Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.86/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Regeneracyjne serum do paznokci Regenerum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

odżywki do paznokci, preparaty do skórek
wzmacniające, ochronne, regenerujące
w tubce
olejek

Błyskawiczne odżywienie paznokci!

Mam wrażenie, że działa niemalże natychmiastowo od momentu jego aplikacji.

Rozjaśnia, nawilża i odżywia paznokcie (stosuję pomiędzy malowaniami paznokci - dwa razy
w tygodniu - wieczorem i następnego dnia rano).

Znikają białe przesuszone kreski, efekt zdrowego paznokcia.

Mam wrażenie, że pomimo moim zdaniem rzadkiego stosowania - paznokcie szybciej rosną.

Ponadto - po każdym zmyciu lakieru - białych kresek oznak przesuszenia - nie ma.

Jak dla mnie produkt obowiązkowy w koszyku z akcesoriami do paznokci!

Minus jeden - dostepność (tylko apteki i to nie wszystkie). Uwaga też na cenę - od 14 zł do 25 zl !!!

I jeszcze jedno - konsystencja oleista, dla niektórych może być to uciążliwe z uwagi na powolne wchłanianie. Ja stosuję wieczorem, zakładam bawełniane skarpetki i zapominam o wchłanianiu. Rano - po chwili odczekania, zakładam cienkie - nie zauważyłam problemu.

Z czystym sumieniem POLECAM !!!

nie dla mnie

Kupilam zachecona pozytywnymi opiniami. Niestety sie zawiodlam.Stosowalam nieprzerwanie raz, dwa dziennie przez dwa tygodnie. Znacznej poprawy nie zauwazylam. Plus za nieszkodliwy sklad i cene.

Używam tego produktu od: dawna

Bardzo fajne! ;)

Olejkowanie zaczełam wlaśnie od regenerum, uzywałam też innych specyfików ale to jest dość fajne, fajnie pielęgnuje skórki w okół paznokci tak ze nie robią się żadne zadziory, czy wpływa na wzrost? Moze nie rosną szybciej ale rosną mocniejsze, płytka nie pęka, paznokcie nie żółkną. Aplikacja dość łatwa i przyjemna. Tubka 5 ml można ją wszedzie schowac ;) Staram sie uzywac codziennie ;) Polecam do wyprobowania kazdemu ;) w Aptece internetowej cena 15.50 :)

KOCHAM GO!

Kupiłam go po wielu próbach z innymi odżywkami, mam bardzo łamliwe paznokcie (potrafią się rozdwajać nawet gdy je obetnę aż do skóry).
Nareszcie przy pomocy regenerum zapuściłam paznokcie.
Dzięki niemu są twarde, bez plamek i przebarwień, wyglądają bardzo zdrowo.
Lubię jego konsystencję olejku, wyczuwam delikatny przyjemny zapach. Jest z włochatą końcówką przez co jest łątwy w aplikacji. Smaruję płytkę paznokcia i skórki, chwilę je masując. Denerwuje mnie to, że nie wysycha dlatego zazwyczaj nakładam go gdy kładę się spać lub gdy czytam książkę by go nie zetrzeć.
Jego wadą jest cena do 20 zł ale myślę, że jest jej warty:)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kupiłam po roku stosowania drugie, choć nie mogę jeszcze skończyć pierwszego (bardzo wydajny)

rewelacja!

Moje paznokcie od pewnego czasu zaczęły się rozdwajać kruszyć na końcach. Kupiłam odżywkę eveline 8w1 ale efekt był jeszcze gorszy (jedynie na moich 2 paznokciach, które się nie rozdwajały było w miarę ok). Regenerum kupiłam z ciekawości i bezradności. Dodatkową zachętą oczywiście były pochlebne recenzje i... muszę stwierdzić, że są w 100% słuszne. Fakt, że długo się wchłania (co jest jedynym minusem), żeby uczynić to mniej uciążliwym \'maluje\' nim paznokcie na noc.
Efekty: już po 2 dniach zauważyłam, że rozdwajanie paznokci nie postępuje i okazało się, że mogę swobodnie podpiłować zniszczone końcówki, pozostawiając jedynie zdrową płytkę. Paznokcie dalej się nie rozdwajają, wyglądają na zdrowsze. Odkąd używam regenerum żaden z paznokci się nie złamał. Paznokcie mimo, że upłynął tylko tydzień, są już dość długie (wydaje mi się, że urosły szybciej). Ogólnie jestem bardzo zadowolona, kosmetyk nie ma zapachu (w przeciwieństwie do innych specyfików, które często mają brzydki chemiczny zapach), zawiera jedynie olejki co mnie bardzo cieszy.

Używam tego produktu od: tygodnia

Działa, ale aplikacja jest uciążliwa

Serum działa, bez dwóch zdań. Paznokcie przestały się rozdwajać. Stały się mocne i twarde (wcześniej mogłam je wyginać, tak były miękkie).

+cena
+wydajność
+dostępność
+utwardza
+paznokcie szybciej rosną
+bezpieczny skład, bez tego świństwa, które ma osławiona odżywka z firmy Eveline
+aplikacja, z pędzelkiem
+poręczna tubka
+paznokcie nie łamią się

-uciążliwa aplikacja, nie ze względu na aplikator, ale na bardzo rzadką konsystencję, odżywka nie wchłania się, przez co brudzę nią dosłownie wszystko (nakładam cienką warstwę)

Tak czy siak, polecam. :)

Są efekty

Pierwsze tego typu serum po którym są wyraźne efekty. Regenerum przywróciło do życia moje łamiące się, kruche, delikatne i suche paznokcie.

Plusy:
- wygodne opakowanie z praktycznym w aplikacji pędzelkiem
- wydajne
- po prostu działa! - nakładałam je przez ponad dwa tygodnie 1 - 2 razy dziennie i pozostawiałam na paznokciach i skórkach ok. pół godziny podczas którego część kosmetyku się wchłaniała, a co nie zdążyło się wchłonąć wsmarowywałam później w płytkę paznokciową. Teraz paznokcie są jasne, twarde, ale elastyczne, gładkie, już prawie bez wyżłobień, nie rozdwajają się ani nie łamią.

Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam

Jest bardzo dobrym ratunkiem dla slabych i zniszczonych paznokci. Pierwszym najbardziej widocznym efektem jest rozjaśnienie plytki. Plusem jest także zapobieganie rozdwajaniu i kruszeniu się paznokci.

Polecam wszyskim.

Zabieram jedną gwiazdkę za zbyt długi czas oczekiwania na wchłonięcie.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

jestem na tak

Serum kupiłam zachęcona reklamą w tv. Dotychczas moim kwc był Micro Cell 2000, ale od kilku tyogdni był niedostępny w moim Douglasie, więc postanowiłam zaryzykować.

Moim zdaniem serum jest świetne:

+ bezpieczny skład, bez formaldehydu;
+ fajna aplikacja, z pędzelkiem i poręczna tubka;
+ cena;
+ wydajność (2 miesiące stosowania co drugi dzień).
+ dostępność, w każdej aptece.

Owszem, wchłania się długo, ale producent zaleca, by po kilku minutach wklepać nadmiar opuszkami w paznokcie i skórki. Po 2 miesiącach stosowania moje paznokcie zmieniły znów kolor z żółtych na białe, są twarde, mocne, nie rozdwajają się i szybko rosną.

Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Nie wiem...

Szczerze powiem, nie wiem jakie ma działanie.

Myślałam, że się polubimy, jednak nie.

konsystencja jest mazisto-wodnista [?] bezsens.

SERUM NIE WYSYCHA!
To męczące!

ja nie potrafię z niego korzystać, nawet kiedy siedzie i "nic nie robie" serum te po prostu przeszkadza.

Nie dla mnie

Źle wydane 18zł :(

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsza tubka

Cudotwórca

Odżywka jest absolutnie doskonała, jedyna działa na moje wymagające paznokcie.
Plusy:
- utwardza
- paznokcie szybciej rosną i nie łamią się
- wygodny sposób aplikacji
- cena
- "bezpieczny" skład

Minusów brak.

Wspaniały:)

Jest rewelacyjny! Nie spodziewałam się po tym produkcie takich rezultatów. Po tygodniu regularnego stosowania widziałam już dużą poprawę. Dziś mam twardą płytkę paznokcia, rosną jak szalone i co ważne są mega bialutkie. A dodam, że jeżeli chodzi o paznokcie miałam mega zniszczone.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1