JB Cosmetics, LashFood, Conditioning Liquid Eyeliner (Odżywczy eyeliner)

JB Cosmetics, LashFood, Conditioning Liquid Eyeliner (Odżywczy eyeliner)

Siła LashFood w formie eyelinera. Odżywczy Eyeliner LashFood stworzony w technologii Nano-Peptydowej daje precyzyjny, długotrwały efekt, podczas gdy cebulki rzęs są odżywiane i rzęsy stają się zdrowsze i silniejsze. Szybko wysycha i nie rozmazuje się, pięknie podkreślając oko.
Dostępne kolory: czarny, brązowy.

odżywia i podkreśla

Świetny wynalazek! Oko jest wyraźnie podkreślone, powieka uniesiona. Eyeliner ma delikatny, cienki aplikator, którym można perfekcyjne zrobić makijaż oka i nie pobrudzić się przy tym, ani nie rozmazać na twarzy. Często denerwowało mnie używanie eyelinera, nie lubiłam tego, bo ciągle zdarzało mi się rozmazać i malowanie się w ten sposób zajmowało mi mnóstwo czasu.

Lashfood jest odpowiednim kosmetykiem dla mnie, szybko się nim wykonuje makijaż, a przy tym efekt jest rzeczywiście długotrwały. Oko wygląda na odżywione. Kreska utrzymuje się bardzo długo, mimo spacerowania w deszczu, czy pójścia na basen.

Fajnie komponuje się z odcieniami czerni, brązu, bo wyraźnie powiększa oko i podkreśla nałożone już cienie. Bardzo mocny, intensywny odcień czerni - zdecydowanie mój ulubiony kosmetyk!

Ilość zużytych opakowań: nadal nie skończyłam pierwszego

gorąco polecam :)

Godny polecenia. Kupie go ponownie bez zastanowienia. Ale do rzeczy:
plusy:
1. niesamowita trwałość - wytrzyma w nienaruszonym stanie w upalny dzień. Praca, siłownia, zakupy... patrzymy w lustro, a eyeliner nadal jest i wygląda tak samo jak nałożony rano. No aż trudno sie w nim nie zakochać :)
2. kolor - piękna, głęboka czerń, która nie blaknie w ciągu dnia
3. precyzyjny aplikator - cienki pędzelek, który umożliwia wykonanie precyzyjnej kreski
4. wydajność - jedno opakowanie wystarczyło mi na 6 miesięcy użytkowania (kreskę robię praktycznie codziennie)

minusy:
1. cena - ale w zestawieniu z plusami jest do wybaczenia :)

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Godny polecenia!

Godny polecenia, nie rozmazuje się, nawet jak poszłam na basen to się nie zmył. ;P Ładnie prezentuje się na oku, ożywia oko, a co najważniejsze ten kolor... Czarny.. <33

Ilość zużytych opakowań: 3 Całe

UWIELBIAM

uwielbiam ten kosmetyk! :) nie rozmazuje się, nawet jak płaczę! nie dosyć, że ślicznie podkreśla moje oczka, to do tego odżywia je :) jestem fanką tej marki, używam również odżywkę, którą można stosować przy rzęsach przedłużanych, które noszę bo kocham piękne, zalotnie podkreślone oczy, na pewno kupię ponownie i polecam wszystkim

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 4ml (w trakcie używania)