KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 90% osób
    haba haba haba
    26 kwietnia 2012 o 14:53
    polecam
    O ile do całej serii AA podejście mam dość sceptyczne, bo się pary razy zawiodłam, tak ten produkt rehabilituje markę. Ale po kolei. Płynu używam głównie do demakijażu oczu. Przede wszystkim nie podrażnia, ani nie uczula, nie wysusza delikatnej skóry. Bardzo dobrze zmywa pełen makijaż oka, łacznie z wodoodpornym tuszem. Kilkakrotnie zdarzyło mi sie również zmyć nim całą twarz i też nie miałam zastrzeżeń. Dość specyficzny może okazać się zapach tego płynu. Jest intensywny, lekko pudrowy, mi sie bardzo podoba, ale wiem, że sa osoby, które mogą go nie polubić. Butelka do najwygodniejszych nie należy, trochę za dużo wypływa produktu. Ale nie odejmuję mu za to gwiazdki. Używam tego produktu od: kilka miesięcy Ilość zużytych opakowań: dwa

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    emssi
    28 maja 2015 o 23:08
    5 / 5
    płyn który świetnie radzi sobie z demakijazem
    Wcześniej miałam problemy z cerą, często miałam alergię czy podrażnienia od toników. Sięgnęłam po płyny micelarne AA i od długiego już czasu tylko ten produkt wybieram. wegług mnie ma same plusy :) +wydajny + dokładnie i z łatwością usuwa cały makijaż + nie wysusza skóry, nie podrażnia + przystępna cena, często można upolować go na promocjach :D Używam tego produktu od: 1,5 roku Ilość zużytych opakowań: az niepamiętam x 250ml
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

ceylonka
    28 grudnia 2014 o 22:03
    O tak!
    Zdecydowanie, to jeden z lepszych płynów micelarnych w moim życiu: + szybko i skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia + nie pozostawia tłustej cery + jest wydajny - małe zużycie płatków + nie ściąga cery, ale ją "napina" w pozytywnym znaczeniu - mamy wrażenie, że nasze zmarszczki się prostują, wypełniają - jak kto woli + po nim właściwie nie odczuwamy potrzeby użycia kremu, bo cera jest idealnie nawilżona - brak Używam tego produktu od: styczeń 2014 Ilość zużytych opakowań: jedno

Kalina96
    11 października 2013 o 0:08
    4 / 5
    Usuwa makijaż i oczyszcza
    Płyn do demakijażu spełnia swoje zadanie, przede wszystkim usuwa makijaż i oczyszcza skórę, a ponadto \\nnie podrażnia \\nma delikatny zapach, który nie przeszkadza \\njest wydajny \\nmożna go kupić w przyzwoitej cenie \\n \\n

kasiaxx0
    8 sierpnia 2013 o 10:44
    5 / 5
    Ukradłam mamie na spróbowanie, i tak już pozostał na mojej półce. + nie podrażnia + dobrze oczyszcza + delikatny + wydajny + bezzapachowy + dobry do demakijażu oczu + cena + dla alergików naprawdę polecam Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno