Oriflame, Volume Build Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Oriflame, Volume Build Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Maluj rzęsy nieskończoną ilość razy! Formuła VoluFlex i specjalna szczoteczka pozwolą Ci na budowanie objętości rzęs w zależności od okazji. Formuła tuszu pozostaje tak samo elastyczna przy pierwszej, jak i ostatniej aplikacji, dzięki czemu będziesz cieszyć się efektem spektakularnych rzęs bez grudek, sklejania czy rozmazywania.
Korzyści:
- zwiększenie objętości,
- nieograniczone możliwości budowania rzęs,
- nieograniczona ilość aplikacji,
- elastyczna formuła tuszu - nawet po wyschnięciu.
Formuła VoluFlex - elastyczna formuła pozwalająca zwiększać objętość rzęs nieskończoną ilość razy. Tusz zachowuje elastyczność nawet po wyschnięciu, dzięki czemu nakładanie każdej kolejnej warstwy jest tak samo proste i przyjemne.
Nałożyć jedną lub dwie warstwy dla efektu luksusowej objętości.
Nałożyć więcej warstw dla efektu sztucznych rzęs o mega objętości.

Używa produktu od: próbka

Beznadziejne

Pierwsze co się rzuca w oczy to to, że tusz jest strasznie płynny. Liczyłam, że zgęstnieje jak to zazwyczaj jest z tuszami. Jednak nie. Ten tusz to istna woda! Jak możecie sobie wyobrazić nie trzyma się wcale rzęs, a więc zupełnie nie maluje! Minimalnie może sprawia, że rzęsy są czarniejsze, ale NIE POGRUBIA, NIE PODKRĘCA, NIE WYDŁUŻA, NIE UWYDATNIA RZĘS W ŻADEN SPOSÓB. Ani odrobinę nie widać, że rzęsy są pomalowane. Nie warto zatem inwestować w ten kosmetyk.

Ze świecą szukać....

Opakowanie : bardzo ładna kolorystyka, dobranie różu z fioletem bardzo trafne.

Szczoteczka : średniej wielkości, nie za długa nie za krótka. Twarde "włoski".

Tusz : kruczoczarny.

Jestem maniaczka ruszy do rzęs, więc w mojej kosmetyczce co róż gości jakaś nowość. Na ten, wpadłam przypadkiem przeglądając katalog u koleżanki. Postanowiłam spróbować i trafiłam w dziesiątkę. ❤️

Tusz, ma bardzo ładne opakowanie, odrazu zwróciłam na nie uwagę, kolorystyka bardzo dziewczęca, ale i elegancka.

Szczoteczka nie jest przekombinowana, chociaż na codzien jestem raczej zwolenniczką sylikonowych, ta przypadła mi do gustu i przekonałam się trochę do tradycyjnych szczoteczek z "włoskami".

Kolor, przypadł mi do gustu, ponieważ lubię mocny czarny, często trafiam na grafit lub czerń, która blednie po jakimś czasie noszenia. Tutaj nie ma tego mankamentu.

Sama aplikacja tuszu jest bardzo łatwa, możemy śmiało nałożyć dwie warstwy nie bojąc się o "owadzie" nozki, grudki oraz efekt sklejonych rzęs. Ja bardzo tego nie lubie i jestem wymagającą osoba co do maskar. Tusz nie osypuje się, nie kruszy, wytrzymuje na swoim miejscu kilkanaście godzin, ja miałam go najdłużej około 14h, po tym czasie wyglądał bardzo dobrze, nie miałam się do czego przyczepić.

Efekt jaki daje to pogrubienie, optyczne zagęszczenie rzęs oraz ich delikatne podkręcenie i uniesienie.

Jestem z niego bardzo zadowolona, jego największą wadą jest trudno dostępność w katalogach. Pojawia się bardzo rzadko, więc lepiej kupować na zaś lub kupić zanim zostaniemy bez tuszu.

Podsumowując, strzał w dziesiątkę i szukać go ze świecą.

