Artistry, Essentials Skin Care, Balancing Toner (Tonik normalizujący)

Artistry, Essentials Skin Care, Balancing Toner (Tonik normalizujący)

Tonik normalizujący dla cery mieszanej i tłustej:
- dwufazowy,
- zastosowano w nim technologię mikrogąbek, dzięki której krem wchłania nadmiar substancji tłuszczowej,
- wzbogacony naturalnymi wyciągami roślinnymi z imbiru i wierzby.

Kupiony w: U konsultantki

nie...

Maska z tej serii fantastyczna, ale tonic jakoś mam wrażenie, że zaczął mnie zapychać, kupiłam całą serię pielęgnacyjną do skóry Artistry Essentials i nie byłam zachwycona, a kasy poszło dużo.,. Tonik miał wielke obietnice, a przyszło wielkie rozczarowanie, miał normalizować skóry wraz z innymi produktami, a niestety efekt był taki, że przesuszył mi skóre. Nie polecam.

bardzo dobry

Bardzo dobry do cery tłustej na okres letni. Sprawia, że skóra nie świeci się. Ma ładny delikatny zapach. Bardzo wydajny. Łagodzi podrażnienia. Zawiera naturalne wyciągi roślinne, odżywiające skórę i poprawiające jej kondycję. Bardzo dobrze poprawia wchłanianie się kremów na dzień i na noc. Opakowanie jest bardzo poręczne i tak opracowane żeby nadmiernie nie wylewać toniku na dłoń.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 15

produkt spełnia moje oczekiwania za wyjątkiem zbyt wygórowanej ceny

Tonik bardzo dobrze oczyszcza i nie wysusza co jest ważne przy cerze problemowej. Jednak zamieniłam go na tonik normalizujący z serii beautycycle bo ten ma podobne działanie a jest 2 razy tańszy. Gdyby nie zbyt wygórowana cena pewno nie zamieniłabym go na żaden inny ale po co przepłacac za to samo w innym opakowaniu

Bardzo fajny :)

Cudowny zapach i bardzo fajna buteleczka :) Swietnie oczyszcza buzie i usowa nadmiar sebum. Po dluzszym stosowaniu zestawu kosmetykow normalizujacych z Artistry, skora jest nie do poznania. Ja mam bardzo problemowa cere, szybko sie przetluszcza, ciagle sie swiece, moje pory sa zatkane i rozszerzone, a do tego co pare dni pojawiaja sie wypryski, probowalam bardzo wielu kosmetykow i tych drozszych i tanszych. Niestety bardzo dlugo nie moglam znalesc nic odpowiedniego, dopiero niedawno odkrylam firme Artistry i to jest to czego szukalam tyle czasu. Jesli macie cere taka jak ja, to to jest zdecydowanie to, polecam :)

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania