Tosowoong, Shrink Pore Serum (Serum do cery tłustej i z rozszerzonymi porami)

Tosowoong, Shrink Pore Serum (Serum do cery tłustej i z rozszerzonymi porami)

Jeżeli martwią Cię m.in. zbyt tłusta skóra oraz duże, nadmiernie rozszerzone pory - to serum jest dla Ciebie. Tosowoong Shrink Pore Serum sprawi, że skóra twarzy stanie się gładka jak jedwab i porcelana. Serum ma zmniejszać pory i redukować ich widoczność. Serum zawiera m.in.: camellia flower complex - zadaniem tego opatentowanego składniku jest rozwiązywanie problemu nadmiernego wydzielania sebum. Białe złoto w duecie z polimerem silikonowym ma zaś uczynić skórę gładką jak jedwab. Serum ma działanie rozjaśniające oraz wyrównujące koloryt skóry.

WELL DONE:)

Jeśli chodzi o pielęgnację twarzy, to sprawdzają się u mnie tylko produkty z Korei. Na opiniowane serum trafiłam kupując szczoteczkę do mycia/oczyszczania twarzy Tosowoong, do tego zakupu otrzymałam kilka próbek, a że wyniki ich stosowania okazały się zadowalające poczyniłam kilka zakupów.
Pierwszym z nich było serum do cery tłustej i z rozszerzonymi porami. Moja cera jest co prawda mieszana, ale rozszerzone pory to jak najbardziej mój problem. Dużo czasy spędzam na świeżym powietrzu i gdy wracam do pomieszczenia, czy wsiadam do ciepłego samochodu - skóra twarzy zaczyna wariować, pory są nie tyle duże, co OGROMNE, widoczne chyba na kilometr,co powoduje delikatnie rzecz ujmując dyskomfort. Stosowanie serum Tosowoong przywraca mi komfort i zdecydowanie redukuje widoczność porów.
Aby jak najlepiej je zrecenzować dziś rano nałożyłam na twarz tylko lekką esencję i rzeczone serum. Miałam tak zwany dzień gospodarczy, czyli sprzątanie, komitywa z odkurzaczem, mopem etc. Po całym dniu dom lśnił czystością zaś ja byłam zakurzona, ubrudzona oraz co najmniej nieświeża. Natomiast twarz potraktowana rano Shrink Pore Serum wyglądała jakby pochodziła od innego ciała:) Twarz bowiem pozostała świeża i gładka, żadnego sebum, nadal trzymała mat!!!! Może analogia do gładkości porcelany, o jakiej wspomina producent byłaby na wyrost, ale na twarzy nie było widać ani krzty nieświeżości.
Serum dobrze współgra z innymi kosmetykami, nakładane pod krem, czy bb-krem - nie roluje się i nie waży. Jest lekkie, nie czuje się go na twarzy po nałożeniu.
Trudno mi się ustosunkować do kwestii działania rozjaśniającego i wyrównującego koloryt, bo stosuję kilka kosmetyków z Korei, które mają takie właściwości.
Opakowanie ze "srebrną" nakrętką nie jest kłopotliwe, tzn. nawet gdy wstaję o 5-tej nie sprawia mi kłopotu odkręcenie i zakręcenie specyfiku, choć wolę opakowania z pompką.
Shrink Pore Serum od Tosowoong wydaje mi się bardzo podobne w działaniu do serum z Witaminą C z The Body Shop, z tym że to z TBS jest" bardziej silikonowe".
Reasumując serum z Tosowoong jest lekkie, łatwe i przyjemne w użyciu, reguluje wydzielanie sebum, redukuje widoczność porów, zmniejsza je, a twarz pozostawia gładką i miłą w dotyku. Weel done:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc