Avon, Care, Fresh Hydration, Cooling Body Lotion (Chłodzący balsam do ciała z wyciagiem z trawy cytrynowej i ogórka)

Balsam do ciała o lekkiej konsystencji szybko się wchłania i doskonale nawilża ciało. Posiada właściwości chłodzące skórę.

Może byc

Używałam go latem, ale rewelacji nie zauważyłam. Owszem chłodz,ładnie pachnie, nawilża, nie ściąga anie nie podrażnia.Dobrze nawilża, lecz na krótko. Ma bordzo lejącą konsystencję, szybko się skończył. Był tani, więc nie mogę wymagać zbyt wiele.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy

Fajny na wakacje

Lekki balsam o świeżym zapachu i dający ulgę w upalne dni. Na zimę zdecydowanie "za lekki". Miałam w fajnym małym opakowaniu, więc nadaje się na wyjazdy. Jedyna wada to to, że jest za leisty, mógłby być nieco gęstszy.

Używam tego produktu od: miałam w lato
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Ok

Nie odnotowałam żadnego działania chłodzącego, więc na pewno produkt nie spełnia oczekiwań, jeśli chodzi o zgodność z nazwą. Jest dosyć wydajny, ma konsystencję lejącego się balsamu. Nie lepi się, dosyć szybko wchłania. Pachnie ogórkiem, a ja za tym zapachem nie przepadam, więc nie będę obiektywna w ocenie :) Wydaje mi się, że odpowiednio nawilża skórę. Łatwo wydobyć odpowiednią ilość produktu z opakowania.
Mimo wszystko jakoś mnie nie zachwycił i to po prostu nie to :)

Idealny na lato

Ten balsam idealnie nadaje się na poparzoną słońcem skórę.

Plusy:
- daje uczucie odświeżenia,
- dobrze nawliża,
- przyjemny zapach,
- szybko się wchłania,
- niska cena (w promocji ok.6zł)

Minusy:
- leista konsystencja,
- mała wydajność

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 200ml

Idealny na lato!

Lato to zmora dla ludzi ze skórą skłonną do popażeń; kto nie doświadczył, ten nie wie co to za ból. Co roku szukałam kremu chłodzącego, który choć w minimalnym stopniu ukoiłby opalone na czerwono ramiona (mimo iż zawsze używam kremów z wysokim filtrem). Doczekałam się! Balsam chłodzi, skóra przestaje piec, nie odchodzą z niej ogromne płaty, nakładałam nawet drukrotnie po szybkim wchłonięciu się. Zapach ogórka - delikatny i przyjemny.

Używam tego produktu od: Jeden rok
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Średni

Balsam ma bardzo ładny zapach, można by uznać go za chłodzący, ale tylko sugerując się zapachem i konsystencją, bo żadnych właściwości chłodzących to on nie ma ;)

Strasznie wodnisty, mała pojemność i mała wydajność.

Ogólnie nie jest zły, ale nieekonomiczny i zbyt wodnisty. Nie opłaca się nawet w super promocji
Używam tego produktu od: 1 msc

Nie ma szału

Balsam miał bardzo fajny , przyjemny zapach. Ładnie się wchłaniał , ale po jego zakupie nie spodziewałam się , że jego pojemność będzie aż tak mała i nie wydajna. Wcale nie chłodzi,jedynie ładnie pachnie. Jego nawilżenie też nie było zadowalające.

Używam tego produktu od: maj 2012

Zwykły balsam, bez zastrzeżeń.

Najzwyklejszy balsam do ciała, nie chłodzi nic a nic. Całkiem przyzwoicie się wchłania, ładnie pachnie. Małe, wygodne opakowanie. Wydajnośc w normie.

Dobry produkt za niską cenę. Nic specjalnego, ale i nic do zarzucenia. Można wypróbować.

za 6zł to całkiem całkiem

Kupiłam ten produkt w dużej promocji za ok. 6zł. Po otworzeniu butelki zachwycił mnie zapachem. B|ardo fajnie i zgrabnie prezentował się w fazience. Takie malutkie zielone pudełeczko. Od początku go polubiłam. Wsmarowany w skórę bardzo chłodził. Rozsmarowywał się też ok. Nie spodobała mi się wodna konsystencja. Uwielbiał tłuste balsamy a ten był wodnisty i lepiła się po nim skóra. Jakoś bym go zużyła bo zapach był naprawdęfajny jednak pojawiła się cecha która u mnie skreśla wszystko WYSUSZYŁ moją atopwą skórę. Niestety nie było nic napisane o nawilżaniu i może to zrobiłam błąd kupując go. Jednak za taki zapach typowo cytrynkowy i fajną buteleczkę w pełni zasługuje na dobre 3. Jeśli ktoś lubi odświeżenie delikatne uczucie zimna po upalnym dniu to ten balsam jest dla niego .Cena moim zdaniem jest adekwatna do jakości jeśli upolujemy go na promocji. Przy codziennym stosowaniu starcza na ok. 2-3 tygodnie.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe