Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Estee Lauder Revitalizing Supreme Global - Anti Aging Eye Balm (Odmładzający krem pod oczy) 

3,2 na 520 opinii
flame1 hit!
30% kupi ponownie
Product wycofany
Przeglądasz produkt, który nie jest już dostępny na rynku, w związku z tym nie możesz dodać nowej opinii o tym produkcie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,2 na 5
Kupi ponownie: 30% osób
  • a ga ta
    a ga ta
    2 / 5
    9 lutego 2018 o 21:08
    nie wart swojej ceny
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Krem szybko się wchłania. I to tyle jego zalet... Działania jakiegokolwiek nie zauważyłam Płaci się chyba głównie za markę i estetyczny słoiczek. Nie wart swojej ceny. Nie zagości on ponownie w mojej toaletce.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 stycznia 2018 o 18:40
    Wow!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupiłam kosmetyki z tej serii minionego lata i wiem, że to nie był ostatni zakup! PLUSY: +Opakowanie: luksusowy, maleńki słoiczek, może nie jest tak higieniczny jak tubki czy pompki air-less, ale przy jego konsystencji słoiczek jest konieczny +Konsystencja: odżywcza, masełkowata, ale jednocześnie lekka, nie obciąża delikatnej okolicy oczu i szybko się wchłania +Zapach: delikatny, przyjemny, charakterystyczny dla całej serii RS +Wydajność: mimo niewielkiej pojemności (15 ml), krem jest bardzo wydajny, starczył mi na całe lato, stosowany raz dziennie +Skład, dobry i przyjazny nawet skórze wrażliwej i suchej DZIAŁANIE: Krem jest fantastyczny! Jego głównym działaniem jest, a jakże, rewitalizacja. Dobrze nawilża, zmiękcza skórę, niwelując szorstkość oraz łagodząc podrażnienia. Delikatnie napina, niemal całkowicie redukuje drobne linie mimiczne, pozostawiając skórę jędrną i pełną blasku. Krem posiada mikroskopijne drobinki, których może gołym okiem nie widać, ale za to doskonale odbijają światło, czynią spojrzenie świeżym i wypoczętym. Choć niemal całkowicie pozbyłam się cieni pod oczami, na większe wyjście stosowałam na niego korektor i dobrze z nim współpracował, nie było mowy o warzeniu się kosmetyku kolorowego czy o zmniejszonej trwałości. Regularnie stosowany przynosi świetne efekty: sprężysta, jędrna, maksymalnie wygładzona, rozjaśniona i pełna blasku skóra w okolicy oczu. Jego dobroczynne działanie było widoczne nawet po demakijażu, skutecznie zatrzymywał wodę z naskórku, co przekładało się na świetny stan skóry. Po prostu idealny, rzeczywiście rewitalizuje, naprawiając skórę i zdecydowanie poprawiając jej wygląd. Mimo dość wysokiej ceny, kupię go jeszcze nieraz, bo jest tego warty, zdecydowanie. Polecam serdecznie!
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 czerwca 2017 o 17:47
    Świetny, ale drogi
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupiłam go na promocji 25% taniej (a i tak był drogi). Przyznaję, jest świetny. Rzadko się zdarza, żebym zauważała efekt kremu, a tu zauważyłam. Zmarszczek było jakby mniej. Konsystencja ok, zapach ok. ma lekkie drobinki, które świecą. Ale dość szybko niestety się zużył. No nie wiem, cena jak dla mnie bardzo wysoka, ale jesli kogoś stać, to warto spróbować.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 16 grudnia 2016 o 10:43
    Jak ta lala!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kosmetyk otrzymałam z okazji Świąt, wraz z zestawem z mini korektorem tej samej firmy. O ile korektor nie bardzo przypadł mi do gustu, to z tego kremu jestem bardzo zadowolona. Używałam już wielu kosmetyków pielęgnacyjnych tej marki i ta seria jest moją ulubioną. Mam cerę mieszaną, z pierwszymi oznakami starzenia się. Nie palę, ale od czasu do czasu lubię sobie wypić lampkę wina, ale... to przecież nie jest recenzja wybielającej pasty do zębów. Do rzeczy. Oceniam 5ml miniaturę produktu + bardzo wydajny krem, mini wystarczyło mi na m-c użytkowania + estetyczne opakowanie + przyjemny zapach, trochę olejkowy + przecudowna konsystencja: krem bardzo dobrze się rozsmarowuje, wręcz sunie po skórze + szybko się wchłania, jednocześnie nie ściąga skóry + skóra jest nawilżona i odżywiona + krem spłyca drobne zmarszczki + rozjaśnia + świetnie współgra z podkładami na bazie olejów +/- sam w sobie drogi, ale często można go zakupić w dogodnych zestawach w przyjaznych cenach +/- jest mocno odżywczy, początkowo obawiałam się podrażnień, zapychania porów skóry, ale nic takiego się nie stało +/- krem posiada mikrodrobinki, których w ogóle nie widać na skórze. Myślę, że skuszę się jeszcze na jakiś zestawik, miniaturki. Taki zakup jest często o wiele bardziej opłacalny niż zakup pełnowymiarowego produktu. Polecam przeglądać asortyment Estee Lauder, perfumerii Douglas, Sephory.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 grudnia 2015 o 0:04
    Nie.
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Przyznam, że długo męczyłyśmy się razem z mamą, by zużyć go do końca. Jest bardzo wydajny, ma przyjemną konsystencję i niezwykle łatwo się rozprowadza. To tyle i aż tyle jego zalet.. Niestety krem nie robi zupełnie nic, co miałoby pozytywny skutek w jego działaniu. Wyraźnie czułam, że z czasem stosowania, moja skóra staje się coraz bardziej wysuszona, to dawało duży dyskomfort w ciągu dnia. Krem zawiera delikatne, złote rozświetlające drobinki, których obecności nie rozumiem, bo moja skóra pod oczami z biegiem czasu wyglądała zwyczajnie na bardziej zmęczoną. Redukcja oznak starzenia? Raczej ich podkreślenie. Nie warto porównywać jego działania z jakimkolwiek innym produktem; jego działanie jest tak kiepskie, że chcę o nim jak najszybciej zapomnieć. Używam tego produktu od: ponad pół roku. Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie.
    Produkt kupił/a w
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.