Dobry

Zalety:
- ma wygodną szczoteczkę, która fantastycznie sprawdza się przy cienkich i rzadkich rzęsach
- ładne opakowanie
- podkreśla rzęsy, pogrubia je, sprawia że wydaje się że jest ich więcej
- otwiera spojrzenie, powiększa oko
- nie kruszy się
- bardzo wygodnie się nakłada
- nie zasycha
- niska cena

Wady:
- rzadko spotykany w katalogach oriflame

Jeden z moich ulubionych!

Ciężko znaleźć mi idealny tusz. W każdym mi coś nie pasuje, albo skleja rzęsy, albo się osypuje albo sprawia że wyglądają nienaturalnie.
Tym tuszem jestem zachwycona. Nie skleja mi rzęs, nie osypuje się i nie zasycha a jedno opakowanie stosuje już dosyć długo.
Bardzo lubię tę szczoteczkę, a efekt pogrubienia jest widoczny.
Mam zamiar jeszcze do tego tuszu wrócić :)

Bardzo fajny tusz

Miałam ten tusz chyba ze dwa razy. Od razu mówię, że jeśli chodzi o tusze, to jestem straszną marudą i jak mi coś nie podpasuje - oddaję bez cienia żalu koleżankom. Trudno mi znaleźć coś dla siebie, ale ten faktycznie się sprawdził. Wygodna szczoteczka, która równomiernie nanosi maskarę, lekka konsystencja, która nie skleja, przyjemny zapach i bardzo naturalny efekt pomimo porządnego pogrubienia, to niewątpliwe mocne atuty tego kosmetyku. Niewykluczone, że jeszcze wrócę do niego i na pewno mogę spokojnie polecić innym wizażankom.

Zdecydowanie najlepszy

Obecnie posiadam ok. 15 różnych maskar do rzęs, a próbowałam pewnie drugie tyle... Stale wracam jednak do tej. Oczywiście każdy oczekuje innego efektu, jedne z nas wolą delikatnie podkreślone rzęsy, wygladające naturalnie, inne wolą długie, grube i mocno wytuszowane rzęsy, takie są po użyciu Volume Build i taki efekt ja osobiście uwielbiam. Przy nieumięjętnym malowaniu, może sklejać i mogą pojawiać się grudki. Niestety, ale dobrze wyglądające rzęsy, to moim zdaniem w 1/3 umiejętne ich malowanie. Ja nakładam 2 - 3 warstwy tuszu, odczekując kilka chwil aż podeschnie na rzęsach, ale zanim wyschnie całkiem. Maskara wydłuża i pogrubia rzęsy, ma piękny kolor głębokiej czerni. Utrzymuje się cały dzień i nie kruszy. Kilkakrotnie zdarzyło się, że pytano mnie czy mam sztuczne rzęsy - dla mnie na plus ;) Wg mnie nie równa się z Max Factor - false lash effect czy Loreal - volume milion lashes, choć też je lubię, ten jednak póki co pozostaje moim numerem jeden.
Jedyny minus jaki zauważyłam, to fakt, że odbija się na górnych powiekach, mnie jednak przetarcie oka dwa razy dziennie, nie sprawia problemu ;)

Ilość zużytych opakowań: Cztery

Jeden z lepszych!

Oriflame w ostatnim czasie wypuszcza bardzo dobrze tusze do rzęs w porówaniu z tym co było kiedyś.

Tusz od pierwszego użycia pozwala się w sobie zakochac!

Jest wydajny używalam go ponad pół roku dzień w dzień, a gdy się kończył to i tak jeszcze super mozna było wytuszować rzęsy..

Nietylko pogrubia ale i pięknie szybko wydłuża.. nie trzeba nim machać godzinami zeby uzyskać efekt WOW...

Bardzo fajny, Oriflame się tutaj postarało o jakość. Tusz nie zazycha dając uczucie sychych twardych rzęs które za chwile się pokruszą

Co ważne nie obsypuje sie a jego trwałość jest bardzo długa!

