Balea, Jeden Tag Shampoo Himbeere (Szampon do codziennego mycia włosów malinowy)

Owocowo pachnący szampon z letniej edycji Balei zapewnia jedwabnie błyszczące włosy, a ekstrakt z malin uprzyjemnia używanie.
Szampon koi skórę głowy, kompleks witamin B3 i B5 odbudowuje włosy i zostawia je miękkie bez obciążania. Nie zawiera silikonów.
Produkt wegański.

Cena: 10zł / 300ml
/m/

Cudowny zapach

+ przecudowny zapach, jak prawdziwe soczyste maliny
\\n+ fajnie się pienił
\\n+ nawet wydajny
\\n+ fajny różowy kolorek, konsystencja standardowa
\\n- dostępność
\\nŻadnych super właściwości nie posiada, nadaje się do codziennego użytku.

Bardzo dobry szampon

Szampon kupiła mi kiedyś mama. Przyznam się, że na początku podeszłam do niego z lekkim dystansem. Fakt po otwarciu cuć piękną woń i wtedy sobie pomyślałam "pewnie jakieś zwykłe pachnidło". Jednak po umyciu włosów szybko zganiłam się, że tak pomyślałam. Szampon bardzo dobrze myje, fajna konsystencja, ładny malinowy kolorek. Moje włosy po umyciu wyglądały całkiem ok. Ot, jest to po prostu dobry szampon do codziennego użytku, który nie podrażnia i nie zawiera silikonów. Minusem jest dostępność.

Cud, miód i MALINKA!:D

Ciężko było mi znaleźć tak dobrze oceniane produkty marki Balea. Udało się. Niestety asortyment niewielki, ale strasznie się cieszę, że dorwałam ten szampon!!:)

Jest cudowny! A pachnie tak, że można się uzależnić!
Świetnie myje włosy, nie obciąża ich, włoski są miękki i pachnące. Szampon się super pieni, nie podrażni głowy po prostu nie robi nic złego! Sama dobroć:) Cena śmiesznie niska! Dostępność masakryczna i za to odjełam gwiazdkę...

Jak uda Wam się go dostać bierzcie kilka butelek w zapasie!!!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 cały

Świetny!

Świetny szampon, któremu nie mam nic do zarzucenia.
Przede wszystkim muszę pochwalić go za zapach, tak wiem, że to nie najważniejsze, ale mnie rzadko się zdarza kupić kosmetyk, którego zapach mi się zwyczajnie podoba, a tutaj tak jest, używam z przyjemnością.
Pieni się bardzo dobrze, wystarczy niewielka ilość by umyć włosy do brody. Kłaki są po nim świeże, nie placzą się, choć akurat ja nie mam z tym jak narazie problemu, a i tak używam zazwyczaj z odzywką.
Jedyny minus jaki znajduję to taki, że to edycja limitowana, a jego następca (niebieskie jeżyny?) nie jest już tak dobry.
Informacja, że to produkt wegański to dla mnie dodatkowa zachęta, choć na butelce nie widziałam chyba znaczka...

Ten zapach!

Szampon moim zdaniem nie ma wad :) Swietnie sprawdza się jako produkt do częstego stosowania, nawet z lekką odżywką- nie obciąża włosów. Jednakże razem z treściwszą maską może być za ciężki. Użyłam kilka razy samego szamponu i moje kołtuny dało radę rozczesać :) Nie są może mega nawilżone, ale odrobinę wygładzone po wysuszeniu.
Szampon przepięknie pachnie, używanie go to sama przyjemność. Dobrze się pieni, starsza na dosyć długo. Opakowanie poręczne. Cena- tylko 0,65 e!- serdecznie polecam każdemu, kto szuka delikatnego szamponu.

Używam tego produktu od: grudnia 2012

Hmm ocena: średni

Kupiłam ten szampon razem z żelem pod prysznic. Jednak po 2 miesiącach używania go stwierdzam, że:
+ pięknie pachnie!
+ bardzo dobrze się pieni,
+ jest dość tani (około 0,95 euro)

- wg mnie powoduje łupież - może to zależy od moich włosów,
- trudno dostępny,

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Rewelacyjny!

Szampon dostałam w prezencie od koleżanki. Nie miałam do tej pory stycznosci z kosmetykami tej firmy ale słyszałam o nich sporo dobrego.

