Balea, Jeden Tag Shampoo Blaubeere (Szampon do codziennego mycia włosów jagodowy)

Pachnący jagodami szampon z letniej edycji zapewnia jedwabnie błyszczące włosy.
Szampon koi skórę głowy, kompleks witamin B3 i B5 odbudowuje włosy i zostawia je miękkie bez obciążania. Nie zawiera silikonów.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum. Panthenol, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Nacinamide, Alcohol, Vaccinium Myritillus Fruit Extract, Sodium Sulfate, CI 16185, CI 42090.

Cena: ok. 3zł / 300ml

u mnie zielone jabłko, które plącze włosy

Nie wiem jak z innymi wersjami tych codziennych szamponów, ale ja miałam o zapachu zielonego jabłuszka. Niestety źle mi się z nim współpracowało. Ma bardzo ciekawy zapach, nie chemiczny, zupełnie jak prawdziwe kwaśne zielone jabłko.
+ niska cena - dostępność
+ owocowy zapach - plącze włosy
+ wygodne otwarcie

Używam tego produktu od: 1 roku

dobry

Kupilam ten szampon, poniewaz jest do codziennego mycia wlosow. Jakis czas temu Balea wypuscila podobny szampon tego typu o zapachu malinowym i byl genialny.

Ten nie jest taki dobry, ale nie obciaza moich skazanych na codzienne katorgi wlosow. A to juz sukces.

Skora mojej glowy przetluszcza sie raczej przecietnie, ale po nocy wlosy sa przyklapniete i zeby je doprowadzic do ladnej objetosci musze je umyc.

Zapach szamponu jest lekko slodkawy, mnie niestety jagod nie przypomina, ale to chyba drobny szczegol. Wlasciwosci licza sie najbardziej.

Wplyw na wlosy ma dobry, jest latwy w uzyciu. Wyplukuje zarowno szampon suchy, jak i kosmetyki do zwiekszania objetosci.
Konsystencja jest nie za rzadka, nie za gesta.

DZIALANIE:
- nie wysusza wlosow
- nie przyspiesza wyplukiwania koloru z wlosow farbowanych (takie mam)
- wlosy nie robia sie matowe
- nie sa sianowate
- nie sa obciazone
- nie podraznia skory glowy
- nie robi koltunow

Jest tani, chyba 65 centow.

Do tego dobrze sie pieni.
Wydajnosc: okolo 2 - 3 tygodnie przy codziennym uzywaniu.

Używam tego produktu od: odkad pojawil sie w sprzedazy, czyli jakies 8 miesiecy