KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 76% osób
    browneyed_ann
    4 stycznia 2019 o 21:19
    Na ratunek cienkowłosym!
    Już od wielu lat jestem wlosomaniaczką iw obecnie walczę o odbudowę włosów,które bardzo mi się przerzedziły z przyczyn zdrowotnych. Obecnie zrezygnowałam totalnie z farbowania,suszarkę stosuje okazjonalnie. Dbam o włosy na każdej możliwej płaszczyźnie,więc chętnie wyszukuje nowych kosmetyków. Aktualnie jestem w fazie,w której stawiam na naturalną pielęgnację,głównie zioła i olejki. Po ten balsam sięgnęłam dzięki jednej z moich ulubionych blogerek włosowych. Z racji tego,że mam mało włosów to staję na głowie by było ich więcej i żeby były pełne objętości:) Przejdźmy jednak już do samego kosmetyku,który skradł moje serce!! Balsam otrzymujemy w dużej,ciemnej butelce z pompką. Uwielbiam takie rozwiązanie w odżywkach. Aplikacja jest szybka i bardzo wygodna. Nie widzimy ile produktu nam zostało jednak mi to nie przeszkadza. Zaznaczę jeszcze,że szata graficzna opakowania bardzo mi się podoba. Jest prosta a zarazem taka egzotyczns,kojarzy mi sie z naturą i Indiami :) Dominują piękne kolory zieleni :) Balsam ma kolor zielony a jego konsystencja jest dość rzadka jak na tego typu kosmetyk. Jednakże nie przeszkadza to w żaden sposób w jego nakładaniu na włosy. Nie spływa z włosów i naprawdę dobrze się wchłania. Zapach jest specyficzny..mi kojarzy się z kadzidłami,za którymi nie przepadam. Jest raczej ciężki,natomiast z każdym użyciem coraz bardziej mi się podobał. Finalnie go lubię i ciesze się,że włosy delikatnie nim pachną. A jak działa to naturalne cudo?O tym poniżej.. Moje cienkie, zmęczone wlosy go pokochały! Nakładam go prawie zawsze jako drugie "O"na kilka minut.Po samodzielnym wyschnięciu włosy są pełne objętości i puszyste. W dotyku wydają się być grubsze i mocniejsze. Co więcej bardzo ładnie błyszczą i dobrze się układają. Balsam stosuję już jakieś ponad 2 miesiące i muszę przyznać,że znacznie wzmocnił moje włosy. Według mnie pomaga niwelować uszkodzenia włosów przy regularnym stosowaniu. Zawiera on mnóstwo naturalnych olejków i ziół,które moje włosy pokochały. Pamietajcie,że nie posiada on silikonów,więc te które lubią je w pielęgnacji mogą być niezadowolone. Dodam jeszcze,że po zastosowaniu tego kosmetyku włosy się nie strączkują. Są odżywione i miękkie w dotyku. Zaznaczę też,że jest on bardzo wydajny i wystarcza na długi okres stosowania. Przyznam,zee zachwyciłam się tym kosmetykiem i chętnie sięgnę po inne wersje. Cena zachęca do zakupu,gdyż za dużą butelkę zapłaciłam 14zł. Serdecznie polecam wszystkim cienkowłosym włosomaniaczkom!!
    Zalety:
    • +wydajne,duże opakowanie
    • +bogactwo naturalnych składników
    • +brak silikonów
    • +nadane objętości cienkim włosom
    • +włosy są miękkie i błyszczące
    • +nie puszy włosów
    • +stosowana regularnie poprawia kondycję włosów
    • +włosy lepiej się układają po jej zastosowaniu
    • +wygodne opakowanie z pompką
    Wady:
    • -zapach mógłby być lepszy
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

12 osób uznało tą opinię za pomocną
  • 5 / 5
    cudowne zioła
    O balsamie przeczytałam na blogu Anwen. Bardzo też lubię rosyjskie kosmetyki, co jeszcze bardziej skłoniło mnie do zakupu. Nie bez powodu ten balsam ma tak wysokie oceny i dobre opinie, są one w pełni zasłużone, a balsam zostaje u mnie na zawsze. Pięknie kondycjonuje włosy, nie przesusza ich, wręcz przeciwnie, po jego użyciu są one bardziej puszyste, miękkie odżywione. Dodatkowym atutem jest butelka z pompką, która ułatwia nakładanie oraz racjonalne użytkowanie produkt, przez co starcza naprawdę na bardzo długo. Nałożony nawet na minutę potrafi zdziałać cuda. Jest dostępny w aptekach internetowych, niestety stacjonarnie go nie widziałam. Koniecznie trzeba go wypróbować.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

8 osób uznało tą opinię za pomocną
    moniaobcy
    9 stycznia 2015 o 8:54
    orientalne cudo
    We włosomaniactwo bawię się już jakiś czas, ciągle ucząc się jak poskromić swoje włosy (zwłaszcza po przeprowadzce do miasta, gdzie woda jest tak miękka, że musiałam zacząć się uczyć włosów od nowa). Ale przejdźmy do recenzji! Swój balsam sprawiłam sobie jakiś rok temu przez internety w cenie ok. 18zł, więc nie jest źle. A dostałam pięknie pachnący skarb! Jak mieszkałam w Krakowie to po umyciu dobrze oczyszczającym szamponem i wyciśnięciu 3 pompek balsam starczał mi na całe włosy i po kilku minutach faktycznie zwiększał objętość, wygładzał włosy, nawilżał i robił naprawdę cuda. Do tego ten kosmiczny zapach - no bajer. Jednak się przeprowadziłam i ta miękka woda :/ balsam dalej jest świetnie wydajny, chociaż włosy mi zdecydowanie urosły i potrzebuję 4-5 pompek (proste, średnioporowate, długie do zapięcia stanika). Niestety mi tutaj włosy obciąża. Wygładza, ale są już bliżej czaszki. Używam go najczęściej po wyczyszczeniu włosów jakimś rypaczem i efekt jest najlepszy. Nakładam na co najmniej 10 min, żeby mógł sobie spokojnie działać. Zapach utrzymuje się długo i jest naprawdę świetny. Polecam prostowłosym dziewojom, którym dokucza efekt polizania włosów przez krowę. Zwłaszcza tym mieszkającym w Krakowie, bo sprawdziłam na sobie. Nie wiem czy kupię następne opakowanie, bo najpierw muszę to wykończyć, a chęć do próbowania ciągle nowych produktów jest przeogromna ;) Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: ciągle wykańczam to 1 opakowanie!
    Używa produktu od:nie określono

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    divcia85
    9 maja 2019 o 15:30
    Wspaniała odżywka.
    Mam mocno suche, zniszczone codziennym prostowaniem włosy. Staram się stosować dobre kosmetyki, profesjonalne i fryzjerskie, w dobrych cenach, z dobrym składem, niekoniecznie tanie. Natknęłam się kiedys na tą odżywkę w jednej z osiedlowych drogerii. Była w promocji za 9 zł. Pani zachwalała. Spróbowałam i nie żałuję. Zagościła w mojej kosmetyczce od ponad roku i wracam do niej nieustannie. Skład super, działanie rewelacja, cena śmiesznie niska. Wspaniale wygładza włosy już po kilku minutach. Są odżywione, sprężyste, super się rozczesują. Nawilżone i wspaniale się układają. Nie powoduje przetłuszczania! Myję włosy raz w tygodniu... :-) Poleciłam wielu osobom i wszyscy są zadowoleni. Spokojnie może stanąć na półce wśród masek nawilżających Kerastase Nutritive, Kevin Murphy czy Morrocanoil
    Zalety:
    • Działanie
    • Skład
    • Cena
    • Dozownik wygodny
    Wady:
    • Dostępność
    • Zapach (nie każdy lubi zioła)
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Inna drogeria

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    thirky
    2 marca 2019 o 18:12
    uwielbiammmm
    Balsam kupiłam parę lat temu a w sumie niedawno dopiero się skończył (oczywiscie uzywany bardzo nieregularnie bo u mnie o systematyczność trudno). Uwielbiałam jego zapach, był po prostu cudowny
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie