BaByliss, Lusterko podświetlane 8438E

BaByliss, Lusterko podświetlane 8438E

Funkcje:
- okrągłe lusterko, średnica: 20,5cm,
- oświetlenie halogenowe twarzy i szyi,
- 1 strona zwykła i 1 strona powiększająca 8x.
Oświetlenie halogenowe (2x20W) w 3 barwach:
- zimne, przypominające oświetlenie neonowe,
- ciepłe, przypominające standardowe oświetlenie w pomieszczeniu,
- neutralne, przypominające światło dzienne.

lusterka i kosmetyczki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Śliczne i praktyczne

Dostałam to lusterko w prezencie, wrażenie bardzo pozytywne. Ładnie się prezentuje na toaletce, w pokoju mam dosyć jasno więc z doświetlenia za bardzo nie korzystam ale wydało mi się ok. Lusterko solidnie zrobione, z dobrej jakości materiałów, uchwyt na jakim jest zaczepione praktyczny, można wygodnie zrobić makijaż bez konieczności garbienia się.

Niestety nie

Pieniądze wyrzucone w błoto. Tak naprawdę przy świeczce byłoby jaśniej. Producent wychwala pod niebiosa produkt który nie jest wart dobrego słowa. Niestety ogromne rozczarowanie

• Design produktu: 1

Bubel

Jedno z większych rozczarowań mojego życia. Mimo iż moja toaletka znajduje się centralnie pod oknem, w porannych godzinach, zwłaszcza w zimowych miesiącach jest ciemno i oświetlenie górne jest za słabe do wykonywania makijażu. Dlatego właśnie zdecydowałam się na to lusterko, miało mi ułatwić malowanie się, a nie chciałam kupować osobno lusterka i lampki.
Pierwszy raz kiedy włączyłam lusterko myślałam, że może coś źle włączyłam, może moc jest ustawiona na najsłabszą… ale nic z tego. Po prostu ono jest super słabe i uważam, że to całe oświetlenie to jakiś śmiech na sali. Nie da się przy tym malować, w ogóle ledwo coś widać. Te różne rodzaje światło to też jakaś porażka, raczej nikomu do niczego nie potrzebna. Wielokrotne powiększenie twarzy też nie jest potrzebne przeciętnemu użytkownikowi lusterka. Bo i do czego? Depilacji brwi nie powinno się robić na powiększeniu, bo można pójść za daleko/za dużo. Wągrów w ogóle nie powinno się oczyszczać w ten sposób, bo można sobie zrobić masakrę na twarzy. No nie wiem.
Moje lusterko poszło bardzo szybko w dobre ręce i służy po prostu jako normalne lusterko. Ja mam natomiast normalne lusterko, dużo mniejsze i zgrabniejsze niż to, bo trzeba przyznać, że jest ono ciężkie, nieporęczne, duże, toporne, zwyczajnie brzydkie.
Nie rozumiem ceny tego produktu.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 3

rozczarowanie

Napaliłam się na ten produkt jakiś rok temu, lecz wrodzona przezorność nakazała mi sprawdzić wszystkie możliwe recenzje i opinie o tym lusterku. Wybrałam najlepszy model, przemyślałam po stokroć i stwierdziłam, że warto, szczególnie biorąc pod uwagę, że w moim pokoju prawie nigdy nie ma słońca, musiałam przystawiać lampkę biurową do zwykłego lusterka, a wtedy światło było zakłamane itp. itd. więc w końcu absurdalnie duże pieniądze zostały wymienione na ten produkt. Prezentuje się pięknie, solidne, z dobrych materiałów i wszystko tak jak obiecywał producent... tylko, że za słabo! 3 wersje oświetlenia nie są nikomu potrzebne, tymbardziej ze nr 1 i nr 3 są niemal identyczne, ale to o intensywność (a raczej jej brak) najbardziej tu przeszkadza. Krąg swiatła wokół lustra miał zastępować słonce czy pozostałe oświetlenie, tymczasem bez dodatkowej lampy lub swiatła dnia nie ma mowy o makijazu. Jesli chodzi o stronę z 8krotnym powiększeniem, to nie wiem na co komu az taki zoom, który widzisz ostro dopiero z nosem 2 centymetry od powierzchni lustra. Podsumowując, lusterko bardzo mnie rozczarowało, moze gdyby kosztowało 50 zł, to ok, ale 280...? no nie, nie polecam.

bardzo dobre

Dobre lusterko.
Spodobało mi się to 8krotne powiększenie i kilka ustawień światła.
Jest bardzo praktyczne do porannego makijażu, gdzie nie ma jeszcze światła słonecznego, w szczególności zimą. Dodatkowa lampka niestety nie rozwiązuje tego problemu.
Do tego sprawdza się przy toalecie, idealne do regulacji brwi ;)
Polecam!

przereklamowane

zaczniemy od zalet:
*piękne,estetyczne zdobi każde pomieszczenie w moim przyadku jest to sypialnia, stoi na toaletce)
*stabilne,solidne i designerskie:]

i na tyle...

wady:

*SŁABO OŚWIETLA BEZ RÓŻNICY NA RODZAJ ŚWIATŁA
* 8 KROTNE POOWIEKSZENIE -NIEPTORZEBNE
dałam się zwieść opinią na ceneo:-/
wg mnie jak na lusterko KOSMICZNIE DROGIE:-/

Używam tego produktu od: od miesiaca
Ilość zużytych opakowań: W TRAKCIE:d

HIT

Moje wybawienia przy codziennym makijażu::)

Odkąd mam toaletkę w sypialni problemem stał się wczesnoranny makijaż-mąż spał wiec nie miałam jak odsłaniać rolet czy świecić światło a wędrówki do łazienki z kosmetykami było uciązliwe.

