Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Regeneracyjne serum do paznokci Regenerum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

nie wierzyłam, ale naprawdę działa!

Regenerum wymaga cierpliwości, jeśli ją posiadasz, to będzie Twój Hit!
Produkt poprawia kondycję paznokci, przede wszystkim nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Nic dodać, nic ująć - jest świetny,

Wymaga czasu

Z tym kosmetykiem mam doczynienia już dłuższy czas. Kupiłam, że względu na rekomendacje koleżanki u której po stosowaniu paznokcie poprawiły się w dużej mierze. To może od początku. Preparat jest łatwy do aplikacji. Tubka jest zakończona pędzelkiem, którym malujemy paznokcie. Aplikacja nie stwarza żadnych problemów. Aby użyć więcej preparatu mocniej naciskamy na tubke. Pomimo tego, że to tylko 5 ml, to myślę że wystarcza na długo. Ja stosowałam przeważnie 2 razy dziennie, raz wieczorem i raz w ciągu dnia. Pierwsze efekty zauważyłam po około półtora miesiąca od zapoczątkowania stosowania. Paznokcie zaczęły szybciej rosnąć, i są dużo twardsze niż przed stosowaniem. Szczególnie wracam do tego produktu, gdy ściągam hybrydy i moje paznokcie potrzebują regeneracji. Zauważyłam, że regenerum super działa na moje skórki. Nie są przesuszone, a raczej nawilżone i ładnie wygładzone. Sądzę, że preparat jest w porządku jednak potrzeba czasu, aby odbudować paznokcie, więc jest dla cierpliwych osób.

polecam jak najbardziej

Wstyd sie przyznac, ale dlugie lata obgryzalam paznokcie razem ze skorkami, a kazda proba zapuszczenia ich konczyla sie niepowodzeniem, bo jak tylko paznokcie troche urosly to od razu sie lamaly. Polecono mi regenerum, wyprobowalam i jestem zadowolona. Paznokcie staly sie twardsze, przez co nie ma problemu z zapuszczeniem ich, kolor paznokci jest zdecydowanie ladniejszy. Widac poprawe stanu paznokci z daleka. Regenerum bardzo fajnie nawilza paznokcie jak i skorki, co sprawia, ze sie nie zadzieraja i nie kusza zeby je obgryzc

Najlepsze serum do paznokci

Swoje pierwsze Regenerum kupiłam mając 15/16 lat. Pamiętam, że wtedy nie za bardzo interesowałam się dbaniem o paznokcie, nie zwracałam na nie szczególnej uwagi. Pewnego dnia stwierdziłam, że czas coś zmienić. Dowiedziałam się o tym produkcie z reklamy telewizyjnej i stwierdziłam, że to może być dobry początek drogi do pięknych paznokci. Nie myliłam się. Pamiętam, że już po dwóch tygodniach codziennego używania serum, moje paznokcie bardzo się zmieniły. Stały się grubsze i twardsze, ale jednocześnie elastyczne, a dodatkowo niesamowicie szybko mi urosły. Gdy skończyło się jedno opakowanie, to biegłam po kolejne i w ten sposób zużyłam kilka opakowań. Teraz również używam tego serum, ale rzadziej, ponieważ kondycja moich paznokci z latami znacznie się poprawiła. Natomiast nie wyobrażam sobie nie mieć tego produktu w domu - zawsze musi leżeć na półce. Polecam każdej kobiecie, która chce zacząć zapuszczać piękne i zdrowe paznokcie lub tym kobietom, których paznokcie są bardzo słabe i łamliwe.

Jestem na TAK

Po stosowaniu paznokcie były ładne, zadbane i szybciej urosły i nie rozdwajały się. Skórki były wypielęgnowane jak nigdy! Jeśli chodzi o mój główny problem, czyli cienkie, miękkie i giętkie paznokcie to serum poradziło sobie w minimalnym stopniu, jednak się nie połamały! Możliwe, że zbyt krótko go używałam, jednak bardzo prawdopodobne jest także to, że moje paznokcie nie mogą być już w lepszym stanie. Nie mniej jednak jestem bardzo zadowolona z produktu. Z pewnością jeszcze do niego wrócę!

