Bourjois, Shine Edition (Błyszcząca szminka do ust)

Bourjois, Shine Edition (Błyszcząca szminka do ust)

Pomadka Shine Edition - oto kolejna odsłona pomadek Rouge Edition, tym razem w wersji z połyskiem.
4 najmodniejsze odcienie prosto z pokazów mody. Ultra połysk, intensywny kolor i konsystencja balsamu. Innowacyjna formuła, która zapewnia intensywny kolor, blask i komfort.
Niewiarygodny blask dzięki połączeniu w 1/4 ekstraktu z błyszczyka oraz w 1/4 lakierowanych pigmentów
Nowa pielęgnacyjna formuła dla niespotykanego komfort u stosowania. Wzbogacona o odżywcze ekstrakty z masła mango, pomadka Shine Edition nawilża usta aż do 10 h. Kremowa, miękka konsystencja pozostawia na ustach delikatny film, który sprawia, że nakładanie jest prawdziwą przyjemnością.

Piękny, ale...

Oceniam odcień 26 kupiony w promocji 1+1 w Rossmannie.

+pięknie, naturalnie się błyszczy
+ pomadka jest "chudsza" niż tradycyjne, co umożliwia precyzyjniejszą aplikację
+ ładne opakowanie

- nie nawilża, a lekko wysusza
- cena. Kupuję błyszczyk w pomadce z FM o odcieniu shiny nude, jest o połowę tańszy, a efekt ten sam
- krótko się utrzymuje, ale wiadomo, to błyszczyk, cudów nie będzie, wszystkie błyszczyki się szybko ścierają
- niewydajny, zresztą jest go tylko 3g, wspomniany wyżej kosmetyk FM ma 4g

Używam tego produktu od: kilku tygodni

3xTAK!

Moja ulubiona! Od kiedy wpadła w moje ręce nic innego nie gości na moich ustach. Zakochałams ię w niej totalnie.

Piękny kolor, delikatny, a zarazem przyciągający uwagę i spojrzenia. Usta dzięki połyskowi wyglądają na pełniejsze. Super kremowa konsystencja, miękka, przyjemna, ładny zapach.Nie jest zbyt wydajna, ale przy tak częstym stosowaniu i chyba w moim przypadku przy uzależnieniu od tej pomadki nie dziwi, że nie starcza mi na długo.

Ilość zużytych opakowań: konczę 1 szt

super, w końcu kolor jakiego szukałam

jako pomadka jest dobra,
błyszczy na ustach
fajny zapach
konsystencja akurat połączenie szminki z błyszczykiem
no i w końcu kolor jakiego od lat szukałam, by odrobineczke różnił się od moich ust ale by lśniły
i były pełne blasku i kolorku
i to był strzał w 10. choć na ręku inaczej się prezentował
kupiłam na promocji- 25% w SP za 34 zł
czekam na lepszą promocję i kupie ze 4 sztuki na zapas, bo to będzie u mnie gościć już zawsze
chyba ze go wycofają
mam kolorek 26 beige democrachic

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 x 3g

Fajna !

Zalety:
- kremowa konsystencja;
- przyjemny zapach;
- dosyć trwała;
- ładne opakowanie.
Wady:
- mała paleta barw;
- myląca nazwa- kolor mało błyszczący raczej kremowy, bez drobinek;
- nie nawilża tak dobrze jak obiecuje producent, ale też nie wysusza.

Posiadam kolor pomarańczowy, piękny na lato, zwraca uwagę innych. Warta zakupu!

fajna, ale troszkę za droga

Zalety:
-piękne kolory
-świetna formuła, bardzo łatwo i przyjemnie sunie po ustach
-pozostawia usta miękkie i nawilżone
-estetyczne opakowanie,które przy zamykaniu robi PSTRYK:) uwielbiam to:)

Wady:
-trzeba często poprawiać makijaż bo szybko znika z ust.
-cena

Nie wiem czy kupiłabym ją ponownie. Ma wiele zalet ale trwałość jest kiepska, a to w produktach do ust jest bardzo ważne.

Szału nie ma.

Marka i cena tej pomadki sprawia, że stawia się jej poprzeczkę bardzo wysoko. Niestety tym razem się troszkę zawiodłam. W produktach do ust bardzo cenię sobie trwałość, więc od pomadki za taką cenę wymagałabym chociaż przyzwoitej trwałości.
Kolory pomadek śliczne, nie wysusza ust (ale nie widzę też jakiegoś wybitnego nawilżenia), natomiast trwałość na moich ustach jak podrzędnej szminki z drogerii na rogu. Po godzinie prawie nie było po niej śladu. Może po prostu nie polubiła się z moimi ustami, ale jak dla mnie nie jest aż tak piękna by być wartą poprawiania ust co 40min. ;)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zero nawilżenia

A miał tak nawilżać... U mnie jakoś strasznie niszczy usta. Jak go nałożę na usta to odrazu powoduje mi pękanie warg. Mimo to ładnie błyszczy, jest kremowa. SUUUUPer niewydajna. Po 3 tygodnia używania, co dziennie po kilka, razy kończy się.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc.

Super:)

Dostałam w prezencie i jestem zachwycona:):)
Posiadam odcień numer 26 Beige democrachic - kolor jest dość naturalny, coś w stylu "nude".
Dobry produkt w cudownym eleganckim opakowaniu.

Kolor jest intensywny, dzięki konsystencji jej aplikacja jest bardzo łatwa i przyjemna. Przepięknie wygląda na ustach: stają się lśniące (jakby pokryte lodową taflą), miękkie.
Jej trwałość jak na szminkę tego typy jest OK, na ustach wytrzymuje do ok. 4h

Może cena jest troszeczkę za wysoka jak na szminkę, ale często można ją upolować na jakiejś fajnej promocji:):)
Polecam :) ja na pewno skuszę się na inne odcienie.

lśniący i intensywny kolor

Pomadkę dostałam w kolorze wściekle różowym :)

Plusy:
+ intensywny kolor,
+ lśniące usta po jej nałożeniu,
+ nawilża,
+ usta są miękkie i taki ejedwabiste,
+ nakładanie jej to prawdziwa przyjemność,
+ ładnie pachnie,
+ piękne eleganckie opakowanie, które jest ozodobą w łazience i ładnym gadżetem w kosmetyczce,
+ trwałość koloru, który utrzymuje się dość długo na ustach,
+ można odrobinę dozować intensywność koloru poprzeze delikatniejsze pomalowanie ust,

Minusy:
- cena jest dość wysoka ale w sumie od czasu do czasu można zaszaleć

Zawsze przepadałam za błyszczykami a ta pomadka jest dla mnie połąćzeniem trzech w jednym: błyszczyka, szminki i balsamu ochronnego - więc to wszystko razem niweluje ten jeden minus :)

Naprawdę fajny produkt :)

Używam tego produktu od: około dwóch tygodni

Cudo nad cudami

Dawno żaden kosmetyk nie wprowadził mnie w taki stan euforii jak i zachwutu. Jest to mój pierwszy kosmetyk od marki Bourjois, także nie tyolko zachwyt nad tym co ma mi do zaoferowania pomadka, ale również sama marka. Pomadka jednocześnie nadaje moim ustom, jedyny w swoim rodzaju kolor, nawliża je i sprawia, że są delikatne w dotyku. Nie wysusza, jest trwała..małym mankamentem jest to, że zbyt szybko jej ubywa. Ale to chyba za sprawą mojego zachwytu nad nią.. i częstotliwości stosowania. Cena, mogłabym na nią spojrzeć z przymróżeniem oka..dla takiego efektu naprawdę warto :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Super krycie i trwałość

Zacznę od opakowania. Jak dla mnie to połączenie elegancji i nowoczesnego designu. Fajnie wygląda w kosmetyczce i na półce pod lustrem. Jedyna wada to taka, że srebrna część się szybko rysuje.
Kolor mojej pomadki to 22 Famous fuchsia, czyli ostry róż złamany fuksją. Na początku byłam trochę zaniepokojona kolorem pomadki i tym jak ona będzie wyglądać na moich ustach. Ale co mnie zdziwiło, usłyszałam kilka komplementów gdy miałam ją na sobie, więc naprawdę na ustach wygląda ładnie i fajnie współgra z bladą cerą.
Jeśli chodzi o trwałość to jest naprawdę niesamowita. Pomadka jest na ustach przez kilka ładnych godzin. Nawet gdy kolor blaknie to usta i tak mają ciągle w sobie ten różowy pigment, tylko wygląda jakby był wtarty w usta. Co więcej pomadka nie zostawia śladów na policzkach innych osób ;) oraz innych rzeczach. Szczerze mówiąc pierwszy raz się spotykam z taką trwałą i niebrudzącą pomadką.
Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to to, że ma w nazwie shine, a ja w tym odcieniu tego połysku nie widzę. Kolor jest mocny i intensywny, niewiele w nim drobinek i pomadka jest bardziej matowa niż błyszcząca ( mi to osobiście w ogóle nie przeszkadza) oraz to, że lekko wysusza usta. Ale niestety taką cenę trzeba zapłacić jeśli oczekujemy supertrwałości.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Fajna szmineczka ale trwałość...

Mam szajbe na punkcie kupowania szminek więc obok nowości od bourjois też nie mogłam przejść obojętnie :)
Tym bardziej, że wcześniej miałam już klasyczną wersję tej pomadki- rouge edition i urzekł mnie w niej piękny kolor i bardzo kremowa konsystencja.
Teraz przyszedł czas na nową wersję shine z drobinkami :)

Wybrałam kolor 27-oh my doll (nie wiem czy w pl jest dostępny bo kupowałam w douglas w hiszpanii)
Kolorek jest prześliczny, delikatny, zgaszony róż, dość jasny. Ślicznie współgra zarówno z opaloną twarzą jak i z moją naturalną, raczej jasną karnacją, jaką mam teraz.
Drobinki są obecne, owszem ale nadają efekt "tafli" a nie tandetnego, taniego błyszczyka z grudami brokatu!
Wg mnie kolor ten jest idelany na dzień, do pracy, na zakupy czy na uczelnie. To taki bezpieczny, dość zachowawczy kolor ale jednak dodaje cerze świeżości i nawet kiedy jestem mega niewyspana a użyje tej pomadki to nikt się nie pozna, że w ogóle nie spałam :)

Konsystencja pomadki jest kremowa, łatwo się ją aplikuje, nie pozostawia smug i nie zastyga na ustach od razu.
Raczej w ogóle nie zastyga, nie jest to szminka typu long lasting i trzeba się z tym liczyć. No właśnie i tu zaczynają się minusy, bo szmineczka dość szybko znika z ust, po około godzinie no max trzyma się dwie.
I tu oczywiscie mówię o czasie kiedy nie pije i nie jem, bo kiedy coś wypijemy/ zjemy to szminka znika momentalnie :(
Na szczęście schodzi dość równomiernie na co zawsze zwracam uwagę. żeby dobrze wyglądać kiedy nie mam szansy na poprawienie ust ;)
Niestety za trwałość odejmuje gwiazdkę, pod tym względem o niebo lepsze są szminki miss pupa (również dające taki efekt jak shine edition) bo są dużo bardziej trwałe a cenowo tylko troszkę droższe, chyba 15-20zł.

Generalnie jest lekka i subtelna na ustach, ale nie jest tak lekka jak np. masełka revlona. Jest to o stopień krycia wyżej, po prostu to jest już szminka a nie balsam koloryzujący.

Nie wysusza ust, ale też nie ma co oczekiwać nawilżania :) Mi wystarczy to, że nie przesusza :)

Opakowanie niestety nie jest jakieś bardzo solidne (plastik) ale charakterystyczny "klik" przy zamykaniu skuwki, który uwielbiam jest ;)
Kolorystyka srebrno- miętowa podoba mnie się :) przybliża mi na myśl wakacje :)

Cena dobra i adekwatna do jakości, ja płaciłam 10.50 euro i chyba w podobnej cenie jest w PL.
Szczerze to więcej bym za nią nie dała.

Na plus jest duża pojemność- 3g, często tego typu pomadki mają 2,4g a tu mamy troche więcej :)

Reasumując jestem z niej zadowolona ale znam lepsze również w tej cenie albo i tańsze.
Na pewno kolorek 27 jest prześliczny i inne też są ładne, nieiwiele brakowało a kupiłabym wszystkie. ;)
Jak to dobrze, że mam rozsądne przyjaciółki, które ocknęły się i powiedziały mi "ej ale może najpierw zobacz czy chociaż jeden kolor jest wart tych 10euro" miały racje :) zastanowie się nad kupnem innych odcieni ale na spokojnie, bo tak jak mówie, jej trwałość jest raczej średniawa i można trafić lepiej, natomiast odcienie są boskie i bardzo w moim typie :)

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie