Yves Rocher, Sexy Pulp, Błyszczyk powiększający usta

Yves Rocher, Sexy Pulp, Błyszczyk powiększający usta

Błyszczyk powiększający usta Sexy Pulp z pobudzającym kolagen wyciągiem z rokitnika. Poza nim w składzie znajduje się witamina E i masło karité bio (z wyjątkiem koloru `Kryształowego`). Precyzyjny aplikator ułatwia malowanie w kącikach ust. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Bez parabenów.

Zależy o co nam chodzi.

Nie wiem jak wy,ale ja nie znam błyszczyka do ust,na który jak wpadną włosy,bo zawieje wiatr ,to się do niego nie przykleją. Taki urok błyszczyków.Jeśli nie chcemy takiej niespodzianki,wybieramy pomadkę,albo nakładamy błyszczyk w bezpiecznym,niewietrznym miejscu.:) Faktycznie,trochę kleista konsystencja,ale jakoś tak dobrze mi współgra z ustami.Szczególnie uwielbiam te jaśniejsze kolory,subtelne i delikatne.Mam wrażenie,że ta konsystencja sprawia,że jest bardzo wydajny.Naprawdę długo go mam i to przy prawie codziennym stosowaniu. Cena wysoka,ale zawsze można skorzystać ze zniżek zakładając sobie kartę klienta YR. Osobiście polecam.:):)

Drogi średniak

Przede wszystkim nie powieksza, nie nawilża i nie nadaje koloru jedynie połysk ale bardzo nietrwały za to bardzo się klei, nieprzyjemnie nosi się go na ustach. Mam długie wlosy, które na wietrze przyklejały mi się do ust. Ogólnie drugi raz go nie kupię, jest wiele nich lepszych błyszczyków w dużo niższych cenach.

Jasny róż

Mam odcień w jasnym różu. Bardzo ładnie nabłyszcza usta, ale efektu powiększenia nie widzę. Na długo starcza, jest bardzo wydajny. Kolory w opakowaniu wyglądają bardzo strasznie, ale po nałożeniu na usta łagodnieją. Jedyny minus to to, że się bardzo klei na ustach i szybko się "zjada". Fajna i łatwa aplikacja :) Ładnie pachnie. Może kiedyś zdecyduję się jeszcze na jakiś inny kolor z tej serii.

Nietrafiony kosmetyk

O jak dobrze, że sama tego błyszczyka nie kupiłam, bo byłabym bardzo zła. Dostałam go w gratisie (nie pamiętam nawet za co), pomyślałam - a wypróbuję, no i wzięłam piękny, fioletowy odcień. Wiązałam z nim ogromne nadzieje - i przeżyłam ogromne rozczarowanie. Nie wiem, czy nawilża usta, bo mi zwyczajnie przeszkadzał, kolor wiele obiecywał, a tak naprawdę moje usta prawie w ogóle nie zostały zabarwione (a już na pewno nie na fiolet, raczej na delikatny róż). Poirytowana oddałam go mamie, jej tam bez różnicy, ważne, że błyszczy i ładnie pachnie :)

Plusy:
+ dostałam go za darmo, więc nic nie straciłam
+ obłędny zapach jeżyn

Minusy:
- cena regularna jest bardzo wysoka
- nie powiększa optycznie ust
- pigmentacja to jakieś nieporozumienie - prawie w ogóle nie było koloru. Opakowanie jest przeźroczyste, a kosmetyk w nim był naprawdę ciemny i nasycony kolorem, czar jednak prysł po nałożeniu go na usta
- klei się - mając go na ustach zapomnij o rozpuszczonych włosach przy wietrze
- nietrwały

Jak lubicie błyszczyki i nie przeszkadzają wam wady, o których wspominałam, to warto rozważyć jego zakup, ale na promocji, bo kupując w cenie regularnej sporo się przepłaca.

Fajny

Zalety:
- ma wiele naturalnych kolorów, które wyglądają naturalnie na ustach (nadaja transparentny połysk) z nutą koloru
- nawilża usta
- po jego użyciu usta nie kleją się
- jest wydajny
- ma bardzo wygodny aplikator

Wady:
- nie zauważyłam żeby specjalnie powiększał usta, poprostu nadaje połysk

nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii

Błyszczyk nie przypadł mi do gustu. Nie nadaje ustom koloru, jest bardzo lepiący, roluje się i nosi się go baaardzo niekomfortowo. Opakowanie duże, toporne, ale to akurat kwestia gustu. Na szczęście to prezent, bo jakbym dała za niego niespełna 40zł chyba bym padła :) najgorsze to zlepianie ust nawet jak się mówi... no i oczywiście o powiększeniu ust nie ma mowy, gdyż jest prawie niewidoczny.

Mój ukochany <3

Najlepszy!
Nawilża (sprawdza się zarówno latem jak i zimą jako baza ochronna ust)
Wygładza
Ładnie pachnie
Trwały
Fajne op a kowale
Super kolory (używam księżycowego czerwonego oraz koralowego)

Minusem jest tylko wysoka cena.

bardzo klejący, średnio trwały

Nie przepadam za błyszczykami, ten dostałam do zamówienia i tylko potwierdził, że błyszczyki nie są dla mnie.

-mam kolor 03 Rose Vif, delikatnie różowy, lekko łososiowy kolor, zawiera malutkie srebrne drobinki, które są prawie niewidoczne na ustach,

-słabo barwi usta, wygląda prawie jak bezbarwny ale daje ładny połysk

-nie powiększa optycznie moich ust

-konsystencja jest bardzo gęsta ale nie ma problemu z równomiernym nałożeniem

-bardzo się klei, przy najmniejszym podmuchu wiatru włosy mam przyklejone do ust, wiem, że (chyba) każdy błyszczyk jest klejący, ten należy do tym bardzo klejących

-utrzymuje się na ustach dłużej niż taniutkie błyszczyki np. z Lovely ale nadal dla mnie za krótko tj. godzinę (bez jedzenia i picia)

-znika nierównomiernie, &quot;zjada się&quot; od środka, na szczęście nie jest to bardzo widoczne bo błyszczyk jest prawie bezbarwny

-nie wysusza ust, mam wrażenie że nawet trochę pielęgnuje

-opakowanie bardzo duże 10 ml, solidne, nic nie wycieka, nie niszczy się

-aplikator z gąbeczki, bardzo wygodny, dobrze dozuje

-ważność produktu- 12 miesięcy od otwarcia

Jeśli uwielbiacie delikatne błyszczyki do codziennego użytku i zadowala Was trwałość na jedną godzinę to polecam. Ja nie zamierzam do niego wracać.

bardzo fajny produkt

Błyszczyk bardzo przypadł mi do gustu. Wydaje mi się, że to jeden z fajniejszych kosmetyków jakie do tej pory miałam okazję używać. Cena jest całkiem ok., nie zbyt wysoka &#8211; w porównaniu do innych marek znanych projektantów. Wydaje mi się, że jest lepszej jakości niż np. rossmanowskie błyszczyki.
+ładny, intensywny pigment
+kolor długo się utrzymuje
+pędzelek równomiernie rozprowadza błyszczyk
+przyjemny zapach
+duża wydajność

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Jest sexy:)

Robi co ma robić.
Na moich pełnych ustach sprawdza się wyśmienicie.
Podkreśla ich walory-tak rozpulchnia.
Kolor delikatny, nienachalny.
Nie wysusza.
Daje uczucie pielęgnacji warg.
Dość dłgo się utrzymuje-po ok 3 h trzeba zrobić poprawkę.
Przy bardzo cienkiej warstwie nie jest nieestetycznie lepki.
Zdecydowanie,na ten moment mój KWC.

Dobry

Uważam, że to bardzo przyzwoity kosmetyk. Należy do tych gęstych i raczej lepkich, ale dzięki temu dłużej się utrzymuje na ustach. Dostępne są wersje z drobinkami i bez. Zdecydowanie polecam te bez, ponieważ w niektórych drobinkowych bywa dość duży i ostry brokat, który może pokaleczyć usta. Kolory są bardzo ładne i jest ich spory wybór - każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Należy uważać zamawiając wysyłkowo, ponieważ nazwy odcieni są dość mylące.
Z wad można wymienić cenę - nie widzę powodu, by za tak prosty produkt, jakim jest błyszczyk płacić ponad czterdzieści złotych. Nawet połowa tego to dużo. Mimo wszystko to chyba mój ulubiony z pośród kosmetyków tego typu, bo oprócz tego, że wygląda niesamowicie świeżo, to ma bardzo dobre właściwości nawilżające (lepsze niż wiele balsamów do ust).
Miałam już kilka wersji kolorystycznych. Chętnie korzystam, jeśli dostanę od YR jako prezent. Najbardziej lubię wersje miniaturowe, bo pełnowymiarowe są tak ogromne, że nigdy nie nadążam zużyć ich nim zaczną się psuć.

Dobry, ale nie najlepszy

Błyszczyk powiększa usta, ale nie jest to jakiś efekt mega powiększenia, bardzo delikatny bym rzekła. Do tego cena tez nie zachęca do kupowania, ale sam błyszczyk jest bardzo odżywczy, długotrwały, ładnie pachnie, lekko koloryzuje usta i pięknie je nabłyszcza. Długo się na ustach utrzymuje, a uczucie wygładzenia ust i ukojenie spierzchniętych ust bardzo długo się utrzymują.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania