KWC LogobyWIZAŻ logo

4,7 na 510 opinii
flame3 hity!
80% kupi ponownie

Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,7 na 5
Kupi ponownie: 80% osób
    PieknaKosmetyczka1990
    22 grudnia 2020 o 23:56
    Rewelacyjna przy niedoskonałościach
    Pierwszy raz miałam styczność z gotowymi glinkami właśnie z firmy Orientacja, zazwyczaj używałam takich do samodzielnego rozrobienia w formie proszku który trzeba połączyć z wodą. Bardzo przypadła mi ta forma, gdyż nie traci się czasu na przygotowanie jej, tylko odrazu mamy gotowy produkt do użycia. Rewelacyjnie się sprawdziła gdy na mojej skórze zagościły krostki, szybko się goiły dzięki niej, fajnie ściąga pory i hamuje wydzielanie sebum. Dla mnie rewelacja, tylko nie można przesadzić z jej Intensywnoscoa w nakładaniu, bo potrafi wysuszyć. Raz w tygodniu było u mnie optymalnie.
    Zalety:
    • -konsystencja
    • -zapach
    • -opakowanie
    • -wydajność
    Wady:
    • Przy częstym stosowaniu potrafi wysuszyć
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:W aptece

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Miauczący Behemot
    24 września 2014 o 16:51
    3 / 5
    krótki termin przydatności
    Maseczka w pełnym tego słowa znaczeniu- rozprowadzając ją po skórze ma się wrażenie nakładania silnie miętowej pasty cynkowej- ten zapach to zasługa olejków w niej zawartych. Kolor jasnozielony, ale w strone seledynu. Zbita, gęsta pasta. Zwęża pory, dajec uczucie odświeżenia. Efekk utrzymuje się krótko - do następnego dnia. Niestety na jakiś czas zapomniałam o niej ( co oznacza że nie powaliła mnie na kolana:) i po pewnym czasie była nie do użytku. Zastygła i nie pomogło dodanie wody mineralnej. Opakowanie solidne, dodatkowo maska zabezpieczona jest folią. Cena zbyt wygórowana moim zdaniem. Używam tego produktu od: nie wiem Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania
    Używa produktu od:nie określono

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    klaudia921204
    23 listopada 2020 o 20:35
    Strzał w dziesiątke!
    Dla mnie bomba witamin i minerałów! Pięknie pachnie, odpręża moją skórę. Robiąc wcześniej peeling, jest jeszcze lepszy efekt na twarzy i ciekawostka: wystarczy cieniutka warstwa maseczki, nie zastyga jak „skorupa słonia”
    Zalety:
    • świetnie oczyszcza
    • rozjaśnia,
    • idealna przed wielkim wyjściem
    • odświeża
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

werunika
    7 sierpnia 2020 o 9:19
    Super naturalna maseczka
    Maseczki używam już dluzszy czas, jest to moje kolejne opakowanie. Maseczki używam mając cerę trądzikową, zauwazylam poprawę, niedoskonałości są mniej widoczne i bardziej wygładzone. Na pewno spróbuje jeszcze innych maseczek z tej serii
    Zalety:
    • Konsystencja
    • Zapach
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Inna drogeria

Wioleta89
    6 sierpnia 2020 o 20:37
    Zadowolona z efektu
    Używam tej maseczki od dłuższego czasu. Jej konsystencja jest przyjemna, kremowa - łatwo nakłada się ją na całą twarz.  Kosmetyki tego typu potrafią czasem mocno ściągnąć skórę i nadmiernie ją przesuszyć, jednak w tym wypadku nic podobnego się nie dzieje.  Nie ma obawy przed podrażnieniami. Twarz po jej zmyciu jest miękka, wygładzona i oczyszczona. Szkoda tylko, że jest w plastiku, to jej jedyny minus :(
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria Hebe