Barwa, Naturalna, Szampon żurawinowy zwiększający objętość z kompleksem witamin

Barwa, Naturalna, Szampon żurawinowy zwiększający objętość z kompleksem witamin

Krystalicznie czysty szampon z ekstraktem z żurawiny przeznaczony jest do pielęgnacji włosów przetłuszczających się, które straciły swoją objętość. Siła żurawiny dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy, a dzięki zawartości kompleksu witamin końcówki włosów są zabezpieczone przed przesuszeniem. Szampon nie zawiera silikonów obciążających włosy. Regularne stosowanie sprawia, że włosy odzyskują swoją objętość, są puszyste, lśniące i łatwo się układają.

W tej cenie...a niech będzie!

Skromne , plastikowe opakowanie skrywa szampon o ładnym kolorze i przyjemnym zapachu. Zwiększenie objętości włosów nie zarejestrowałam, te słynne witaminy też nie wpłynęły jakoś znacząco na jakość moich włosów. Na plus mogę powiedzieć, że dobrze oczyszcza, tak na dzień daje radę (jednak ja mam ciężkie w obsłudze włosy, które szybko się przetłuszczają u nasady, także to standard). Po umyciu przyjemnie nakłada się olejki i nne specyfiki, czuję, że włos jest przygotowany na ich aplikację i dobrze wciągnie inne dobrodziejstwa. Jeśli poszukujesz czegoś co oczyści włos, a dodatkowo ładnie pachnie, nie ma w sobie sztucznych dodatków i być może, w twoim przypadku, poprawi i wzmocni włos, to polecam.

Sam nie wystarcza, by zwiększyć objętość

Szampon kupiłam zachęcona hasłem reklamowym o jego domniemanym działaniu zwiększającym objętość. Sam w sobie raczej tego nie robi. Dopiero przy zastosowaniu dodatkowych odżywek i sprayów faktycznie zauważyłam wysyp baby hair, zakładam więc, że wspiera on takie produkty w ich działaniu i wówczas faktycznie można dostrzec różnicę. Dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy, ale za delikatny w tym nie jest. Włosy po nim się puszą (nie mylmy tego z objętością) i wcale nie wyglądają na zdrowsze i zregenerowane.

I tak i nie

Małe opakowanie, coś ok 200 ml kupiłam za ok 3 czy 4 złote w Auchanie. Prosta butelka, taniutki kosmetyk, wzięłam. Ogólnie dobry szampon, dobfrze myje, dobrze się pieni jest wydajny, ale wszystkie szampony z Barwy pachną tak samo - zielonym jabłkiem.

Polecenia godny bywa, ale pupki nie urywa ;)

Szampon otrzymałam dawno temu w prezencie.
Wtedy jeszcze wydawał mi się produktem WOW - extra, świetnym i wspaniałym.
W sumie jest godny polecenia i naszej uwagi, ale z biegiem czasu poznałam lepsze szampony do włosów.
Zacznijmy jednak od samiutkiego początku.
Zwykła, plastikowa buteleczka, w sumie nie wyróżniająca się niczym specjalnym, dobrze dozuje się produkt.
Po pierwsze! - zapach jest obłędny, mega słodki i ŻURAWINOWY, cieszę się, ze to nie jest zapach chemii, która może aż szczypać w nos, tutaj mowa o zapachu naturalnym.
Konsystencja żelowa, troszkę dla mnie zbyt wodnista, ale daje radę - lekko się pieni.
Szampon ten jest przeznaczony do pielęgnacji włosów przetłuszczających się- czyli idealny do moich włosów na dodatek dla tak "oklapniętych" jak moje po całym dniu .
Szampon dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy, a dzięki niemu moje suche końcówki są zabezpieczone przed przesuszeniem.
Moje włosy po wysuszeniu zwiększyły swoja objętość na dodatek świetnie błyszczały.
Jednak... tzreba nim częściej myć głowę oraz używać sporej ilości szamponu na raz, aby dobrze oczyścić włosy.
Także wydajność tutaj - kiepska i to w sumie decyduje o mojej niższej ocenie.

