Astor, Seduction Codes, No 1 Volume & Definition Mascara (Tusz zwiększający objętość rzęs)

Pojemność 10,5 ml

Astor Seduction Codes Mascara - zmysłowy Tusz do rzęs dla objętości i precyzji. Równowaga między siłą uwodzenia a delikatnością. Szczoteczka przypominająca gorset złapie każdą rzęsę nadając jej objętość.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
z włosia

jestem n a tak

Piękne zlote opakowanie, ciekawa szczoteczka, choc osobiscie wolę silikonowe. Tusz jest wydajny, podkresla rzęsy, pogrubia. Cena jest bardzo przyzwoita jak na taki dobry tusz. Jednak by uzyskac zaskakujący efekt musialam użyc jeszcze jednego tuszu.

Taka sobie

W sumie ciężko mi cokolwiek napisać o tej maskarze, bo ani nie była super, ani nie była tragiczna. Po prostu zwykły przeciętniak. Na początku szczoteczka była dla mnie mocno za duża - całe oko miałam w tuszu, ale nauczyłam się ją jakoś opanować i było ok. Nie zauważyłam jakiegoś szałowego efektu na rzęsach - ani nie były grubsze, ani podkręcone, ani rozdzielone, trochę posklejane. Podsumowując tragedii nie było, ale maskara kompletnie bez szału.

Przeciętny

Tusz kupiłam głównie ze względu na opakowanie - bardzo ładne, efektowne, oryginalne. Szczoteczka ma fajny kształt, ale nie do końca mi pasuje. Ale najgorszy jest sam tusz - bardzo, naprawdę bardzo skleja. Nie zwiększa objętości, za to jest bardzo ciężki. Po prostu źle wygląda na rzęsach, a do tego już po kilku godzinach mocno się osypuje. Nie uczula i łatwo się zmywa - to na plus. Nawet nie skończyłam opakowania, bo po prostu u mnie się nie sprawdził.

Astor Seduction Codes tusz do rzęs zwiększający objętość odcień No. 1 Black Volume and Definition Mascara 10,5ml

ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy
- nie wywołuje u mnie swędzenia oczu jak w większość tuszy
Kształt szczoteczki pozwala na precyzyjne i wygodne nałożenie tuszu.
Nie skleja rzęs, można uzyskać ładnie rozczesane i podkreślone rzęsy.
Ogólnie polecam :)

Jedna z lepszych Maskar jakie miałam. Wydłuża, podkręca rzęsy, nie skleja ich. Nie uczula oczu, nie podrażnia. Nie wysycha tak szybko, spokojnie starczy na 4 miesiące codziennego stosowania. Jedyna wada, że czasem się kruszy i wchodzi w załamania pod dolną linią rzęs.9

Fajny

Bardzo fajny tusz. Szczotka bardzo praktyczna, ładnie wyczesuje moje długie rzęsy, tusz wydłuża i daje efekt mocno czarnych i długich wręcz sztucznych rzęs. Warto sięgnąć po niego na promocji i wypróbować.

tusz jak najbardziej przyzwoity ;)

Tusz zakupiłam w Rossmannie za cenę 30,99 zł, więc uważam że cena jest przystępna. Jest to mój pierwszy tusz z firmy Astor i oceniam go pozytywnie. Jest trwały, nie kruszy się, ładnie pogrubia rzęsy. Ma dosyć dużą szczoteczkę, więc trzeba uważać przy nakładaniu. Największy minus - tandetne opakowanie. Ogólnie tusz ok, na poziomie dobrym, ale nie doskonałym. Uważam że cena adekwatna do jakości.

Nie

Tusz mimo, że mógłby być fajny, bo ma intensywną czerń, podczas dnia się nie osypuje, tak skreślam go za szczotkę, która jest ogromna i strasznie się nią maluje, nie łatwo jest nią dojechać do każdej rzęsy przy czym jestem cała umazana tuszem dookoła oczu. Niestety ale nie

Całkiem dobry

Przyzwoity tusz, ładnie się nakłada, ładnie rozczesuje, nie skleja, nie zostawia grudek, nie brudzi powiek, nie kruszy się. Można by powiedzieć - prawie idealny. Jednak mam dwa zastrzeżenia. Po pierwsze czerń nie jest zbyt głęboka, do czego przyzwyczaiły mnie tusze z wyższej półki. Po drugie, jak dla mnie fatalna szczoteczka. O ile przy malowaniu rzęs na górnej powiece nie jest to odczuwalne, na dolnej muszę się mocno natrudzić, żeby coś było widać. Jeszcze na minus opakowanie, jak dla mnie tandetne.
Ogólnie zdecydowanie bardziej wolę zielony Seduction.

Podoba mi się

Co rusz zmieniam tusz,próbuje wszystkich ze sklepowych półek.Akurat Astor był na promocji i tak tusz wpadł w moje rączki.Staram się kupować maskarę z dużą szczoteczką,ponieważ najlepiej rozczesują rzęsy.W tym przypadku rozmiar ma znaczenie.Szczoteczka jest duża i bardzo dobrze radzi sobie z rozczesaniem rzęs.Nakłada idealną ilość produktu,przez co nie pozostawia grudek i nie skleja rzęs.Efekt jest zadowalający.Prezentuje się świetnie.Nie kruszy się i jest trwały.Opakowanie nieziemskie,zwraca uwagę (dlatego trafił właśnie do mnie).Jedyny minus to mała wydajność.Nawet nie wiem kiedy,ale skończył mi się bardzo szybko.A szkoda,bo jest godny polecenia.

warto

Bardzo przyjemny tusz
+ nie skleja rzęs
+ ładnie je wydłuża, pogrubia i podkręca
+ nie robi grudek
+ łatwo się nakłada, fajna, duża szczoteczka
+ jak raz miałam go na sobie to ktoś się mnie spytał czy mam sztuczne rzęsy ;)

- wg mnie niezbyt ładne opakowanie, ale to kwestia gustu
- cena

Jest ok

Mam długie rzęsy. Potrzebuję jedynie nadać im kolor, dobrze rozczesać i oczekuję od tuszu, żeby się nie kruszył.
Miałam wrażenie, że na początku użytkowania na szczoteczce było go za dużo.

+ ładna czerń
+ nie zasycha szybko w opakowaniu
+ bardzo wydłuża rzęsy
+ szczoteczka ładnie rozczesuje
+ dla tych, dla których "naturalny" efekt to za mało ;)

- osypuje się po całym dniu
- na początku używania zostawia za dużo produktu na rzęsach