KWC LogobyWIZAŻ logo
Fixery i utrwalacze makijażu

Theatric Professional Makeup Fixing Spray (Utrwalacz makijaż w sprayu)

3,9 na 549 opinii

Chrypka89
    18 lipca 2018 o 1:29
    4 / 5
    Miłe zaskoczenie!
    Zakupiłam utrwalacz przez przypadek w Rossmanie z myślą o plenerze ślubnym. Przyznaje, że w sklepie nie było wyboru i musiałam kupić właśnie ten produkt. Nie robiłam sobie zbyt dużych nadziei, bo marki nawet nie znałam, a utrwalacz nawet się sprawdził. Plener był ciężki (wejście o świcie w góry), zmęczyłam się, pociłam się, a makijaż nawet przetrwał. Spray był lekki, nie obciążał, nie było efektu maski. Jedynie zapach dość sztuczny i niestety w składzie jest alkohol. Zalety: - utrwala makijaż, - nie obciąża, - brak efektu maski, - cena. Wady: - alkohol w składzie, - sztuczny zapach.
    Używa produktu od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

15 osób uznało tą opinię za pomocną
    Magda_d3
    11 lipca 2022 o 22:17
    Mur beton!
    Utrwalacz do makijażu Theatric Professional kupiłam po tym, gdy skończył się mi zapas popularnego utrwalacza z Kryoalnu. Kosztował mnie on około 20 zł i był dostępny stacjonarnie w Rossamannie. Nie miałam wobec niego większych oczekiwań, a jak się zdziwiłam po jego użyciu!! Opakowanie posiada atomizer, który dobrze rozpyla idealną mgięłkę produktu. Zapach nie należy do najpiękniejszych, jest duszący, ale mam wrażenie, że to cecha charakterystyczna takich utrwalaczy, gdyż nigdy nie posiadałam utrwalacza, który ładnie by pachniał. Jeśli chodzi o działanie to jest ono dla mnie znakomite! Przez pierwszych kilka minut po aplikacji utrwalacza z Theatric jest on wyczuwalny na skórze, tzn. czuć lekki ściągnięcie, ale po kilku chwilach nie jest ono już wyczuwalne. Jedna warstwa fixing sprayu sprawia, że w naszym makijażu możemy czuć się pewnie przez cały dzień i noc! Ja namiętnie testowałam ten utrwalacz w ostatnim czasie, miałam kilka ważnych wydarzeń, kiedy to potrzebowałam, by makijaż w nienagannym stanie utrzymywał się przez całą noc. Mimo zabaw, tańca i wysiłku, mój makijaż wyglądał pięknie przez cały czas trwania imprezy! Mimo bardzo tłustej strefy T, nałożone na nią produkty nie ścierały się. Wszystko utrzymywało się na swoim miejscu, a na cerze mieszanej nie jest to takie proste! Nie jest to zatem produkt do codziennego stosowania, ale okazjonalne daje cudowny efekt!
    Zalety:
    • -działanie
    • -cena
    • -dostępność
    Wady:
    • -zapach
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

14 osób uznało tą opinię za pomocną
    vess
    1 marca 2019 o 14:35
    Dla mnie super
    Ten utrwalacz naprawdę działa. Mam już za sobą kilka imprez i wesel i z całą pewnością mogę potwierdzić, że przedłuża trwałość makijażu. Dzięki niemu pozbyłam się także problemu odciskania się na górnej powiece eyelinera czy tuszu do rzęs. Naprawdę dobrze się dogaduje z moją buzią w makijażu :). Po zastosowaniu przez chwilę powoduje lekkie ściągnięcie skóry, ale to szybko mija. Opakowanie bez szału - takie standardowe, ale nie to jest najważniejsze :). W tej kategorii mój KWC.
    Zalety:
    • +działanie
    • +wydajność
    • +cena
    • +trwałość
    Wady:
    • -zapach, ale to taki naprawdę mały minusik, bo nie oczekuję, że taki produkt będzie przepięknie pachniał
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

13 osób uznało tą opinię za pomocną
    xBunny
    7 października 2023 o 0:05
    Super utrwalacz
    Kupiłam go na próbę a teraz nie mogę bez niego żyć ???????? Jest ze mną na każdej imprezie a także na codzień gdy potrzebuje żeby mój makijaż wytrzymał do nocy. Kosmetyk utrzymuje makijaż w stanie nienaruszonym,sprawia że skóra jest przez cały czas matowa. Zapach nie jest wyczuwalny a aplikacja jest bardzo prosta. Mój ulubieniec,.nie zamienię go na nic innego ????
    Zalety:
    • Duża pojemność
    • Atrakcyjna cena na promocjach
    • Pozytywne działanie
    • Nie podrażnia skóry
    Wady:
    • Zbyt szybko się kończy ????
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Ganette
    18 listopada 2022 o 19:09
    4 / 5
    Jest ok...
    Kupiłam przed weselem siostry, chciałam żeby makijaż utrzymał się bez problemu cały dzień i sporą część nocy... I udało się. Super utrwala, skóra jest zmatowiona, nie pojawia się żaden niechciany błysk. Zmywa się faktycznie bez problemu, płynem do demakijażu dałam radę usunąć makijaż bez komplikacji. Aplikacja przyjemna, delikatny spray, trzeba tak jak zaleca producent zamknąć oczy i wstrzymać oddech :) ale ja tak robię nawet stosując lakier do włosów, więc dla mnie to nie problem. Na codzień nie, obawialabym się wysuszenia skóry, ale na większe wyjścia jak najbardziej polecam.
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Inna drogeria