Rimmel, Glam` Eyes Day 2 Night (Tusz do rzęs 2 w 1)

Rimmel, Glam` Eyes Day 2 Night (Tusz do rzęs 2 w 1)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Pojemność 9,5 ml

Glam` Eyes Day 2 NightRimmel to tusz do rzęs 2 w 1. Odkręć odpowiednią nakrętkę i nabierz na szczoteczkę odpowiednią ilość maskary:
górna nakrętka (czarna) - efekt naturalny na co dzień, wyraźnie wydłużone i idealnie rozdzielone rzęsy. Dolna nakrętka (różowa) - efekt glamour idealny na wieczór, rzęsy wydłużone, rozdzielone i pogrubione aż do 15 razy.

Przeciętna

Myślałam, że mechanizm szczoteczki będzie podobny do mojego ulubionego Bourjois Twist Up the Volume. Niestety tutaj ta technologia zmiany końcówki jest o wiele prostsza i w mojej ocenie nie robi zbyt dużej różnicy. Generalnie efekt na rzęsach był dość przeciętny.

Bardzo ją lubię

Maskarę kupowałam nałogowo do momentu kiedy znikła ze sklepowych półek. Pięknie wydłuża rzęsy i je rozdziela. Tusz ma regulowana szczoteczkę z której robimy taka co przedłuża i druga co pogrubia rzęsy. Teraz co jakiś czas zamawiam ja przez internet gdzie jescze jest dostępna. Fajny produkt. Nie kruszy się i jest precyzyjna

Zabawne, bo to jeden z najlepszych tuszy jakie używałam

Tusz u mnie leży od 2 lata w kosmetyczce bo nie chciałabym zapomnieć jego nazwy i wyglądu :D Ogólnie mam ultra krótkie i jasne rzęsy. Ten tusz sprawiał, że moje rzęsy są pięknie podkręcone, wydłużone i pogrubione. Widzę dużo zarzutów na to, że ten tusz skleja rzęsy. Ja tego wrażenia nie miałam. Tusz jest niesamowicie wydajny. Mimo upływu tak długiego czasu dalej jest możliwość jej używania, ale jednak z uwagi na rozsądek już nie ryzykuję :D Niestety nie widzę jej w sklepach stacjonarnie. Od czasu gdy skończyłam jego używanie wielu innych tuszy z różnych półek cenowych i tak naprawdę takiego efektu do codziennego używania nie znalazłam. Dodam, że zawsze używałam wersji volume+lenght. Nigdy nie korzystałam z tej opcji drobniejszej szczoteczki. Kolejnym plusem jest fakt,ze maskara się nie kruszy i nie rozmazuje.

polecam

Tusz kupiłam z czystej ciekawości. Na początku nie byłam zachwycona- zlepiał rzęsy, pozostawiał grudki, nie dawał żadnych szczególnych efektów . Odstawiłam go na jakiś czas i później ponownie do niego wróciłam. Różnica była znacząca. Tusz ten potrzebuje "powietrza" i daje wówczas rewelacyjny efekt. Ładnie wydłuża (mała szczoteczka), pogrubia (gruba szczoteczka), nie skleja rzęs, jest bardzo wydajny.
Polecam !

Dla mnie HIT

Kupuję ten tusz od wielu lat z przerwami na testowanie innych. Dla mnie rewelacyjny. Na co dzien używam wersji dzień i noc. Moje rzęsy są maksymalnie pogrubione i wydłużone - mam rzęsy naturalnie długie i dość gęste. Często kupuję go w promocyjnej cenie za około 17 zł. Przy użyciu wersji night rzęsy są mocno oblepione tuszem co dla mnie jest zaletą. "Dzienna" szczoteczka świetnie rozczesuje rzęsy.

całkiem całkiem w wersji noc

Byłam bardzo ciekawa jak mozna tuszu stosowac na dwa rózne sposoby i powiem tylko tyle ze mozna sie jedynie nastawic na efekt noc. Szczoteczka fajna nie za gruba dobrze dozuje ilość produktu, rzesy nie sa sklejone jest na nich intensywna czerń i wtedy widac efekt pogrubienia. Moje rzęsy sa dośc długie wiec nic wiecej mi nie potrzeba nie jest to moje jakis hitowy produkt ale spokojnie na codziemnne wyjścia do pracy sie nadaje i jest to działanie na 4+. Z pewnościa nie poradzi sobie na wieczorne i nocne wyjścia gdzie makijaz jest intensywny. Dobrze sie rozprowadza, nie obsypuje nie rozmazuje tak łatwo i mozna powiedziec ze te 6 h ma trwałości. Niestety przy nakładaniu wiekszej ilości wartsw wyglada brzydko, ale produkt jak w opisie producenta mozna dostosowac do własnych potrzeb

