Asa, LaciBios Femina Pregna (Płyn do higieny intymnej dla kobiet w okresie ciąży i połogu)

Okres ciąży, połogu i karmienia piersią to właśnie w tym czasie kobiety są w dużym stopniu narażone na dolegliwości dróg rodnych. Powinny zatem ze szczególną troską dbać o swoje zdrowie intymne. Z myślą o przyszłych mamach powstał LaciBios femina Pregna płyn do codziennej pielęgnacji okolic intymnych, który dzięki bogatej gamie naturalnych i łagodzących składników daje skuteczną ochronę miejsc intymnych oraz poczucie świeżości i czystości przez cały dzień.
LaciBios Femina Pregna specjalistyczny płyn do higieny intymnej dla kobiet w okresie ciąży, połogu i karmienia piersią jest:
- bezpieczny dla Ciebie i Twojego dziecka - oparty o naturalne składniki,
- hypoalergiczny. Jest wolny od SLS, SLES, PEG, parabenów,
- skutecznie dba o Twoje zdrowie i higienę intymną - posiada kwaśne pH 3,5 oraz dodatkowy składnik aktywny- zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów,
- odświeżający i kojący,
- bez sztucznych barwników i zapachów, na które tak wrażliwe są kobiety w tych szczególnych okresach ich życia,
- nie zawiera mydła,
- przebadany przez lekarzy ginekologów.
Płyn do higieny intymnej LaciBios femina Pregna przeznaczony jest do codziennego stosowania.

Polecam!

Świetny żel dla pań w ciąży - poręczne opakowanie z wygodną pompką, praktycznie bezzapachowy, dający uczucie czystości, odświeżenia i ukojenia.

Do tego ładny, naturalny skład.

Nie podrażnia, delikatnie się pieni. Opakowanie starcza spokojnie na 3 miesiące.

Polecam!

neutralny, czyli na plus !

Poszukiwałam specjalistycznego i neutralnego płynu do higieny intymnej na okres ciąży. Natknęłam się własnie na ten i skuszona zawartością kwasu mlekowego, pantenolu, alantoiny i kilku łagodzących ekstraktów w składzie, zdecydowałam się na zakup żelu do higieny intymnej PREGNA.

Faktycznie, jak obiecuje producent, żel z kwaśnym pH(3,5) nie zmienia znacząco pH okolic intymnych, co ma znaczenie, jeśli chodzi o ochronę przeciw infekcjom.

Dzięki swojemu składowi wydaje się neutralny, bardzo neutralny (lekko kwaśny) jest również jego zapach (wybawienie w ciąży, kiedy mocne zapachy mogą być niemałym utrapieniem).

Producent obiecuje uczucie komfortu i świeżości po zastosowaniu i to są jednak elementy, których mi brakuje, bo ja tej świeżości nie doświadczam, pomimo dokładnego umycia. Pod tym względem bardziej podobała mi się wersja niebieska LaciBios.

Żel do higieny intymnej zaczęłam stosować 3 miesiące temu wraz z żelem do codziennej pielegnacji okolic intymnej,
Choć butla jest dość duża to jej zawartość to 3/4. Zawiera wygodne, higieniczne opakowanie wraz z pompką, którą się zakręca i odkręca. Zapach żelu jest neutralny. Żel dobrze myję, oczyszcza okolice intymne. Dając świeżość. Przy stosowaniu tego żelu wraz z tamtym żelem do smarowania okolic intymnej żadna infekcja intymna mnie nie spotkała, a mam dużą skłonność do nich.

Świetny żel

Tak owszem, używałam go w ciąży i w połogu. Obecnie używam znów ten niebieski.
Zdecydowanie jest to bardzo dobry żel, mile odświeża, daje poczucie, że jest się czystym. Dodatkowo jakby niweluje podrażnienia skóry, chroni ją i nawilża. Zdecydowanie polecam go kobietą w ciąży by mogły się cieszyć życiem :)
Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne, higieniczne.

Najlepszy ze stosowanych do tej pory

To najlepszy płyn do higieny intymnej stosowany przeze mnie do tej pory. Przede wszystkim cenię go za skład, drugiego takiego nie znalazłam na rynku. Jedynie do czego mogę się przyczepić to stosunek pojemności do ceny. A przynajmniej mogliby go produkować w większych pojemnościach.

bezpieczny, wydajny

-fajna konsystencja,
-nie zawiera SLS i parabenów,
-wygodny w użyciu,
-nie wysusza i nie podrażnia,
-zabierałam ze sobą na basen i nie miałam problemów z infekcjami w ciąży,
- jest w przystępnej cenie
- sprawdził się w połogu

Rewelacyjny!

Najlepszy płyn do higieny intymnej. Po latach borykania się z infekcjami mam wreszcie spokój, a to od momentu stosowania produktów Lacibios - używam płynu, żelu sporadycznie i również co 2-3 dni jem probiotyki Lacibios (od 2 lat). Nawet w ciąży mimo zmian hormonalnych nie spotkała mnie żadna infekcja. A infekcje należy leczyć farmakologicznie drogie Panie, a nie liczyć na działanie płynu do higieny intymnej - on dobrze zapobiega złapaniu "czegoś" gdy jesteśmy zdrowe.

Zalety:
- Nie podrażnia
- Nie uczula
- Nie pachnie
- Łagodzi
- Przyjemnie odświeża
- Jest wydajny
- Ma idealna lekko żelową konsystencję
- Dobrze się pieni, ale nie za mocno
- Jest w przystępnej cenie

Jak dla mnie brak wad.
Używałam przed ciążą i w ciąży.

