Joko, Virtual, Street Fashion, Lakier do paznokci

Joko, Virtual, Street Fashion, Lakier do paznokci

Inspiracją najnowszej kolekcji lakierów marki Virtual jest odważna moda miejska.
Łączy w sobie pomysłowe, oryginalne stroje, ekstrawagancję oraz intensywne kolory.
Lakier Street Fashion jest doskonałym rozwiązaniem dla młodych kobiet, które tworzą własny niepowtarzalny styl i wyznaczają trendy.
Najnowsza kolekcja lakierów marki Virtual Street Fashion zawiera 30 najmodniejszych w tym sezonie propozycji kolorystycznych. W kolekcji znajdują się wszelkie odcienie różu i fioletu. Od delikatnych, pastelowych poprzez intensywne, głębokie odcienie. Styliści marki Virtual proponują także wiecznie modną krwistą czerwień. Kobiety ceniące neutralne, naturalne kolory znajdą w kolekcji szeroką gamę kolorów typu nude, naturalne beże oraz delikatne perłowe odcienie różu. W palecie barw znalazły się również wciąż modne odcienie szarości.
Gwarancją wysokiej jakości i trwałości lakieru są polimery winylowe, które chronią paznokcie oraz zapewniają trwały efekt. Formuła lakieru jest elastyczna, dzięki czemu lakier nie odpryskuje oraz zachowuje maksymalny połysk.

dobry lakier

Mam lakier w odcieniu pomarańczowym. Świetny, intensywny, trwały lakier w dość przystępnej cenie. Troszkę niszczy paznokcie, ale dopiero po dłuższym czasie. Wygląda estetycznie. Kolor jest żywy i trwały przez kilka dni.

Bardzo łatwo go usunąć za pomocą zmywacza np. Isana. Wytrzymuje około 3 dni.

Nie wierzę

Czytam oceny lakieru i pojęcia nie mam z czego wynikają. Chyba tylko z ceny i gamy kolorów.

To mój pierwszy lakier, który nie wytrzymał 24h. Nie ściera się. Po prostu odłazi. Pomalowałam po południu jednego dnia, a następnego oblazł mi już w pracy. Wystarczyło popisać na klawiaturze.

Krycie zależy od koloru. Jeden robi smugi, inny nie. Jeden jest gęsty i starczą dwie warstwy, inny ma prześwity. Nie trzyma się dobrze żaden. (Ze względu na oceny kupiłam 4 kolory - nie wiem po co.)

Dodam że używam top coat. Nic to nie zmienia.

Świetny w tej kategorii cenowej

To naprawdę bardzo dobry lakier, moje paznokcie są na tak :)

+szeroka gama kolorów
+wysoki połysk
+wygodny pędzelek
+brak mocnego "zapachu"
+łatwy w aplikacji
+dosyć szybko schnie
+cena

-dostępność
-średnie krycie przy jednej warstwie
-przy dłuższym stosowaniu barwi płytkę

Bardzo dobry lakier w bardzo niskiej cenie

Zalety:
- bardzo duży wybór kolorów, od delikatnych pastelowych po mocne i eleganckie
- ma duży płaski pędzelek, ułatwia aplikację lakieru
- nie tworzy smug na płytkach paznokci
- ma niską cenę
- duża pojemność
- zapewnia trwały efekt, bez odpryskiwania na 4-5 dni
- zapewnia paznokciom delikatny połysk i gładkość
- po nałożeniu bardzo szybko zasycha, nie trzeba długo czekać

Całkiem ok.

Posiadam 3 odcienie. Kawę, malinę i róż.
Lakiery mają dosyć rzadką konsystencję. Konieczne jest nałożenie min, 2 warstw aby uzyskać pełne krycie. Nie smużą. Szybko wysychają na paznokciu, Odpryskują po 3, 4 dniach, ale to dla mnie nie jest problemem, gdyż używam topów. Dosyć szybko gęstnieją w buteleczce.Plastikowa nakrętka zniszczyła mi się w 2 egzemplarzach.

krwista czerwień zawsze modna

Podoba mi się lakier, który kupiłam ok. pół roku temu. Mam odcień krwistej czerwieni i używa się go naprawdę dobrze, polecam.
+świetny kolor – intensywny, kobiecy, elegancki (bardzo lubię tego typu odcień czerwieni – nie taki „plastikowy”,…. lecz głęboki)
+bardzo wydajny – od pół roku wciąż jeszcze pół opakowania
+niska cena
+wygodny pędzelek
+mocne krycie paznokcia
+trwałość – do 5 -6 dni
+brak nieprzyjemnego zapachu

Warty wypróbowania

Mam odcień szary - GREY

OPAKOWANIE
lakier jest w wygodnej buteleczce. Pędzelek jest w miarę długi o średniej szerokości co mi bardzo pasuje (grube pędzelki utrudniają mi malowanie, bo mam waską płytkę paznokcia). Konsystencja nie jest zbyt gęsta i łatwo się rozprowadza

W PRAKTYCE
Lakier nie wygląda sztucznie, kolor ładnie się stapia i nie widać prześwitów (nakładam zawsze dwie warstwy). Lakier po wyschnięciu nie traci blasku co bardzo ładnie się prezentuje. Byłby moim hitem gdyby nie fakt, że szybko mi się ściera przy brzegach paznokcia...

PLUSY
- dobrze się rozprowadza
- kolor się stapia i tworzy spójną całość
- wąski i długi pędzelek
- duża gama kolorów
- po wyschnięciu nie traci blasku

MINUSY
- szybko się ściera przy brzegach

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nie lubie go

Posiadam odcień fioletowy ze zdjęcia oraz brokatowy jasny błękit..Aby całkowicie pokryć płytke paznokcia potrzebuje dwóch warst lakieru.Fajny pędzelek dobra d0 malowania konsystencja.Ale zawsze ale to awsze odpryskuje już na drugi dzień.Nie lubie go zużyje i nie wróce

Ulubiony

Lakier, który często bije na głowę droższą konkurencje.

Plusy:
- ach, to bogactwo kolorów
- szybko wysycha
- ładnie kryje (chociaż niektóre odcienie potrzebują 2 warstw)
- nie zabarwia płytki paznokcia, ani jej nie niszczy
- cena

Minusy:
- krótkotrwały (po 2 dniach odpryskuje, ale wtedy po prostu zmieniam kolor)
- w przyp. przejechania paznokciem po np. lodówce, kartce papieru pozostawia ślad
- pędzelek – jak dla mnie mógłby być troszkę szerszy

Ilość zużytych opakowań: pow. 10

Paso Doble - dla mnie porównywalny z gorszej jakości OPI

Paso Doble: nałożyłam 2 warstwy, choć powiem szczerze, na niektórych paznokciach przydałyby się trzy. Lakier bardzo ładnie błyszczy, zatem producent spełnił obietnicę z opakowania. Schnięcie ok. 20-25 minut, więc nie tak szybkie, jak obiecane, ale nie najgorsze. Powiem szczerze: ten lakier jest porównywalny z niektórymi OPI, potrzebującymi trzech warstw, by dobrze wyglądać, a kosztuje o wiele taniej (ok. 10 zł), zatem, jeśli nie chcecie wydawać pieniędzy na OPI, możecie stosować taki zamiennik, ponieważ jest dosyć trwały (końcówki ścierają się w czasie podobnym, jak u OPI, może minimalnie więcej, ale naprawdę pod lupą szukać różnic). Obydwa mają przyjemną, kremową konsystencję, ponadto seria Street Fashion nie została wyposażona w zbyt szeroki pędzelek jak Orient Express i maluje się bezproblemowo. Ten kolor równie dobrze mogłoby wypuścić na rynek OPI :) Tylko nazwa mi nie pasuje do koloru i serii Street Fashion. Paso Doble na ulicy? :O

Kolor biały wymaga 3 warstw i schnie ok. pół godziny.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: żadne, oczywiście ;)

Piękny kolor

Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.
Lakier jest świetnie napigmentowany, bardzo szybkie krycie, fajna konsystencja, szybko schnie, duży wybór kolorów.
Dobra cena w stosunku do wielkości opakowania.

Minusem jest to, że koloruje po wyschnięciu.
Jeśli zarysuje coś paznokciem to kolor czerwony (23), który posiadam zostaje zaznaczony na tej rzeczy.
Mówię nie o ubraniach, ale o rzeczach twardych.
W pracy nie jest to ile widziane.

Używam tego produktu od: 06.2013

Zdecydowany faworyt

Najlepsze lakiery z tej półki cenowej, z jakimi się spotkałam. Często wyprzedzają nawet lakiery znanych marek.

Na plus:
+ doskonałe krycie ( już po 1 warstwie bardzo ładnie pokryte, 2 warstwa nadaje idealnego głębokiego koloru
+ dobrze wyprofilowany pędzelek
+ dobra trwałość
+ ogromna gama kolorystyczna

Jeden jedyny minus:
- nałożony na "gołe" paznokcie (bez bazy) bardzo zażółcają płytkę.

Tak czy inaczej zawsze nakładam bazę, więc nie robi mi to szczególnej różnicy, raz mi się zdarzyło i taki był efekt.

Zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: mam 6 kolorów, plus jeden zużyłam cały, inne ciągle jeszcze używam