Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Regeneracyjne serum do paznokci Regenerum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Zadowalające efekty

Serum do paznokci Regenerum zakupiłam w celu ratowania moich słabych paznokci oraz nieestetycznie wyglądających skórek. Gdy się denerwuje zawsze wyładowuje to właśnie na skórkach czego efektem są brzydko wyglądające dłonie.
Sama aplikacja nie jest za bardzo praktyczna, jeśli za słabo naciśniemy tubkę nic nie wyleci, jeśli zaś naciśniemy mocniej wylatuje zbyt duża ilość płynu. Po rozsmarowaniu pędzelkiem należy jeszcze wmasować olejek palcami. Nie trwa to może jakoś specjalnie długo ale zdecydowanie wole odżywki w postaci lakierów.
Ale przejdźmy do najważniejszego czyli efektów. Serum na prawdę działa. Już po pierwszej aplikacji zauważyłam wygładzoną płytkę paznokcia, Była lśniąca i gładka a efekt utrzymywał się aż do następnej aplikacji. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona taką trwałością przy mojej dużej częstotliwości mycia i moczenia rąk.
Skórki również zaczęły wyglądać zdrowiej a dodatkowym plusem w moim przypadki było to że po nałożeniu przestałam skubać skórki.
Po około dwóch tygodniach regularnego stosowania płytka paznokcia oprócz wygładzenia była twardsza. Paznokcie stały się trwalsze , bardziej odporne na uszkodzenia, przestały się łamać.
Spełnił moje oczekiwania. Teraz pojawił się również regenerum w postaci lakieru także ze względu na łatwiejszą aplikację wybiorę tę formę .

Takie sobie.

Właściwie minęło 5 dni jak zauważyłam jakikolwiek efekt. Nie wiem czy to po prosto moje paznokcie są takie oporne, czy sam czas sprawił, że paznokcie się wzmocniły (byly osłabione po zwykłym lakierze). Po owym czasie dostrzegłam, że płytka paznokcia jest bardziej błyszcząca i bielsza. Nic innego w sumie nie jestem w stanie powiedzieć, gdyż mineło już pół miesiąca i na tym efekcie stanęło. Nie ukrywam, że oczekiwałam czegos wiecej po tak renonowanej firmie i nie kończących się reklamach, wychwalających wyżej produkt. Chciałam aby chociaż paznokcie stały się twardsze... ale się przeliczyłam. Dodatkowo biorę witaminy na paznokcie więc koniec końców, nie wiem czy nie jest to przypadkiem ich zasługa, że paznokcie są tak błyszczące. Jeżeli chodzi o konsystencje to długo sie wchłania i jest to dość niewygodne, bo paznokcie są taknjak by cały czas "mokre" więc za wiele nie można robić po użyciu tego serum. Myślę, że pod tym względem na pewno lepiej się sprawdza lakier do paznokci.

jak dla mnie dzialanie za slabe

Regenerum kupilam pod wplywem chwili.kiedy zobaczylam reklame w tv stwierdzilam ze musze sprobowac z tej racji ze mialam problemy z rozdwajaniem sie paznkoci.szybko pobieglam do apteki w celu zakupu i doznalam szkoku kiedy musialam zaplacic 20 zl za 5ml produktu ale postanowilam ze ok jak dzialanie bedzie dobre cene mu wybacze:-).niestety zawiodlam sie.uzywalam zgodnie z zaleceniem producenta a efektow nie bylo praktycznie zadnych oprocz nawilzonych skorek.paznokcie nadal sie rozdwajaly. jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto, bo na nawilżanie skórek mogę używać innych, tańszych produktów

Na prawdę działa

Znam ten kosmetyk od kilku lat, zużyłam 3 albo 4 opakowania i wracam do niego wtedy gdy moje paznokcie są na prawdę zniszczone i potrzebują mocnej regeneracji.
Serum regularnie wklepywane kilka razy dziennie przez okres 1-2 tyg widocznie wzmacnia, regeneruje i nawilża paznokcie i skórki. Są bardziej błyszczące, po prostu ładniejsze i szybciej rosną.
Regenerum to dla mnie taki kosmetyk, po który sięgam gdy chcę w miarę szybko wzmocnić bardzo zniszczone albo połamane paznokcie.
Ogromnym plusem jest to że formuła tego serum jest dość lekka, bez problemu wchłania się w paznokcie. Nie jest to tłusty, tępy olej.
Na początku gdy kupiłam pierwsze opakowanie byłam sceptycznie nastawiana do tego kosmetyku, ale on na prawdę działa, na prawdę widać efekty jego stosowania, polecam.

