Ziaja, Kremowe mydło arganowe

Ziaja, Kremowe mydło arganowe

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Kremowe mydło z olejkiem arganowym i gliceryną. Zaperfumowane łagodną, ale głęboką i szykowną kompozycją opartą na złotych nutach wanilii, jaśminu, sandałowca i olejku bergamotowego. Polecane pod prysznic i do kąpieli.
Właściwości:
- łagodnie oczyszcza i pielęgnuje skórę w czasie mycia,
- zawiera substancje o działaniu odżywczym,
- delikatne dla skóry, nie powoduje podrażnień,
- tworzy kremową pianę, która uprzyjemnia kąpiel,
- pozostawia skórę pachnącą i zadbaną.
Zawiera Sodium Argan Amphoacetate - naturalny surfaktant, produkowany z trójglicerydów oleju arganowego.

Kremowa fantazja

Żel ma bardzo przyjemną, kremową konsystencję. Dobrze nawilża skórę i pozostawia ją miękką w dotyku. Ma dość delikatny zapach, który długo pozostaje na ciele. Produkt jest wydajny. Nie wysusza ani nie podrażnia skóry.

Słabo myje

Nie czuję się specjalnie komfortowo ani w trakcie kąpieli tym mydłem, ani zaraz po niej.

Nie mam problemu, jeśli płyn myjący nie pieni się dobrze, ale ten ma już całkiem niewygodną konsystencję. Tak jak napisano, jest kremowa i robiąca wrażenie łagodnej dla skóry, ale chwilami mam poczucie, jakbym myła się balsamem. Sprawia, że myjka jakoś mało płynnie jeździ po ciele. Co mnie szczególnie irytuje, jedna porządna porcja produktu nie wystarcza. Mniej więcej w połowie mycia produkt jakby znika z myjki i trzeba go dokładać. No i na koniec najważniejsze - myje kiepsko. Mogę to powiedzieć o dosłownie paru płynach, które miałam do tej pory, więc nie wymyślam. Po cięższym dniu bym go raczej nie użyła... Dodatkowo coś ze składu kosmetyku, co chyba ma sprawić żeby produkt nawilżał, powoduje, że ciało po umyciu trochę się lepi.

A czy nawilża? Raczej nie, ale na pewno nie wysusza tak bardzo jak przeciętny płyn. Sprawia, że skóra jest gładsza w dotyku. Wizualnie raczej zostawia ją w stanie jak przed umyciem.

Ma ładny, łagodny zapach. Takie aromaty nazywam kremowymi, albo budyniowymi. Najbardziej chyba czuję tam wanilię. Niestety jest zbyt słaby, żeby czuć go w trakcie kąpieli. Nie utrzymuje się też na ciele.

Świetne

Mydło jest w niskiej cenie a często można upolować okazję 1+1 lub 2+2 wtedy już wogole cena wychodzi niska. Mydło jest w wygodnej butelce i dużej dzięki czemu na długo starcza, ponieważ jest też bardzo wydajne.

Mydło charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Świetnie się pieni i myje. Po zastosowaniu skóra nie jest ściągnieta ani przesuszona a po regularnym stosowaniu widzę dziakanie nawilżające co prawda delikatne.

Jedyną wadę która dla mnie jest to brak pompki, wtedy było by bardziej wygodna aplikacja.

pięknie pachnie

to mydełko jest obok kaszmirowego moje ulubione.
Po 1 za ZAPACH - jest obłędny, choć nie utrzymuje się specjalnie długo na skórze.
Nawilżenie -skóra jest nawilżona, i wydaje mi się delikatnie natłuszczona. Jednak u mnie balsam po kąpieli obowiązkowy.
Wydajność - żel jest , jest i jest bardzo długo.
Cena - produkty Ziaji należą do niższej półki cenowej. Bardzo na plus

Mydełko z arganem zakupię ponownie przy nadażającej się okazji

Dobre

Dobre mydło do ciała, które możemy stosować także pod prysznic. Opakowanie duże, produkt stosunkowo tani, wydajny, zapach przyjemny. Spełnia swoje zadanie, jakim jest mycie. Przy mojej suchej skórze efektów nawilżenia nie zauważyłam żadnych. Po prostu kolejny całkiem dobry produkt do mycia w rozsądnej cenie.

Ziaja nie przestaje zachwycać

Kremowe mydło arganowe od Ziaji Zakupiłam wraz z innymi kosmetykami w drogerii internetowej. Jak inne produkty z Ziaji mydło to również zasłużyło do grona wyjątkowych kosmetyków. Mydło ma fajną, elegancką butelkę, fajnie się pieni. Jest bardzo wydajne, ładnie pachnie. Zapach na dłoniach utrzymuje się bardzo długo. Mydło nie podrażnia, nie uczula. Pozostawia dłonie czyste, gładkie, odżywione.

Ziaja, kremowe mydło arganowe

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Kosmetyk doskonale nawilża skórę po pewnym okresie stosowania. Jest lekkiej konsystencji i świetnie się pieni. Skład chemiczny mydła pozwala na odżywienie skóry i nadanie jej "brakujących" właściwości. Skóra po pewnym czasie jest miękka w dotyku i ma piękny kolor. Idealny, delikatny zapach. Butelka jest wydajna i poręczna w użyciu. Cena, moim zdaniem za niska. Zużyłam jedno opakowanie i zamierzam do niego wrócić.

Ok

Produkt dobrze się pieni, jest kremowy. Po dłuższym używaniu zauważyłam nawilżenie skóry. Ma przyjemny zapach i odpowiednią konsystencję. Po prostu dobry produkt pod prysznic.
ZALETY
Zapach
Wydajny
Nawilża
Dobrze się pieni
Dobry pod prysznic
Cena
WADY
Brak

Pewniak

Żele pod prysznic z ziaji to jedne z moich ulubionych . Mydlo do kąpieli arganowe pięknie pachnie i zostawia na ciele długo uczucie relaksu i odprężenia. Fajna ,gęstą konsystencja. Dość spora butelka i myśl i wystarcza na bardzo długo. Polecam

super

Kremowe mydło arganowe jest sprzedawane w pojemności 500 ml, więc bardzo duża. Zapach mydła jest przyjemny, konsystencja prawdziwie kremowa. Mydło pozostawia skórę otuloną, nawilżoną, nie uczula, nie wysusza. Zapach bardzo przyjemny.

Nie za bardzo

Niestety nie dla mnie. Stan mojej skóry nieco się pogorszył w trakcie używania, więc poszedł w odstawkę. Ale jeśli chodzi o mnie, to niestety z czasem okazało się, że wszystko, co ma przymiotnik "arganowy" w nazwie, zwyczajnie mi nie służy. Nie kupię ponownie.

Mydło na zapachowe zachcianki mojej skóry, niestety z SLS w składzie.

Jako że moja skóra jest wrażliwa na różnego typu perfumowane mydła, nie spodziewałam się pozytywnych skutków kontaktu z tym mydłem, które niestety ma SLS na drugim miejscu w składzie, ale mnie zaskoczyło, nawet pozytywnie.
Używałam go jako odskocznię od codziennej pielęgnacji delikatnymi płynami do mycia dla dzieci, taką zachciankę o przepięknym zapachu i kremowej konsystencji!