Może być

Kupiłam ten szampon,ponieważ zachwalała go jedna z blogerek i jestem średnio z niego zadowolona.Na pewno bardzo dobrze oczyszcza włosy,ale po jego spłukaniu trzeba nałożyć nawilżającą odżywkę,gdyż włosy są bardzo twarde i suche w dotyku.Słabo się pieni,czego nie lubię.Jego zaleta to niska cena i wspaniały zapach.

ulubieniec

Poleciła mi go koleżanka, zresztą, sama buteleczka w łazience z tym szaponem wygląda cudnie, co do szamponów do z Barwy to mój ulubiony, kocham go za wydajność, kolor, za to że się ładnie pieni, domywa włosy, nie pozostawia na nich nic ciężkiego, za to że zawsze jak do niego wracam to nie ma żadnego ale, unosi pięknie włosy, istny ideał! No i cena, ciężko znaleźć dobry szampon w granicy 5 złotych, jedyna wada to dostępność niestety ale i tak go uwielbiam! :)

Nie do końca dobry...

plusy:
+ ładnie pachnie
+ dobrze się pieni

minusy:
- nie zwiększa objętości
- plącze

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ bardzo wydajny
+ ładne opakowanie
- słaba dostępność

Bardzo dobry szampon oczyszczający

Szampon zakupiłam, gdy szukała czegoś mocno oczyszczającego do stosowania przed hennowaniem. Szampon bardzo dobrze spełnia swoją funkcję.

Plusy:
+tani i wydajny
+dostępny w większości drogerii i supermarketów
+bardzo dobrze oczyszcza włosy z silikonów i pozostałości kosmetyków do stylizacji
+wystarczy jedno mycie, by włosy aż skrzypiały z czystości
+prosty skład bez silikonów
+nie plącze włosów, nawet bez odżywki dość łatwo je rozczesać
+piękny żurawinowy zapach
+bardzo dobrze się pieni

Minusy:
- brak ;)

Nie do codziennej pielęgnacji

Przed użyciem tego szamponu warto wiedzieć, że nie nadaje się on do codziennej pielęgnacji (każdego mycia) żadnego rodzaju włosów. Ma bardzo silne działanie oczyszczający, jest tzw. "zdzierakiem"- nic dziwnego, że wiele osób narzeka na zły "stan techniczny" włosów po zastosowaniu- które wyglądać mogą ładnie, ale często są szorstkie, matowe, bardzo twarde. Szampon usuwa wszystkie zanieczyszczenia. brud, kurz, nabudowane sylikony, resztki produktów do stylizacji, oleje. Działa o wiele bardziej agresywnie, niż delikatne szampony na co dzień.
Ja jestem posiadaczką włosów bardzo delikatnych- solidne oczyszczenie funduję włosom raz na dwa tygodnie, nie częściej. Taka ilość w zupełności mi wystarcza. Działa tak, jak w moim przypadku powinien- włosy doprowadza do "stanu wyjściowego"- po wyschnięciu wydają się być... nagie? ;) Bardzo śliskie, lekko szorstkawe, nieprzyjemne w dotyku, jednak prezentujące się naprawdę korzystnie. Takiego efektu oczekuję i z niego jestem zadowolona.

Przeciętny

Kupując ten szampon myślałam tylko o tym,że wzmocni moje włosy,a czekała mnie niezbyt miła niespodzianka.Szampon owszem oczyszcza skórę głowy,ale włosy po umyciu nim przypominają siano.Są szorstkie,niemiłe w dotyku i niemożliwością jest ich rozczesanie (jedynym ratunkiem jest nawilżająca maska lub odżywka). Jeśli chodzi o plusy tego szamponu to na pewno cena i zapach.Niestety ten szampon można kupić tylko w niektórych sklepach.

Cudowny

Najbardziej kocham go za ten cudowny, żurawinowy zapach, najlepszy zapach szamponu jaki w życiu miałam. Jest tani, niezbyt wydajny, bardzo dobrze się pieni, wydaje mi się, że jest delikatnie za mocny, ma ładny kolor i opakowanie, jest trochę za bardzo wodnisty ale jakoś mocno to nie przeszkadza.

Świetny szampon

Zalety:
- przyjazny dla skóry i włosów skład
- ma piękny żurawinowy zapach
- dobrze się pieni
- nadaje włosom objętości i puszystości, sprawia że lepiej się układają
- jest wydajny
- ma wygodne opakowanie
- dobra dostępność