Oillan, Forte, Hydro - lipidowy balsam do ciała

Oillan, Forte, Hydro - lipidowy balsam do ciała

Hydrolipidowy balsam do ciała, do skóry alergicznej, suchej i wrażliwej.Dzięki recepturze bogatej w substancje lipidowe balsam intensywnie odżywia oraz regeneruje nadmiernie wysuszoną i podrażnioną skórę.Trójglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego (7%) odbudowują płaszcz hydrolipidowy naskórka oraz wykazują działanie przeciwświądowe.
Masło shea chroni skórę przed przesuszeniem i uelastycznia naskórek. Cucurbityna hamuje wydzielanie histaminy, czego efektem jest łagodzenie zaczerwienień i podrażnień skóry. Parafina ciekła (6%) zabezpiecza skórę przed utratą wody i chroni ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Preparat zalecany we wspomaganiu terapii schorzeń dermatologicznych, m.in atopowego zapalenia skóry, trądziku, łuszczycy, czy tzw. rybiej łuski.

nie spełnia swoich zadań

Moja skóra potrzebuje silnego nawilżenia. Jest bardzo sucha, więc gdy zobaczyłam ten produkt i w dodatku forte natychmiast go kupiłam. Niestety, balsam nie spełnił swoich zadać. Wg zapewnień producenta miał on intensywnie odżywić i nawilżyć skórę. A co w rzeczywistości? Nadal wysuszona skóra, jeszcze gorzej niż używanie produktów drogeryjnych. Minusem jest też to, że zo9stawia tłusty filtr i nie wsiąka w skórę. Dla mnie bubel.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Idealny produkt dla suchej cery

Ten krem bardzo mi pomógł w zwalczeniu suchej skóry, a nawet zaczerwienionej. Po jego aplikacji moja cera jest gładka jak nigdy dotąd oraz pomogła z lekkim trądzikiem. Na początku wydawało mi się, że skóra mnie piecze lub pojawiły się krostki, ale wszystko przeszło kiedy zaczęłam stosować krem regularnie. Jedyne co mogłabym zarzucić to mała wydajność, ale myślę, że warto wydać trochę więcej pieniędzy na ten produkt aby nie mieć kłopotów z cerą.
Bardzo na plus dla mojej cery!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

tłusty, ale nie nawilża

Ciągle szukam tego jedynego kosmetyku dla mojej wrażliwej, atopowej skóry. Niestety Oillan się nie sprawdził. Dałam mu szansę, zużyłam 2 tubki, jednak nie poprawił on w ogóle stanu mojej skóry. Pozostawia tłusty film, jednak nie nawilża jej tak jak np. nietłusty Cetaphil; mimo codziennego używania nie zniknęły suche czerwone plamy. Skóra po myciu od razu była ściągnięta - tak, jakbym nigdy wcześniej nie smarowała się. Naprawdę szybko się zużywa, mimo tego, że jest tłusty to mało wydajny. Podsumowując:

+niedrogi, w promocji kosztował 19 zł

- pozostawia tłustą warstwę na skórze
- nie daje efektu długotrwałego nawilżenia
- nie zmniejsza świądu, nie łagodzi podrażnień
- mało wydajny
- dziwny zapach, nie potrafię go określić

Ilość zużytych opakowań: dwa