Regenerum do paznokci

Myślę że mogę polecić dla mocno zniszczonych paznokci. Świetnie zregenerowało mi paznokcie, przestały się łamać. Są mocniejsze. Widać ze płytka jest naprawdę odżywiona. Aplikacja trochę zniechęca bo trzeba wmasować produkt pędzelkiem od aplikacji A potem palcami. I chwilę doczekać żeby produkt się wchłonął.

Uratował moje paznokcie!!!

Odkąd pamiętam miałam bardzo delikatne, cienkie, rozdwajające się paznokcie. Próbowałam większości produktów dostępnych na rynku - lakierów, odżywek, olejków, tanich, drogich... nie działało kompletnie nic. Aż trafiłam na Regenerum. Nie nastawiałam się na cud, ale to, jaki efekt udało mi się uzyskać, przerosło moje najśmielsze oczekiwania. W końcu moje paznokcie wyglądały pięknie, były mocne i nie łamały się ani nie rozdwajały! Mogę bez żadnych oporów powiedzieć, że to w 100% dzięki Regenerum.

Serum ma w składzie głównie olejki, przez co ma gęstą, oleistą konsystencję i się nie wchłania. Początkowo używałam go codziennie, na ok. pół godziny, nawet do godziny. Nakładałam go na paznokcie i skórki (np. podczas oglądania filmu) i przez jak najdłuższy czas starałam się po prostu za dużo dłońmi nie robić. Po tym czasie wmasowywałam produkt w paznokcie i skórki. Pierwsze efekty widziałam od razu, po kilku tygodniach stosowania, różnica była kolosalna. Po kilku miesiącach nie miałam już potrzeby używać go codziennie, teraz robię to 2-3 razy w tygodniu, dla podtrzymania efektu.

Nie regeneruje paznokci

Niestety nie zadziałał wcale na moje paznokcie. Aplikator jest beznadziejny, produkt ciężko wydobyć. Jest go również strasznie mało i za tę cenę nie warto go kupować.

rozczarowanie

Niestety u mnie się kompletnie nie sprawdził, a wręcz przeciwnie - pogorszył stan paznokci.
Paznokcie zaczęły mi się rozdwajać, były kruche (jakby przesuszone?), skórki zrobiły się twarde i trudne do usunięcia. Używałam jedynie przez 2 tygodnie, bo stan paznokci nie pozwolił na więcej. Może ten produkt tak powinien działać? Nie wiem, ale raczej nie mam zamiaru próbować ponownie.

Uwielbiam

Fajne serum, kiedyś używałam i od jakiegoś czasu znowu potrzebowałam pomocy, po hybrydzie moje paznokcie wołają o ratunek. A że lubię testować i zmieniać próbowałam innych drogeryjnych wynalazków ale kicha. Kupiłam znowu i już będę mu wierna. Nie wiem czy to kwestia nowego składu ale ta odżywka poradziła sobie super nawet z rozdwajającymi się paznokciami. No ale niestety wymaga regularnego stosowania, ja używam już ok tygodnia. W necie można dostać w dobrej cenie.

Bardzo długa kwestia czasu

Kosmetyk tylko dla naprawdę cierpliwych.

Sama aplikacja jest dziecinnie prosta, wiec wystarczy po prostu pamietac o regularnym stosowaniu. Niestety - obok regularnosci potrzeba też cierpliwosci bo przez pierwszy miesiac - 7 tygodni efekt był u mnie żaden lub minimalny. Paznokcie stały sie o wiele mocniejsze i faktycznie rosną szybciej.

Brak efektów

Jeszcze dwa lata temu kupiła bym każdy produkt do regeneracji płytki paznokcia i była bym skłonna zapłacić za to każde pieniądze.
Od kiedy pamiętam zawsze miałam kruche, cienkie, lamliwe i rozdwajajace sie paznokcie ( efekt wieloletniego obgryzania ). Serum kupilam z nadzieją, ze poprawi ich kondycje. Niestety tak sie nie stało, dodatkowo serum bardzo długo się wchłanialo . Jak dla mnie stracony czas o pieniądze.

Serum regenerum

Kupiłam regenerum z myślą odbudowy paznokci po częstym stosowaniu hybryd, które zniszczyły moje paznokcie. Już po pierwszym użyciu moje paznokcie wyglądały znacznie lepiej, jednak na powrót paznokci do stanu sprzed hybryd trzeba sporo czasu. Regenerum dobrze działa również na skórki wokół paznokci, które stają się nawilżone.