Kiepski

Maskara z magiczną nakrętką 2 w 1, tylko niestety bez magicznych efektów.
Na moich marnych rzęsach kompletnie się nie sprawdziła.
W wersji "Length" tusz dawał bardzo naturalny look. Rzęsy były minimalnie podkreślone i wydłużone. Prawie nie było widać go na rzęsach.
W wersji "Volume" szczoteczka pobierała stanowczo za dużo tuszu. Maskara wyraźnie pogrubiała rzęsy, ale co z tego skoro dodatkowo je sklejała i w związku z tym powstawały grudki i "owadzie nóżki".
Plusem było to, że tusz nie osypywał się i nie podrażniał.
Ale ogólnie ten produkt to takie kiepskie dwa w jednym.

Warto spróbować!

Nie jestem posiadaczką długich rzęs stąd w swoim życiu często testowałam różne rodzaje tuszy by moje skromne rzęsy wreszcie były widoczne. Bardzo polubiłam ten tusz ze względu na owe dwie szczoteczki, które sprawiają, że efekt na rzęsach można stopniować w zależności od naszych upodobań. Jeśli chodzi o tusz to nie osypuje się on w ciągu dnia, nie rozmazuje, nie uczula, co w przypadku wrażliwych oczu ma bardzo duże znaczenie.

Wróg stał się przyjacielem 4/5

Na początku byłam zawiedziona , czułam się oszukana bo okazało się że tak naprawdę szczoteczka jest jedna A nie dwie choć z początku może Się wydawać ,że jest inaczej .Nie potrafiłam pomalować Się tym tuszem bo był zwyczajnie za rzadki ..odbijał się i sklejał rzęsy lub tworzył tzw pajęcze nóżki .Na szczęście z czasem konsystencja tuszu się zmieniła a mi udało się go oswoić ;)
Teraz moje rzęsy są porządnie wydłużone ,pogrubione i rozdzielone .Jestem naprawdę zadowolona z efektu mimo ,że długo musiałam na niego czekać :p

Bardzo mile zaskoczył mnie ten tusz.

Tusz jest super. Nie mam naprawdę żadnych uwag. Jak nie lubię tuszy z tej firmy tak ten jest rewelacyjny. Kupiłam bo poleciła mi go znajoma i nie zawiodłam się. Tusz pięknie rozdziela i podkreśla rzęsy bez specjalnego przykładania sie w malowaniu a używam tylko większej szczoteczki.

koszmar

Bardzo sie zawiodlam, skuszona opakowaniem i 2 szczoteczkami kupilam, ale pieniadze wyrzucone w bloto, 10zł to nie powinno kosztowac! Kilka razy dawalm mu szanse ale za kazdym razem to samo.. ciensza szczoteczka tylko przyczernia rzesy w ogole nie wydluza a gruba naklada tylko 'kilo' tuszu na rzes i jak to rozczesac skoro na szczoteczce dookola tysz i wloskow nie widac. Jak raz mazlam to bralam ta ciensza i ratowalam moje rzesy, strasznie to wygladalo, pewlo grudek i 'nóżek od pająków'
Plusy:
-2 szczoteczki ( ale co z tego jak nie spelniaja swojej funkcji)
Minusy:
- ciensza szczoteczka w ogole nie wydluza tylko przyczernia, czasami jej uzywam do dolnych rzes
-grubsza wybiera za duzo tuszu i nic z tym nie da sie rzobic, skleja, sa grudki, nie da sie rozdzielic rzes

nie wiem skad te dobre opinie, lezy nieuzywany u mnie, nadaje sie tylko do smieci..

słaby

Opis maskary i zdjęcie prezentuje jakby były załączone do niej dwie szczoteczki, tak naprawdę szczoteczka jest tylko jedna :D

Dziewczyny czy też to zauważylyście? Kiedy odkręcicie różową nakretkę a następnie czarną końcówke z góry macie tak naprawdę jedną szczoteczkę i rurkę w której się ona chowa. Gdy używamy wersji tak zwanej "na dzien" częśc tuszu pozostaje na tej rurce co przy makijażu daje delikatniejszy efekt.

Co do samego tuszu dla mnie rewelacji nie ma... można w podobnej cenie dostac coś lepszego ;)