Używam tego produktu od: rok

Najlepszy tusz ! moje KWC :)

Tusz jest na prawdę rewelacyjny, w dobrej cenie.
Mam bardzo długie rzęsy a przy tym tuszu to już wo ogóle efekt niesamowitych rzęs. Bardzo lubię podkreślone rzęsy,mocno czarne,rozdzielone a ten tusz jak najbardziej wszystko spełnia.
Nie kruszy się, mi się czasami odbija w miejscu pod brwiami bo aż tam sięgają ;o ale to dla mnie nie aż taki problem :)
Polecam z całego serca :D

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań normalnej wielkości

średniak

Uwielbiam Wonder Beauty z Oriflame. Zachwycona zamówiłam kiedyś sobie na próbę Volume Build, bo był tak reklamowany, że dałam się skusić, w końcu ta sama firma, skoro produkują mój ulubiony tusz, to ten musi też być dobry, prawda?

HUEHUEHUE. Nie. Owszem, pogrubiło rzęsy MAKSYMALNIE - otrzymałam JEDNĄ KOLOSALNIE GRUBĄ rzęsę. J E D N Ą. Skleił mi wszystkie rzęsy do jednej wielkiej. No cóż, nie takiego pogrubienia oczekiwałam. Ktoś tu sobie brzydko zadrwił z klienta.

Byłam ogromnie zła na siebie, że wydałam pieniądze na taki bubel. Ale później przyszły dwa przemyślenia. Po pierwsze - mam starą szczoteczkę po Wonderze, na pewno mnie nie zawiedzie. Owszem nie zawiodła. Tusz nałożony szczotką Wondera wyglądał bardzo fajnie. po drugie - skoro Wonder musi odczekać swoje, to może ten też? I tu znów miałam rację - po pewnym czasie dało się nim malować rzęsy tak, że posiadałam trochę więcej niż jedną rzęsę.

Niemniej - mimo tego obowiązkowego czasu leżakowania, efekt nie był wcale spektakularny. Co więcej - był przeciętny. Żeby wyglądało to naprawdę dobrze do końca opakowania wspomagałam się szczotką po Wonderze. Nie sądzę, żeby był w tym wielki sens. Kupuję tusz, który sam w sobie ma sobie radzić, a nie z pomocą innej szczoteczki.

Druga sprawa - producent obiecywał, że tusz można nakładać nieskończoną ilość razy bez uzyskania nienaturalnego efektu. Oczywiście jedna wielka ściema - jedna-dwie warstwy nawet spoko. Przy trzeciej wyglądał równie beznadziejnie jak każdy inny tusz.

Podsumowując - bardzo przeciętny tusz, jak to na Oriflame przystało musi odczekać swoje, więc na początku jest porażka. Po leżakowaniu sam w sobie wcale nie jest genialny, po prostu przeciętniak. A obietnice producenta o nieograniczonej ilości warstw jakie można nałożyć to jeden wielki żart. Albo dobry chwyt marketingowy, na który się niestety nabrałam.

Najgrszy tusz jaki miałam

Kupiłam ten tusz z nadzieja na nowe odkrycie świetnego tuszu, ale bardzo się zawiodłam. Nie wiem czy po prostu dostałam jakiś wybrakowany towar, ale z tego co widzę to nie ja jedna mam takie odczucia...

Minusy:
- mała widoczność na rzęsach naniesionego tuszu
- skleja rzęsy
- nie wydłuża
- nie pogrubia
- spływa przy najmniejszej ilości wody
- pozostawia grudki

Plusy:
- cena
- łatwo zmywalny

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Dobry nacodzień!

Plusy:
+fajna szczoteczka co ułatwia aplikację
+ dość dobra konsystencja
+cena
+pogrubia (nakładam zazwyczaj 2 warstwy)
+wydajny

Minusy:
- wystarczy małą ilość wody, aby tusz spływał po policzku

Ogólnie: bardzo dobry produkt, chociaż mógłby być wodoodporny.
POLECAM!

Używam tego produktu od: Ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

świetny tusz

Swietny tusz za niewielkie pieniądze- tak mogę o nim powiedziec. Duża fajna szczoteczka dociera do wszystkich rzęs. Na moich rzęsach ma efekt wydłużenia, a przy drugiej warstwie i pogrubienia. Nie rozmazuje się na oczach, nie kruszy się . Kolor jest czarny- bez efektu blaknięcia.
Przejdzmy do małych minusów. Czasem skleja rzęsy. szczoteczka jest dość twarda i kłująca( jak niechcąco za blisko powieki nią operuję.)