KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 80% osób
  • 22 grudnia 2020 o 23:56
    Rewelacyjna przy niedoskonałościach
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Pierwszy raz miałam styczność z gotowymi glinkami właśnie z firmy Orientacja, zazwyczaj używałam takich do samodzielnego rozrobienia w formie proszku który trzeba połączyć z wodą. Bardzo przypadła mi ta forma, gdyż nie traci się czasu na przygotowanie jej, tylko odrazu mamy gotowy produkt do użycia. Rewelacyjnie się sprawdziła gdy na mojej skórze zagościły krostki, szybko się goiły dzięki niej, fajnie ściąga pory i hamuje wydzielanie sebum. Dla mnie rewelacja, tylko nie można przesadzić z jej Intensywnoscoa w nakładaniu, bo potrafi wysuszyć. Raz w tygodniu było u mnie optymalnie.
    Zalety:
    • -konsystencja
    • -zapach
    • -opakowanie
    • -wydajność
    Wady:
    • Przy częstym stosowaniu potrafi wysuszyć
    W aptece
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 września 2014 o 16:51
    krótki termin przydatności
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Maseczka w pełnym tego słowa znaczeniu- rozprowadzając ją po skórze ma się wrażenie nakładania silnie miętowej pasty cynkowej- ten zapach to zasługa olejków w niej zawartych. Kolor jasnozielony, ale w strone seledynu. Zbita, gęsta pasta. Zwęża pory, dajec uczucie odświeżenia. Efekk utrzymuje się krótko - do następnego dnia. Niestety na jakiś czas zapomniałam o niej ( co oznacza że nie powaliła mnie na kolana:) i po pewnym czasie była nie do użytku. Zastygła i nie pomogło dodanie wody mineralnej. Opakowanie solidne, dodatkowo maska zabezpieczona jest folią. Cena zbyt wygórowana moim zdaniem. Używam tego produktu od: nie wiem Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 23 listopada 2020 o 20:35
    Strzał w dziesiątke!
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Dla mnie bomba witamin i minerałów! Pięknie pachnie, odpręża moją skórę. Robiąc wcześniej peeling, jest jeszcze lepszy efekt na twarzy i ciekawostka: wystarczy cieniutka warstwa maseczki, nie zastyga jak „skorupa słonia”
    Zalety:
    • świetnie oczyszcza
    • rozjaśnia,
    • idealna przed wielkim wyjściem
    • odświeża
  • 7 sierpnia 2020 o 9:19
    Super naturalna maseczka
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Maseczki używam już dluzszy czas, jest to moje kolejne opakowanie. Maseczki używam mając cerę trądzikową, zauwazylam poprawę, niedoskonałości są mniej widoczne i bardziej wygładzone. Na pewno spróbuje jeszcze innych maseczek z tej serii
    Zalety:
    • Konsystencja
    • Zapach
    Inna drogeria
  • 6 sierpnia 2020 o 20:37
    Zadowolona z efektu
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Używam tej maseczki od dłuższego czasu. Jej konsystencja jest przyjemna, kremowa - łatwo nakłada się ją na całą twarz.  Kosmetyki tego typu potrafią czasem mocno ściągnąć skórę i nadmiernie ją przesuszyć, jednak w tym wypadku nic podobnego się nie dzieje.  Nie ma obawy przed podrażnieniami. Twarz po jej zmyciu jest miękka, wygładzona i oczyszczona. Szkoda tylko, że jest w plastiku, to jej jedyny minus :(
    Drogeria Hebe