Fitomed, Glinka zielona

Fitomed, Glinka zielona

Glinka zielona Fitomed pochodzi ze skał krzemionkowo - aluminiowych. Glinka zielona Fitomed ma właściwości dezynfekujące i gojące. Ze względu na właściwości absorpcyjne stosowana jest w maseczkach oczyszczających do cery tłustej, zanieczyszczonej i trądzikowej.

50 – 100ml
sypkie
w słoiku
Struktura
lekkie

Jest świetna

Przygotowanie kosmetyku do aplikacji zajmuje dosłownie kilka sekund, a efekt jest cudowny.
Glinka świetnie oczyszcza, działa przeciwzapalnie, zmniejsza widoczność porów. Cera jest ujędrniona, a koloryt wyrównany. Już po pierwszym użyciu cera wygląda na wypoczętą i zdrową . „Gasi” powstające wypryski. .
Maseczka szybko zasycha, dla mnie to wielki plus, oraz ma przyjemny zapach. Aplikacja naprawdę jest przyjemna.
U mnie maseczka świetnie się sprawdza, na pewno zostanie ze mną na dłużej

Niezła

Robiłam z niej maseczkę mieszając z hydrolatem oczarowym. Fajnie oczyszczała, wygładzała cerę. Przyspieszała gojenie się wyprysków, z czym zawsze miałam problem. Nie zauważyłam jednak zmniejszania wydzielania sebum, a nigdy nie dopuszczałam do jej całkowitego zaschnięcia na twarzy, miałam czasem nawet wrażenie, że trochę przesusza mi cerę. Zapach typowo ziołowy, trochę przypominał mi szałwię. Wydajność średnia. Zawartość opakowania wystarczyła mi na kilka użyć.

Uwielbiam

Maseczki na bazie glinek to coś co uwielbiam. Moja skóra ma skłonności do wyprysków i nie raz pomagała mi ratować sytuacje. Przyspiesza gojenie, oczyszcza, dezynfekuje.
Skład rewelacyjny, sama natura. Nie ma tu chemii i przypadkowych składników.
Maseczka powoduje delikatne zaczerwienienie skóry więc najlepiej używać na wieczór a nie przed wyjściem z domu, ale tragedii nie ma, zaczerwienienie szybko schodzi.
Produkt godny polecenia !

JEDNA Z LEPSZYCH GLINEK

Bardzo fajna maseczka na bazie zielonej glinki. Rozrabia ją siębardzo ąłtwo, nakłada też dość prosto, gorze jze zmyciem, maseczka zastyga troszkę się kruszy i zmyć ją to troszkę problem...
Po nałożeniu tworzy się skorupa
Po zmyciu maseczki ( najlepiej letnią wodą) skóra jest lekko czerwona ale za to widać jaka jest odświeżona. Wiadomo ze pryszcze nie znikają magicznie ale skóra jest czysta. Ma działanie antybakteryjne po czestym stosowaniu widać roznice lecz trochę przesusza skóre...
ogolnie polecam dla osob z cera problemayczna. Systematycznosc na pewno da efekty

Detox dla skory

Ta Glinka to odkrycie! Dobra dla problematycznej cery, dla szarej i zmęczonej cery i dla każdej, która potrzebuje detoxu.

+ oczyszcza
+ matuje
+ odświeża
+ tania
+ szybko zastyga
+ gasi stany zapalne
+ wycisza skore

Perełka, polecam dla każdej zmęczonej skory, wymagającej odświeżenia :)

NA +

Używałam kilku glinek tej firmy, jednakże wydaje mi się, że tak jest tą najlepsza :) Oczyszcza twarz, regeneruje delikatnie sebum, trzyma w garści niedoskonałości, nie pozwala im wyskakiwać tak często jak to bywało wcześniej. Nawilża, wygładza i ujednolica. Nie zapycha. Nie robi dosłownie nic złego. Używana regularnie potrafi wpłynąć bardzo na cerę. Łatwo się ją aplikuje, oraz ściąga. Łatwo dostępna, bardzo wydajna oraz śmiesznie tania :)

Dobrze oczyszcza

+skora jest miekka,delikatna
+rany potradzikowe szybciej sie goja
+dokladnie oczyszcza
+cena
+wydajnosc
+pojemnosc
Podczas stosowania bardzo rzadko na mojej twarzy pojawiaja sie jakiekolwiek niespodzianki. Nawet podczas TYCH dni. Polecam z czystym sumieniem .

Glinkowe love

Glinka zielona Fitomed przeznaczona do jest cery tłustej. Jest to maseczka oczyszczająca, którą musimy sobie niejako same przygotować. Nie jest to jednak nic czasochłonnego, ani skomplikowanego, a efekty mogą naprawdę zadziwić. Skóra po niej jest naprawdę dogłębnie oczyszczona, pory zdecydowanie zwężone, a zaskórniki zlikwidowane. Nic nie piecze, nie szczypie i nie uczula.
Wnioski:
– glinka jest szybka i łatwa w użyciu
– kosmetyk zwęża pory
– nie uczula
– skutecznie oczyszcza skórę
Polecam!

polecam

jest to st świetna w oczyszczaniu twarzy z tłustą cerą
po użyciu ma się wrażenie,że nasza skóra jest bardziej miękka i delikatna w dotyku.
bardzo przydatny produkt. Polecam osobom

glinkowe cudo?

oczyściła moje pory, wypryski szybciej znikają. Skóra ma zdrowy wygląd, ma ten blask. Łagodzi wszelkie zaskórniki i inne wypryski. Zapobiega poswataniu nowych. Idealnie sprawdza się anty-pryszczowo. Pomogła mi się pozbyć za dużej ilości wydzielającego się sebum na mojej twarzy. Poprawia też kolor skóry. Nie czuję efektu ściągnięcia. Mam cerę mieszaną ze strefą tłustą T, na policzkach gdzie mam w miarę wrażliwą skórę nie powodowała żadnych wysuszeń. Moja cera nie zareagowała alergicznie na nią.

Owsiki na twarzy

Glinke zamowilam na allegro. Rozrabialam ją z wodą i nakladalam na twarz. Troche problematyczne to jest, umywalka w kropkach zielonych. Gdy zastygnie glinka na twarzy jest spokoj z kapaniem, ale zaczyna sie problem ze swedzeniem. Oszalec idzie, tak bardzo zaczyna mnie swedzic cera. Musze ja zmyc zawsze wczesniej. Cera jest czysta, gladka i odswieżona, ale efektu anty tradzikowego nie widze. Przynajmniej nie 100%, bo niespodzianki potrafią wyskoczyc

Super

Glinkę zieloną zakupiłam w kilogramowej torebce w postaci proszku, glinka jest świetna w zwalczaniu trądziku, dobrze oczyszcza twarz, więc używam jej z rozcieńczoną wodą albo olejkami, również do mycia zębów, ponieważ delikatnie wybiela. Jest mega wydajna, taki kilogramowy worek, to ja mam na dwa lata