Gdzieś uslyszałam o tym lusterku i był to STRZAŁ W 10TKĘ:))))

Lusterko jest supe!!r-3stopniowa regulacja(sztuczne,halogenowe i dzienne) pozwala na obejrzenie sie w kazdym swietle i dobranie precyzyjnego makijażu- ja maluje się o 6-7 rano przy całkowitej ciemnosci w pokoju::)

Tafla powiększająca sprawdza się przy epilacji brwi a także dla starszych osób z dalekowzrocznością- kupiłam je równiez mojej mamie,która malowała się w okularach przed lustrem

Genialny gadżet na mglisto-jesienno-zimowe poranki,gdzie trzeba równiez doswietlic twarz(nie oślepia i koncentruje się na twarzy a nie jak swiatło górne czy boczne- rozpraszając:)

Porównując potem efekt w ciagu dnia-swietnie umalowana twarz bardzo naturalnie bez efektu maski i niedociągnieć

polecam

dobre

Długo przymierzałam się do takiego wydatku za lusterko, jednak moge stwierdzić, że warto było. W zimę, czy wieczornych porach nie wyobrażam sobie inaczej robić makijażu.

Plusem jest oświetlenie naturalne, które ma dostateczną moc by wykonać przy nim makijaż (ale i tak lepiej mieć zapalone światło w pomieszczeniu, w całkowitej ciemności może lekko oślepić). Reszta dostępnych oświetleń ma o wiele słabszą moc, w moim przypadku używam ich do sprawdzenia wyglądu makijażu w innych warunkach i ewentualnie dostrzeżenie niedociągnięć.

Minusem może być strona z 8x przybliżeniem, które niestety nie nadaje sie do malowania precyzyjnego. Nadaje się za to do regulowania brwi, czy też nakładania sztucznych rzęs (trzeba być strasznie blisko lustra by obraz był wyraźny).

Ogólnie lusterko uważam za fajny gadżet, który właśnie w ciemnościach może okazać się niezastąpione.
Jeżeli ponownie miałabym się zastanawiać nad jego kupnem, dalej bym je zakupiła, koszt jest spory, ale to inwestycja na lata.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

było marzeniem, a stało się ... wyrzutem sumienia z powodu utopionej, sporej kasy:(

Tytułem wstępu: jestem silnie krótkowzroczna, nie mogę/nie umiem malować się przy lustrze w łazience. Żyję w kraju, w którym przez około pół roku rano jest ciemno. A chciałabym ładnie się umalować. I żeby było wygodnie też byłoby nie od rzeczy;)

Marzyłam więc o dobrym, stojącym lusterku podświetlanym, który pozwoli mi pokonać mrok przy porannym makijażu (a czasem i powtórnym, np. na wieczór;)), z którego pomocą będzie mi też wygodnie.

Wybór padł na Babyliss, bo to wszak dobra marka.
Długo zastanawiałam się nad zbójecką ceną tego lustra :brzydal:, no ale w końcu kupiłam i cieszyłam się jak dzieciak niosąc dumnie paczkę ze spełnionym marzeniem do domu, lżejsza o prawie 300 pln.

No i ... wtopa:(

Lustro ma swoje zalety niewątpliwie, tyle że raczej mało istotne/powierzchowne:

+ estetyka na wysokim poziomie

+ tak samo solidność wykonania i stabilność urządzenia

+ 3 rodzaje światła jakie oferuje producent są faktycznie do złudzenia podobne do deklarowanych, tylko ...

no właśnie:

- światło ... a cóż mi po cudnie dobranym oświetleniu, kiedy jest ono tak mizerne, że zwyczajnie nie sposób się w nim umalować :mur:. Musiałam z boku doświetlać zwykłą lampką stojącą, która dawała więcej światła, a jednocześnie ... niwelowała efekt światła neonowego lub dziennego. I cały bajer o kant ... pardon - na nic :pala:

- 8-krotne powiększenie drugiej strony lustra, nie nadaje się do niczego poza ... regulacją brwi - aby w nim okolwiek zobaczyć, trzeba się zbliżyć na ok. 15 cm twarzą do lusterka, a obraz jest groteskowy

I w sumie tylko tyle (zalet), lub aż tyle (rozczarowania).

Po lusterku zostało gorzkie wspomnienie, a ja znów maluję się w całkiem zwykłym lusterku z IKEA za 25 zeta i wierzcie mi - więcej mam z niego pożytku, niż kiedykolwiek z tamtego.

Nie polecam, a wręcz bardzo odradzam, to tylko mega drogi bubel.

Używam tego produktu od: prawie 2 lata temu przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 i więcej nie będzie