Używam tego produktu od: 10 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 całe, w trakcie trzeciego

Nie pomaga przy infekcjach

Kupiłam ten płyn z powodu infekcji, ponieważ producent obiecuje, że hamuje on rozwój bakterii i grzybów.

U mnie nic nie zrobił, nie przyniósł ulgi w dolegliwościach, według mnie jest to zwykły płyn:

- ma dosyć rzadką konsystencję

- nie jest do końca bezzapachowy, czuć lekką chemiczną nutę

- myć, myje, jak każdy płyn, ale:

- nie daje wyraźnego poczucia odświeżenia i czystości

- ma wygodne opakowanie z pompką

- cena jest zbyt wysoka jak za 150 ml

Jak dla mnie jest to najsłabszy płyn do higieny intymnej z dotyczczas przeze mnie używanych.

Nie przyniósł żadnej, nawet najmniejszej ulgi w czasie infekcji (wiadomo, że ulge przynoszą tylko leki, ale on wspomógł leczenia).

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Świetny produkt

Za sprawą hormonów infekcje w ciąży to dla mnie chleb powszedni, dlatego tak ważny jest płyn do higieny intymnej,który dodatkowo nie podrażni i
pomoże z nimi walczyć.

Ten jest fantastyczny!
+absolutnie nie podrażnia
+dobry skład
+przeznaczony dla kobiet w ciąży
+delikatnie myje
+odświeża
+co najważniejsze-nawilża! Skóra jest mięciutka i dobrze pielęgnowana
+dobrze, delikatnie się pieni
+daje uczucie komfortu zwłaszcza podczas intymnych dolegliwości
+idelany po depilacji -zero pieczenia, etc!
+bardzo delikatnie pachnie
+ładne opakowanie z dozownikiem
+jest wydajny, pierwsze opakowanie wystarczyło na 1,5 mca stosowania
praktycznie zawsze dwa razy dziennie
+cena - 18zł w aptece
Mimo, iż mam na oku kilka innych płynów/żeli to i tak będę do niego
wracać, bo to świetny produkt za niewielkie pieniądze.
Myślę, że nie tylko Panie w ciąży/po ciąży mogą go stosować :)
Gorąco polecam.Używam tego produktu od: 2 mceIlość zużytych opakowań:
Skończyłam pierwsze

Łagodny, bezpieczny i skuteczny

Wcześniej, kiedy nie byłam w ciąży używałam LaciBios femina protecta i byłam bardzo zadowolona, dlatego postanowiłam wypróbować LaciBios femina pregna, który jest specjalnie stworzony dla ciężarnych kobiet.
Lubię go gdyż:
- dobrze się pieni (nie muszę lać tony płynu na dłoń)
- nie ma! słodkiego lub kwiatowego zapachu, które mnie zawsze drażniły, a teraz bardzo negatywnie reaguję na wiele zapachów
- łagodnie myje i nie podrażnia okolic intymnych
- używałam go mając drobne otarcia skóry okolic intymnych i nic mnie nie szczypało
- skóra okolic intymnych jest lepiej nawilżona
- używam go w zestawie z żelem LaciBios femina i od kiedy to robię nie przyplątała się, żadna infekcja intymna, więc jak dla mnie świetnie chroni
- nie uczula, a jestem wrażliwcem nawet jeśli chodzi o okolice intymne.
Używam go od 4 miesięcy i polecam wszystkim koleżankom w ciąży. Chroni przed infekcjami, łagodzi podrażnienia i pieczenie, nie uczula i jest bezpieczny dla matki i dziecka. Jak dla mnie strzał w 10.

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

U mnie się sprawdził

U mnie się sprawdził :) Dostałam płyn od znajomej, bo wiedziała, że nie mogę trafić ciągle na odpowiedni. Podoba mi się:
- brak zapachu
- kształt butelki (tak wiem, że to sprawa drugorzędna ale fajna jest ;))
- to, że nawilża - inne mnie przesuszały, zwłaszcza takie bardziej ziołowe, rumiankowe itp zawsze po nich miałam ściągniętą skórę a tutaj nic takiego. Ani tłuste ani nic, po prostu taki miękki naskórek jest.
- delikatne pienienie się to też plus - może to w mojej głowie siedzi, ale jak nic się nie pieni to mam wrażenie, że nie działa
- łagodzi - po depilacji nie czułam szczypania jak się nim umyłam

Wiadomo, ze każdy jest inny, ale ten płyn akurat dla mnie super i myślę, że nawet kobiety już nie będące w ciąży mogą go z powodzeniem używać (choć Lacibios ma wersję też dla nieciężarnych w niebieskim opakowaniu widziałam - btw. w Super Farmie teraz promocja :))

Zdecydowanie nie

Za każdym razem, kiedy próbuję czegoś nowego, co nie zawiera kolagenu, okazuje się to pomyłką. Ten płyn niestety też.

- szczypie
- podrażnia
- nie nawilża
- bardzo źle działa na otwarte rany w okolicach odbytu, ból jest nieziemski, nie próbujcie go używać, jeśli macie eds
- lubię, jak się płyn pieni, ale ten się pieni aż za bardzo
- pH 3,5 jednak nie jest najlepsze
- trzeba go zmywać innym płynem, łagodzącym

Odradzam. Może dla kobiet, które mają miejsca intymne jak z kamienia i nic im nie zrobi różnicy, jest to dobry płyn, ale dla normalnych kobiet, zwłaszcza mających wrażliwe miejsca intymne - to KATASTROFA.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie, oddałam mamie do próbowania