Lancaster, After Sun, Tan Maximizer Soothing Moisturizer (Żel po opalaniu)

Lancaster, After Sun, Tan Maximizer Soothing Moisturizer (Żel po opalaniu)

Pielęgnacja po kąpieli słonecznej - dobroczynny krem After Sun do twarzy i ciała uspokaja skórę oraz wygładza drobne linie i zmarszczki. Poza tym kosmetyk zawiera opatentowany kompleks RPF, który zapewnia kompleksową ochronę przed wolnymi rodnikami i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Specjalne składniki stymulują syntezę melaniny przyczyniając się przez to do zwiększenia intensywności opalenizny nawet do 80%. Krem idealnie nadaje się do cery suchej i bardzo suchej, przyczynia się do uzyskania równomiernego podrażnień promiennego wyglądu skóry.
Działanie: uspokajające, regulujące.
Rodzaj skóry: skóra sucha, skóra bardzo sucha.
Po opalaniu obficie nanosić na twarz i ciało.

wymiata

jak dla mnie najlepszy kosmetyk po opalaniu
używam od lat, wcześniej był osobno do twarzy osobno do ciała
używamy wspólnie z mężem zawsze po ekspozycji na słońce
jest to jeden z kosmetyków lancaster a od którego jestem uzależniona
ciekawie i bardzo charakterystyczne pachnie
ma konsystencję delikatnego lekkiego żelu
łatwo się go aplikuje nawet na podrażnioną i zaczerwienioną skórę
doskonale nawilża i koi
likwiduje uczucie ściągania skóry
jedyne co to nie mogę się przekonać do stosowania na twarz
używam zamiennie z kanebo (tylko jak go nie ma)
swoją pierwszą sztukę lancaster a po opalaniu upolowałam w douglasie w monachium anno domini1996 i nie mogę przestać używać
dziewczyny naprawdę warto się skusić

Łagodzi i nawilża

Żel ten kupiłam całkiem przez przypadek, chciałam kupić olejek Legendary Tan, ale go nie było, a bardzo chciałam dostać ręcznik jaki był w prezencie przy zakupie kosmetyków Lancaster, więc zdecydowałam się na ten żel wzmacniający opaleniznę.

Zacznę od zapachu, typowy, charakterystyczny dla wszystkich produktów Lancaster, jak dla mnie mało przyjemny, ale ze względu na jakość produktów, jestem skłonna wybaczyć ten fakt, a to znaczy bardzo dużo, gdyż lubię i kupuję kosmetyki które głównie zapachem mi odpowiadają, w tym przypadku robię wyjątek.

Konsystencja żelowa, bardzo łatwo się rozprowadza na skórze, przez co kosmetyk jest bardzo wydajny, producent zaleca aby smarować się obficie, ale moim zdaniem nie ma takiej potrzeby, bo cienka warstwa na skórze również łagodzi "igraszki ze słońcem".

Działanie, przyznam się bez bicia, będąc z Polsce i siedząc na słoneczku nie używam do ciała filtrów (twarz to wyjątek bo smaruję ją 30-tką Lancastera), wiem, że będę kiedyś tego żałowała. Moja skóra bardzo łatwo się opala, siedzenie kilka godzin na słońcu bez ochrony nie powoduje poparzeń, a jedynie lekkie zaczerwienienie, w takiej sytuacji żel spowodował złagodzenie tej reakcji, zaczerwienienie zeszło a po godzinie skóra była brązowa, oczywiście mowy o łuszczeniu się skóry nie ma.

Producent zaleca częste smarowanie, ja stosuję preparat w następujący sposób: nakładam na skórę zaraz po ekspozycji słonecznej a następnie wieczorem po kąpieli i rano na następny dzień, taka aplikacja mi wystarcza. Na przedłużeniu opalenizny jak na razie mi nie zależy, dopiero po urlopie będę o tym myślała.

Jednak preparat polecam jako Apres Soleil, ponieważ rewelacyjnie łagodzi.