powiek. Zalotka dostosowana jest do wszystkich kształtów i wielkości oczu. Zapewnia precyzyjny docisk bez efektu załamania( co niestety w innych zdarza się notorycznie). Rzęsy po uzyciu sa podniesione, podkręcone, fajnie wymodelowane i mega zalotne!!

Must Have

Uzywam od ponad roku. Absolutny must have. Swietna jakosc wykonania. Zapasowa guma w zestawie (jak narazie pierwsza nadal w bezurazowym stanie ;-) Polecam!

Niezbędna w mojej kosmetyczce

Zalotki używam codziennie, dlatego też potrzebowałam czegoś porządnego i skusiłam się na Shu Uemura. Od dwóch lat używam jej każdego dnia! Nawet kiedy nie maluję rzęs tuszem, oko po użyciu tej zalotki od razu wydaje się większe, rzęsy dłuższe a spojrzenie jest bardzo zalotne. Efekt podkręcenia utrzymuje się cały dzień. Rzęsy nie są połamane czy pokrzywione.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (i cały czas ta sama gumka)

Must have

Kiedy zaczelam sie interesowac zalotkami wiedzialam, ze chce kupic najlepsza jaka znajde. Nie bylo trudno ktora wybrac bo chyba zadna inna zalotka nie ma tylu pochlebnych opinii u MUA i blogerek jak ta.

+Fajny ksztalt, latwo dostac sie do nasady rzes
+Silikonowy wklad jest swietnej jakosci, uzywam prawie codziennie od conamniej dwoch lat i nic sie z nia nie dzieje, az ja sprawdzam regularnie
+Wygodna i latwa w uzyciu
+Moje rzesy nawet bez tuszu przez wiekszosc dnia utrzymuja efekt, nie wiem na ile to zasluga zalotki a ile rzes czy klimatu
+Jakosc wykonania
+Cena, wydaje sie droga ale nie musialam wymienic nadal gumy, a w pudeleczku jest jeszcze druga na zapas

-Zakladam, ze dla wiekszosci dostepnosc

Dobry produkt ale czy aż takie Wow?

Miałam na oku jeszcze dwie zalotki ale jak mi się wydawało postawiłam na największą gwiazdę.
Od 15 lat zalotka to mój Must Have, cały ten czas miałam ok 5 zalotek Revlona które były idealne. Zmieniałam je gdy złoty kolor zaczynał się ścierać.
I ta zalotka niczym się nie różni od Revlona. Jest dobra, nie ma się do czego przyczepić, jest srebrna więc nie zetrze się nic ale efekt daje taki sam. Do tego moje chyba inne oko lewe tak samo przy tej jak przy Revlonie zdarza mi się lekko przyszczypać od wewnętrzenej strony.
Powiedziałabym dobra zalotka, daje efekt podkręconych rzęs. Nic więcej
Gdybym zgubiła, zepsuła etc kupiłabym inną.

bezpieczna dla rzes

Zalotka wyglada jak zwykla zalotka, natomiast roznica jest taka, ze jest dobra guma, dzieki ktorej zalotka nie wyrywa nam, ani nie lamie rzes. Jest to produkt kultowy, bestseller z Shu uermury, takze jezeli miec zalotke, to tylko taka. Ja zaplacilam 45 zl, wiec cena umiarkowana jak za tego typu produkt, 100 zl bym nie zaplacila.
Zalotke w sumie kupilam, bo mialam problem z malowaniem tuszem gornej powieki, chcialam odbic rzesy od nasady, co ciekawe, okazalo sie, ze ta zalotka strasznie odbija rzesy i jak podkrecilam sobie pierwszy raz, to mialam rzesy siegajace prawie brwi, czegos takiego, to w zyciu nie widzialam! Jest napewno roznica w zastosowaniu nie zastosowaniu zalotki. Napewno mozna na uzyc na dwa sposoby, albo odbic rzesy od samej nasady i wtedy one robia sie proste do gory albo podkrecic je w polowie i miec podkrecone, ale juz nie takie dlugie. Ogolnie, to jestem bardzo zadowolona z zakupu, bo rzesy umalowane nawet sredniej jakosci mascara, robia wow. Rzesy ukladaja sie inaczej, oko sie otwiera i bardzo ladnie to wyglada. Mialam kiedys zalotke, ale tamta, mimo ze dobrej jakosci, nie miala takiej miekkiej gumy, moze caly fenomen tkwi w tej gumie? W pudelku jest jeden zapas gumy. Jestem zadowolona z jej zakupu, polecam.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

NAJLEPSZA !

Już nigdy nie sięgne po inną zalotkę. Moje rzęsy są cudownie podkręcone i pięknie wyglądają ! Mimo, że jest droga, ale wydaję mi się że ta cena jak za wieloletnią zalotkę jest przyzwoita.
UWIELBIAM!

najlepsza

Jest fantastyczna, najlepsza ze wszytskich jakie testowałam. Ładna, poręczna, wygodna,porządnie wykonana. Czarna gumeczka nie zużywa się szybko, i jest bardzo delikatna. Co prawda nie używam jej codziennie, ale nie ma obaw odnośnie stanu rzęs.

mimo wszystko nie rozumiem fenomenu

Sam produkt w sobie jest bardzo dobry.

Genialnie podkręca rzęsy,kształt super dopasowuje sie do oka, nie łamie rzęs.

Wygląd - jak to zalotka.

Mam ją dopiero 2 tygodnie, ale podobno to zakup na lata, w pudełeczku zapasowe gumki do wymiany - za to plusik
Moim zdaniem cena jest po prostu za wysoka jak na zwykłą, trochę lepszą zalotkę.

Ilość zużytych opakowań: 1 zalotka

Bardzo dobry produkt

Moze na poczatku wyjasnie ze nie uzywalam zalotek przed ta i jest jedyna, ktora posiadam. Za to mam ja od ponad dwoch lat. Uzywam od czasu do czasu.
Rzeczywiscie doskonale podkreca rzesy. Bez utrwalacza jakiegos rodzaju nie jest to efekt ktory sie utrzymuje caly dzien.
Wielka zaleta; nie widzialam nawet jednej rzesy, ktora by wypadla po czy przy okazji uzycia tej magicznej rozczki.
Sam fakt ze mam ta zalotke od lat jest testamentem tego, ze warto.
I mozna ja obecnie kupic za pol ceny bez wiekszego problemu.

Używam tego produktu od: pierwsze
Ilość zużytych opakowań: dwa lata