Najlepszy ratunek dla słabych paznokci

Lubię mieć zadbane paznokcie, często je maluje tradycyjnymi lakierami. Zawsze o nie dbałam, nakładałam odzywki i lakiery podkładowe. Ale od jakiegoś czasu zaczęłam mieć problemy - paznokcie stały się słabe, rozdwajały się i kruszyły, mimo obcinania na krótko. Stosowałam różne odzywki w formie lakieru, ale poprawa była dosłownie chwilowa. Po zmyciu paznokcie nadal były w opłakanym stanie. Po Regenerum sięgnęłam w akcie desperacji, bo szczerze mówiąc nie wierzyłam, że moim zmasakrowane paznokciom uda się przeżyć bez odzywki utwardzającej choćby parę dni bez uszkodzeń. Zaczełam jednak smarować 2 razy dziennie olejkiem Regenerum i... stał się cud. Juz po kilku dniach moje paznokcie stały się wyraźnie mocniejsze, jaśniejsze, twardsze. A i skórki wokół stały się bardziej nawilżone.
Produktu używam już trzeci tydzień i jestem zachwycona. Mimo braku lakieru paznokcie wyglądają przepięknie, a przede wszystkim są mocne , nie kruszą się i nie rozdwajają.

dobra regeneracja

Serum stosowałam jako pomoc w kuracji regenerującej paznokcie zniszczone hybrydą.
Dobrze odżywia, nawilża i natłuszcza, pozostawia paznokieć błyszczący, ale nie lepki.
Samo w sobie było za słabe, by zregenerować płytkę paznokcia, ale bardzo dobrze wspomogło całą kurację.
Za to okazało się idealne do pielęgnacji skórek wokół paznokcia- wszelkie odstające zadziorki bardzo szybko miękły, wygładzały się, skóra odzyskiwała sprężystość i paznokieć prezentował się naprawdę ładnie i zdrowo.
Opakowanie- bardzo praktyczne, dzięki pędzelkowi łatwo można precyzyjnie aplikować serum. Niewielkie rozmiary sprawiają, że można zawsze mieć je przy sobie.
Jest także niezwykle wydajne.
Zapach jest neutralny.

Dla mnie bubel

Nie wiem dlaczego, ale lepiej się u mnie spisał zwykły olej kokosowy. Regenerum, używane po każdym myciu rąk, nie pomogło mi w niczym. Paznokcie wyglądają tak samo.

Na plus:
aplikator
opakowanie

Na minus:
nie robi nic

Skuteczny.

Po "Regenerum" sięgnęłam skuszona pozytywnymi opiniami Wizażanek. Wcześniej bezskutecznie stosowałam różnego typu odżywki.
Moje paznokcie były bardzo zniszczone po stosowaniu lakierów hybrydowych, płytka nierówna i bardzo cienka, a końce rozdwojone. Przed aplikacją spiłowałam maksymalnie paznokcie i nakładałam dziennie kilka warstw, jedna na drugą. Po 2 tygodniach regularnego stosowania zauważyłam, że płytka stała się grubsza i mniej wrażliwa na dotyk (wcześniej każde dotknięcie sprawiało ból). Paznokcie wzmocniły się i przestały się rozdwajać. Stały się twardsze. Specyfik zgodnie z nazwą pełni rolę regeneracyjną. Na pewno kupiłabym go ponownie.

bardzo mi pomaga w pielęgnacji paznokci

Bardzo dobrze daje sobie radę. Ja cały czas robię hybrydy ale jak nie mam, to strasznie brzydkie i nie zdrowe paznokcie mama, tak że regularnie korzystam z tego serum. bardzo mi pomaga w pielęgnacji paznokci!

10/10

Moje paznokcie były w złym stanie - rozdwajały się, cienkie, łamliwe, miękkie niczym karta papieru. Kupiłam to serum z polecenia kosmetyczki i nie żałuję. Serum naprawdę działa moje paznokcie odrosły zdrowe i mocne, szybko zostały zregenerowane po zniszczeniach od hybryd. Paznokcie przestały się rozdwajać i przede wszystkim łamać. Produkt jest godny polecenia. Jest bardzo wydajny a jego cena nie jest wygórowana.

Uratuje kazde paznokcie

Mialam okropnie zniszczone paznokcie zabiegami kosmetycznymi. Byly jak papier, wyginaly sie w kazda strone. Dramat. Skrocilam je I zaczelam stosowac regenerum. Rewelacja. Paznokcie zostaly odbudowane od zewnatrz jak I od srodka. Odrosly twarde I piekne. Ciagle wracam do tego serum, bo uwazam, ze jest w stanie uratowac paznkcie z najgorszej opresji.