Ziaja, Mamma Mia, Ginekologiczny płyn do higieny intymnej

Ziaja, Mamma Mia, Ginekologiczny płyn do higieny intymnej

Polecany dla kobiet w ciąży i po porodzie
- zachowuje naturalne pH okolic intymnych
- łagodzi oraz zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom
- nie narusza warstwy ochronnej naskórka
- zapewnia uczucie świeżości i komfortu
- pozostawia długotrwały przyjemny zapach

Substancje aktywne: kwas mlekowy, syrop kukurydziany, xylitol, alantoina, prowitamina B5 (D-panthenol)
Hypoalergiczny, bez barwników, delikatnie perfumowany.

Niestety nie dla mnie

W ciąży z ciekawości sięgnęłam po ten produkt z powodu mojej miłości do kosmetyków ziaji. Cena rozsądna jak na produkt dla ciężarnych.
Żel ma miły może zbyt intensywny zapach jak na produkt do tak delikatnych miejsc.
Bardzo fajna konsystencja i plus za buteleczkę z pompką. Łatwo odmierzyć odpowiednią ilość przez co kosmetyk starcza na długo.
Niestety moje miejsca intymnej uczulił więc odstawiłam go na jakiś czas.
Wpadłam jednak na pomysł żeby używać go jako żelu pod prysznic gdzie sprawdził się świetnie więc nie został zmarnowany.

Świetny !

Nie zawiodłam się na tym żelu do higieny intymnej. Uwielbiam żele z Ziaji, bardzo rzadko używam żeli z innej firmy. Żel jest łagodny, bardzo delikatnie pachnie i nie podrażnia strefy intymnej. Produkt ma bardzo fajne opakowanie z pompką, która się nie zacina i wydobywa produkt do końca. Buteleczka starcza na bardzo długo. Produkt charakteryzuje się niską ceną. Jest niestety problem z dostępnością, w moim mieście są 2 Rossmanny i w żadnym go nie dostanę, bo działy dla kobiet w ciąży są w nich mocno okrojone:( aby go kupić muszę jechać spory kawałek do większego miasta gdzie jest sklep stacjonarny Ziaji. Jednak warto, kupię od razu kilka buteleczek na zapas :)

Lubię!

Jakiś czas po porodzie wygrałam ten płyn w konkursie. Jestem z niego bardzo zadowolona. Jest delikatny, co w pielęgnacji po porodzie jest bardzo ważne. Nie wyczuwam żeby miał jakikolwiek zapach co też jest plusem. Ma konsystencję w sam raz. Pompka ułatwia pobieranie płynu, a opakowanie starczy na dość dłuugo.

Delikatny

Zaczęłam go używać będąc jeszcze w ciąży i sprawdzał się dobrze. Po porodzie potrzebne są naprawdę delikatne płyny do higieny intymnej szczególnie po naturalnym porodzie. Sprawdza się. Nie podrażnia. Ma delikatny zapach. Super dla mam i nie tylko. Opakowanie z pompką wystarcza na długo. Polecam

idealny po porodzie

Świetny żel, bardzo delikatny. Żel idealny w ciąży i po porodzie. Bardzo ładne opakowanie, dość charakterystyczne dla tej marki. I do tego przystępny cenowo.

Nie tylko dla mam

Kupiłam bo ogólnie lubię kosmetyki Ziaja do higieny intymnej. Jak do tej pory jestem dość odporna na interpelacje intymne, tylko raz na jakiś czas mam po depilacji. Wiadomo strefa intymna jest delikatna.
Kupiłam w sklepie z artykułami dla dzieci.
Nigdzie indziej go nie wiedziałam, więc słaba dostępność. Żel nie pieni się, praktycznie bez zapachu. Robi co ma za zadanie robić.
Pąpka bez zarzutu, jest wydajny.
Czego chcieć więcej i cena jest przystępna.
Mapewno kupię jeszcze raz.

Świetny nie tylko dla świeżo upieczonych mam

Co prawda mój szkrab już parę ładnych lat ma, niemniej pozwoliłam sobie przetestować ten płyn do higieny intymnej.
W mojej opinii jest to naprawdę rewelacja. Kupiłam go, kiedy miałam w okolicach intymnych dość duże podrażnienie spowodowane leczeniem antybiotykami i każdy inny żel wysuszał mnie na wiórek, co potęgowało mój dyskomfort.

Naprawdę sprawdził się w kryzysowej sytuacji.

Sam płyn ma formę kremowego żelu, według mnie bez zapachu, a jeśli jakiś ma to mega delikatny, ledwo wyczuwalny. Jest bardzo wydajny, ale się nie pieni podczas mycia. Cena bardzo dobra, jak za kryzysowe pogotowie.

Polecam nie tylko świeżo upieczonym mamom!

Niezły

Bardzo delikatny płyn do higieny intymnej. Używałam go w trakcie ciąży oraz po porodzie . Nie powodował żadnych podrażnień , był bardzo delikatny , wręcz łagodził , zapach bardzo delikatny . Polecam :)

Bardzo dobry płyn

Jeden z trzech produktów do higieny intymnej, który nie powoduje u mnie alergii. Do tego ładnie pachnie i jest wydajny. Polecam każdemu ze skłonnością do podrażnień. Cena również jest zachęcająca, a produkt jest najwyższej jakości.

druga ciąża wielkie schody

Jako, że w pierwszej ciąży byłam bardzo młodziutka nic mi nie doskwierało czułam się świetnie. Teraz to jakaś masakra. Wszystkie kremy pieką, kosmetyki są beznadziejne, mam trądzik jeszcze żel do higieny intymnej musiałam zmienić. Myślałam kupić coś droższego, ale ogólnie co nie kupię czy tanie czy drogie to różnie z tym bywa więc zaczęłam od tego. Jest ok choć nie mam porównania bo nigdy problemów z niczym nie miałam, a teraz jest ich milion. Żel nie podrażnia, nie piecze jest puki co ok.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Uczulił

Ten płyn jako jeden z nielicznych uczulił mnie. Podrażnienie było na tyle dotkliwe, że musiałam leczyć je u ginekologa. Podejrzewam, że to "zasługa" SLS.

Poza tym:

- płyn ma wygodną butelkę z dozownikiem
- dużą pojemność
- nie jest drogi
- produkt polski
- kiedyś był trudnodostępny, głównie w sklepach Ziaja, teraz nie wiem, nie rozglądam się za nim
- delikatny, niedrażniący zapach.

Widzę, że niektórym osobom pasuje, ja omijam go z daleka.

Używam tego produktu od: może miesiąc, dawno temu
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Dobry, ale nie w każdej sytuacji

Próbkę produktu otrzymałam od położnej. Po zużyciu saszetki zdecydowałam się zakupić pełnowymiarowy produkt.

Plus:

- przyjemny zapach
- ładnie się pieni
- nawilża

Minusy:
- przy jakiejkolwiek infekcji w moim przypadku po prostu mnie piekło i nie mogłam go używać

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, 1 próbka