Plusy:
* rewelacyjny zapach (chociaż nie jest moze mega naturalny to baaardzo przyjemny)
* nie zawiera sylikonów
* dobrze się pieni
* jest wydajny
* dobrze oczyszcza włosy
* włosy są długo świeże i puszyste
* mam wrażenie ,że nawliża i wygładza włosy zachowując jednocześnie ich lekkość i puszystość
* bardzo niska cena

Minus:
* trudno dostępny
* edycja limitowana więc pewnie niedługo zniknie na zawsze :(

Ja od szamponu cudów nie wymagam, jestem "uczulona" jak szampony obciążają włosy a ten sprawia ,że są o wiele dłużej świeże. Minusem jest dostępność, mieszkam na południu Polski i sklepów z chemią niemiecką nie mam a wiem ,że produkty z Balea w tym i ten szampon są w nich dostępne, ja zamówiłam już kolejne opakowanie (plus dwa inne produkty z tej firmy) na allegro i tam z tego co widzę dostępne są wszystkie produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Ale wiadomo nie można sprawdzić zapachu, dochodzi koszt wysyłki, czas itp

Ale szampon polecam bardzo!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

3 x TAK !

A wiec szampon niestety z edycji limitowanej na lato 2012, ale juz zakupilam zapach chyba 4 :D

+zapach!! malinka to co lubie <mniam>
+cena 65 centow, jak za darmo!
+myje ;)
+dobrze sie pieni, choc jest BEZ SILIKONOW !
+malinkowy kolor

-edycja limitowana :( nad czym bardzo ubolewam, jednak cena jest tak smieszna, ze zakupilam zapas ;)

Podsumowujac : super produkt za niewielka cene, uwielbiam ten zapach, mycie wlosow stalo sie czyms przyjemnym.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 skonczone, 4 w zapasie ;)

Rewelacyjny szampon za grosze

Uwielbiam ten szampon! Dlaczego? Poniewaz jest jednym z niewielu, ktory nadaje sie do codziennego mycia wlosow, a na to sa moje biedne kosmyki kazdego poranka skazane.
Skora mojej glowy nie przetluszcza sie wyjatkowo mocno (raczej przecietnie), ale po nocy moje wlosy wygladaja na wyjatkowo przyklapniete, sa jakies takie bez blasku i zeby je doprowadzic do stanu uzywalnosci, musze je umyc.
Szampon malinowy Balei (aaachhh co za zapach :slina: opisac sie nie da, maksymalnie apetyczny) ma bajeczny wplyw na moje dlugie (choc ostatnio mocno sciete), przyklapniete u nasady, latwe w pielegnacji wloski.

KONSYSTENCJA jest fajna, nie za rzadka, nie za gesta. Kolorek oczywiscie malinowy, intensywnie pachnie juz przy wylewaniu na reke :love:

DZIALANIE
- bardzo dobrze wplywa na moje lekko przesuszone farbowaniem koncowki, nie wysusza ich dodatkowo
- nie przyspiesza wyplukiwania koloru z wlosow, aczkolwiek w ogole go tez nie zatrzymuje
- wlosy nie robia sie matowe
- nie sa sianowate
- sa miekkie i sypkie, czuc ich wyrazne oczyszczenie
- nie sa przyklapniete przy skorze glowy, ladnie odstaja
- nie sa obciazone, a niejednokrotnie takie sa gdy uzywam codziennie mocno odzywiajacego szamponu
- nie podraznia skory glowy
- nie robi koltunow
- zapach rozpieszcza zmysly ;)
- latwo wyplukuje pudry zwiekszajace objetosc i szampony suche

Jest tani, chyba 65 centow. Przy dodawaniu tego produktu do katalogu cos mi sie musialo pomylic i podalam cene innego kosmetyku :)

Mocno sie pieni, jest dosyc wydajny, dla mnie 3 tygodnie przy codziennym uzywaniu to standard.

Serdecznie polecam malinki wszystkim, ktorzy maja mozliwosc go kupic. Jest swietny gdy sie patrzy z perspektywy czasu i faktycznego codziennego stosowania. Nie obciaza, utrzymuje wlosy w optymalnej kondycji, nadaje miekkosc, wlosy sa po nim sypkie, a to wszystko za 65 centow :D. Moge tylko polecic :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy