BaByliss, Botique Loose Waves 2306u (Lokówka do włosów)

BaByliss, Botique Loose Waves 2306u (Lokówka do włosów)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Pojemność 1 szt
Cena 129,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Najnowsza gruba lokówka firmy BaByliss z zaawansowanym ceramicznym systemem grzewczym, który umożliwia uzyskanie temperatury 210°C w zaledwie 30 sekund.
Ceramiczny element grzejny o średnicy 38 mm z najdelikatniejszą dla włosów zaawansowaną technologicznie powłoką nano-gold natychmiast osiąga i utrzymuje zaprogramowaną wcześniej temperaturę, a Twoje loki zawsze będą lśnić zdrowym, jedwabistym połyskiem.
Dzięki dużej wytrzymałości i specjalnie zaprojektowanemu systemowi obrotowego przewodu możesz zapomnieć o rozplątywaniu poskręcanego kabla i jego uszkodzeniach.
Specyfikacja:
- średnica lokówki 38 mm,
- długość elementu grzejnego 16 cm,
- maksymalna temperatura 210 °C,
- 2 metrowy obrotowy kabel zasilający,
- 5 ustawienia temperatury dla każdego rodzaju włosów (150, 165, 180, 195, 210 °C),
- wbudowana podstawka-stopka,
- rękawiczka ochronna chroni dłoń przed poparzeniem,
- podkładka odporna na temperaturę,
- pokrowiec do przechowywania całego zestawu.

Recenzje 1

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

"hollywoodzkie" loki-fale

Ta lokówka to niezła gratka dla znudzonych długimi/ półdługimi/ zapuszczanymi włosami. Z niczego można wyczarować w kilka minut niezobowiązujące, z założenia niedoskonałe i trochę "out of bed" fale. I wcale nie jest to trudne (nawet jak się nie miało do czynienia nigdy z tego typu przyrządami - wystarczy manual na Youtubie i już wiadomo o co tu chodzi) - włosy partiami owija się wokół walca lokówki (trzymanego pionowo przy twarzy) i już.
Lokówka nie ma klipsa, w zestawie dostajemy czarną rękawiczkę z grubej lycry, żeby się nie poparzyć przy owijaniu pasma po paśmie. Walec jest naprawdę gruby- prawie 4cm - także fale wychodzą naprawdę duże, luźne, bardzo naturalne, ale za to niesamowicie efektowne i sexy ;)
Temperaturę można podnosić do ponad 200 stopni, lokówka nagrzewa się w pół minuty. Pokryta jest matową warstwą nie-wiem-czego ;) która obchodzi się z włosami łaskawie, tzn nie niszczy ich, nie pali, nie rwie. W zestawie jest jeszcze czarny pokrowiec i bawełniany worek z haczykiem, plus pakiet spinek-żabek. Lokówkę kupowałam na allegro, dostałam ją z przełączką z brytyjskiej wtyczki - nie wiem więc, czy została już wprowadzona w Polsce do regularnej sprzedaży.

Na pewno jest to wydatek opłacalny, jeśli chcecie szybko uzyskać naturalne, piękne fale czy loki. Jeśli macie włosy średniej długości czy półdługie to warto się zastanowić czy tak duża średnica nie jest dla Was ZBYT duża i czy wogóle chwyci włosy i je faktycznie zakręci.

Używam tego produktu od: kwartał
Ilość zużytych opakowań: 1x

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  14
  produktów

  15
  recenzji

  189
  pochwał

  10,00

 2. 2

  21
  produktów

  12
  recenzji

  165
  pochwał

  8,03

 3. 3

  0
  produktów

  4
  recenzji

  471
  pochwał

  7,54

Zobacz cały ranking