Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Regeneracyjne serum do paznokci Regenerum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Fajne

Produkt uważam za bardzo udany. Serum fajnie się aplikuje i jest to bardzo wygodne i higieniczne. Niemniej jednak jeśli chodzi o działanie to jeszcze lepsze rezultaty uzyskałam po stosowaniu odżywki keratynowej w rybkach, która była tańsza i bardziej wydajna. Dlatego prawdopodobnie nie wrócę już do tego produktu regenerum. Ale taka forma aplikatora jest super i bardzo na plus :)

Odżywione Paznokcie

Cześć, przychodzę od was z recenzją Regeneracyjnego serum do paznokci .Dla mnie jest niesamowity. Używałam go głównie w zimę gdzie skórki zaczęły mi pękać od zimna i skóra dłoni była szorstka. Przyznam szczerze że regeneracja na najwyższym poziomie.! Skóra już po jednym zastosowaniu jest bardzo gładka i nawilżona. !Dodatkowo stosuje ten preparat po każdej nowej stylizacji paznokci hybrydowych. Jak dla mnie jest najlepszy !

Ratunek dla paznokci!

Moje paznokcie były krótkie, a skórki były suche i zaniedbane. Serum uratowało moje paznokcie i skórki. Widziałam znaczną poprawę wyglądu skórek: były one nawilżone, wygładzone, a małe rany zagojone. Produkt wspomógł wzrost paznokci. Warto wspomnieć, że mimo zaledwie 5 ml produkt dzięki precyzyjnemu pędzelkowi jest bardzo wydajny i warty swojej ceny!

Dobrze natłuszcza

Serum bardzo dobrze natłuszcza zarówno paznokcie, jak i skórki wokół nich. Wygodne opakowanie pozwala na łatwą aplikację kosmetyku. Pewnym minusem jest to, że kosmetyk bardzo powoli się wchłania, trzeba więc uważać, żeby nie otłuścić wszystkiego wokół. ;) Najlepiej dozować jak najmniejszą ilość.

Ratunek dla paznokci

Regenerum przydało mi się parę lat temu, gdy wakacyjnie pracowałam w kuchni na zmywaku. Moje paznokcie po 2 miesiącach notorycznego narażenia na detergenty stały się osłabione i kruche a ich płytka rozdwajała się już nie mówiąc o przesuszonych skórkach i powstawaniu zadziorków. Regenerum w krótkim czasie przywróciło paznokciom zdrowy wygląd, wygładziło i odżywiło paznokcie, zauważyłam też o wiele mniej zadziorków. Kurację stosowałam codziennie wieczorem na noc, gdyż preparat dość długo się wchłania. Pędzelek ułatwia aplikację choć trzeba mieć wyczucie jak mocno nacisnąć tubkę, by nie wycisnąć zbyt dużo serum. Regenerum spełniło moje oczekiwania a ja cieszę się zdrowymi paznokciami. Jeśli kiedyś by znów niedomogły to z pewnością sięgnę po ten produkt.

przełom !

wooow jak dla mnie działa cuda :D zawsze miałam dość słabe paznokcie, rozdwajane i łamliwe, no i nie mogłam pozwolić sobie na długie paznokcie .. i przyszedł ratunek ! regenerum świetnie działa na moje pazurki :D wzmocnił je znacznie, nie łamią się i mniej rozdwajają. są grubsze i mocniejsze. jedynie nie podoba mi się aplikator bo albo wyleci za mało albo za dużo, chyba wolałabym je mieć w opakowaniu jak lakier do paznokci. troszkę też na początku denerwowała mnie tłusta konsystencja ale teraz po kilku minutach od nałożenia pokrywam ją bazą pod lakier do paznokci i wszystko gra :) cena jak dla mnie ok
POLECAM :D

Regenerum

Jestem mile zaskoczona tym serum. Probowalam roznych specyfikow do paznokci i nic, albo dzialaly na chwile a regenerum zadzialal po jakims tyg. Paznokcie staly sie twardsze mniej lamliwe.l z polyskiem.

Regenerum serum do paznokci

Dzięki temu serum do paznokci poprawiła się moja płytka po robieniu paznokci żelowych u kosmetyczki , po 8 latach byly bardzo zniszczone , płytka brzydka paznokcie łamliwe . Po kilku krotnym stosowaniu było już widać zmianę . Intensywnie pielęgnuje płytkę , oraz ja wzmocniła co najważniejsze , dodatkowy bonus moje skórki wokół paznokcia nie są wysuszone . Teraz ma zdrowe i naturalne i twarde paznokcie które się już nie łamią .

Takie sobie

to serum do paznokci nie jest jakieś super jakości (byłam przekonana, ze jest). Nakładając je na paznokcie, tak jest jakieś nawilżenie oraz dostarczanie witamin, ale trzeba uważać, żeby po chwili nie zatrzeć serum. Miałam bardzo duży problem z rozdwajaniem się paznokci i niestety serum nie pomogło.

Nie polecam

Kupilam, używałam regularnie i efektów nie widziałam. Skórki nie były zmiękczone, nawilżone i płytka paznokcia nie była wzmocniona. Produkt do tanich nie należy, a efektów tez nie przynosi.

Nie, dziękuję.

Ja: Mam paznokcie głęboko osadzone, dość grube z tendencją do rozdwajania się i łamania po bokach. Noszę hybrydę jak i naturalne lakiery na paznokciach. Co jakiś czas daje swoim paznokciom odpocząć i serwuje im różne kuracje odbudowujące i regenerujące.

Oczekiwania: Wzmocnienie i regeneracja płytki paznokcia.

Opakowanie: Niewielka tubka, zakończona pędzelkiem. Idealnie zmieści się do kosmetyczki.

Wrażenia: Bardzo delikatny zapach. Serum to olejek, który dobrze się nakłada i rozprowadza. Aplikacja jest bardzo prosta. Serum dobrze nawilża płytkę paznokcia jak i skórki. Dość długo się wchłania i pozostawia na paznokciach tłustą warstwę. Myślę, że dobrze jest je stosować na noc, wtedy nie jest to uciążliwe. W moim przypadku serum wybieliło płytkę paznokcia i właściwie tyle. Serum nie zredukowało problemu łamliwości, nie wzmocniło paznokci. Nieco wygładziło płytkę, ale nie był to efekt oszałamiający. Na pewno dużym atutem jest wydajność i łatwa dostępność produktu. Minusem może być wygórowana cena, ale da się go dostać w promocji. Raczej nie skuszę się na kolejne opakowania, bo na rynku jest wiele innych odżywek, które lepiej działają na moje paznokcie.

Regrneruje, to fakt!

Sięgnęłam po ten produkt jak po deskę ratunkową po zdjętych hybrydach, kiedy to moje paznokcie były w opłakanym stanie. Żel opakowany jest w minimalną i lekką tubkę , zakończoną pędzelkiem. Trzeba uważać , aby za mocno nie nacisnąć tubki, gdyż na zewnątrz może się wydostać zbyt dużo produktu. Pędzelkiem aplikujemy dokładnie każdy paznokieć i czekamy do wchłonięcia. Najlepiej planować ten zabieg już na noc, lub siedząc z książką lub oglądając film. Aby olejek się wchłonął trzeba dać mu jednak trochę czasu. Już po kilku zabiegach zauważyłam wygładzoną i bardziej lśniącą płytkę. Rozjaśnił się też kolor płytki i stała się ona jakby wypolerowana. Widzę również poprawę skórek, pięknie je nawilżył i zmiękczył. Żel delikatnie pachnie, ma konsystencję olejku, nie zastyga w formie lakieru.