L'Oreal Paris, Triple Active Anti - Shine (Krem matująco - nawilżający)

L'Oreal Paris, Triple Active Anti - Shine (Krem matująco - nawilżający)

Dla skóry tłustej i mieszanej.
Skóra mniej się świeci, jest matowa przez cały dzień. Cera tłusta odzyskuje równowagę i jest idealnie nawilżona. Dzień po dniu powierzchnia skóry jest gładsza, a pory są mniej widoczne.
Nawilża: zawiera glicerynę, aby pomóc zatrzymać wodę w skórze i zapewnić jej nawilżenie przez 8 godzin.
Matuje: wzbogacony kompleksem anti-shine (zapobiegającym świeceniu się skóry) zawierający perlit, który absorbuje pot i sebum, aby zapewnić całodzienny efekt matując.
Zwęża pory: zawiera kwas salicylowy, który pomaga stymulować złuszczanie, aby skóra była bardziej miękka i gładsza. Pory są zwężone i mniej widoczne.

Cena: ok. 25zł / 50ml
/m/

Całkiem Całkiem !

Tego kremu używałam latem i byłam dość zadowolona :) - Jestem posiadaczką cery mieszanej.
Zalety:
-lekka konsystencja,
- nie potrzeba go dużo, więc jest bardzo wydajny
- (jak dla mnie) przyjemny zapach :)
- świetny pod makijaż;
- matowi, ale nie wysusza skóry
- cena jest całkiem ok, moim zdaniem adekwatna do jakości produktu
Wady:
- zapach - wiadomo, każdy lubi co innego :)
- nie zdziała cudów, mam problemy z trądzikiem i ten krem nie pomagał za bardzo

Ocena ogólna : można spróbować, jeżeli jesteś posiadaczką cery normalnej, mieszanej lub tłustej. Cena nie jest zbyt wygórowana więc straty też nie będzie wielkiej jeżeli okaże się "taki sobie".
Pozdrawiam ! M.

Moja skóra nie jest zbyt wymagająca. Jedyne czego potrzebuje to zmatowienia i ten krem to daje. Podkłady ładnie się na nim rozprowadzają, nie rolują się. Ładny orzeźwiający zapach. Krem jest wydajny. Ma fajną, nietłustą konsystencję.

dobry, lekki krem

Używałam wcześniej innego kremu z tej serii i oba są dobre. Mam delikatną skórę na twarzy, skłonną do podrażnień, a ten krem mnie nie uczulił, ani nie podrażniał. Możliwe, że wrócę do niego jeszcze kiedyś, jednak ten krem nie został moim KWC. Zdecydowanie krem jest lepszy na lato, kiedy skóra nie wymaga tak dużego nawilżenia.

+ma lekką konsystencję, przez co dobrze się rozprowadza,
+nie roluje się, dobrze sprawdza się jako baza pod podkład,
+ma ładne, estetyczne opakowanie, z którego łatwo wydobywa się resztki kremu,
+lekko matuje, skóra się o nim nie świeci,
+delikatnie nawilża,
+jest tani i wydajny.

-małym minusem jest jego zapach, niby orzeźwiający, jednak przy dłuższym stosowaniu jest lekko irytujący,
-w okresie jesienno-zimowym nie radzi sobie z dużym przesuszeniem twarzy.

jestem na tak

Jestem bardzo zadowolona.
Krem doprowadził do porządku moją twarz, wyskakuje mi zdecydowanie mniej drobnych wyprysków i zniknęły przesuszone, czerwone placki.

Długo czekałam na konkretny efekt, po ponad miesiącu zauważyłam, że coś się poprawiło. Ale to nie ma tak dużego znaczenia, bo krem po prostu do mnie pasuje - nigdy nie zapominam o zastosowaniu go, świetnie mi się nakłada go przed spaniem, i świetnie nadaje się na rano, pod makijaż. Szybko się wchłania.

Być może trochę matuje, na pewno nie powoduje świecenia się twarzy. Trudno mi to ocenić, bo na matowaniu akurat mi nie zależało, bardziej na nawilżeniu - a to zdecydowanie widać.

Wydajność kremu jest okej - jestem w połowie, a używam od dwóch miesięcy.
Cena w porządku - kupiłam w Naturze za jakieś 16 zł.

Żadnych cudów nie zrobił, ale dobrze spełnił swoją funkcję. Śmiało mogę polecić.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Bardzo przyzwoity

Przypadkiem kupiłam ten krem, żeby spróbować czegoś nowego oraz z sympatii do marki. Moim stałym kremem jest LRP Effaclar duo. Natomiast ten kupiłam z przypadku, gdy była promocja w Rossmanie.
Przy pierwszym używaniu miałam ochotę wyrzucić go przez okno. Po niecałym tygodniu moja cera wyglądała źle i strasznie mnie wysypało. Przestałam go więc używać.
Gdy skończył się mój standardowy krem znalazłam ten i zaczęłam znowu go używać. I tutaj cud! Cera o wiele lepsza niż wcześniej, bardzo wiele niedoskonałości zniknęło. Nie zapycha porów i jest lekki. Obecnie wolę go nawet od LRP.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

MEGA ! :)

Nareszcie znalazłam odpowiedni krem dla mnie.
Nie jest ani za tłusty ani za \'\'rzadki\'\'
Co najważniejsze dla mnie nie zapycha skóry i nie występują żadne wypryski.
Skóra jest gładka i świetnie zmatowiona.
Skusiłam się na niego w rossmanie, bo był na promocji 15,99 ,-
Jak dla mnie i mojej mieszanej cery rewelacja :)

Używam tego produktu od: tygodnia

Jest OK

Jestem nawet zadowolona, polubiliśmy się. Konsystencja jest lekka, idealnie nadaje się pod fluid, który ani się nie waży, ani nie roluje. Nie do końca odpowiada mi zapach produktu. Poza tym, krem matująco nawilżający ma MATOWIĆ i NAWILŻAĆ, a nie tylko po trochu z każdego. Marka L\'oreal jednak do czegoś zobowiązuje.

Podsumowując- szału nie ma, ale tragedii też nie. No ale czego tu się spodziewać po kremie za 20zł?

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

słaby

Zużyłam całe opakowanie bo mam zasadę, że nie pozbywam się kosmetyków, jeżeli są znośne. Tak więc przemęczyłam się.
Jestem na etapie poszukiwania idealnego kremu - ten na pewno nim nie jest.
Mam cerę mieszaną, zaskórnikową w strefie T i suchą na nosie, policzkach i często też brodzie.

Plusy:
+ lekka konsystencja
+ ładny zapach
+/- matuje, ale kosztem suchych skórek

Minusy:
-nie nawilża (nawet po dwukrotnej aplikacji)

Jego brat jest lepszy;/

Wcześniej używałam kremu tego samego producenta jest tego Nawilżającego. Mat+ nawilżenie to było to czego szukałam już od dawna, tak wiec zamiast poprzedniego kupiłm ten i co? i się rozczarowałam, nie wiem jakim cudem używałam go aż 4 tygodnie
-wysusza a co za tym idzie naskórek siaje się podrazniony
-żaden podkład którego używałam się z nim nie lubi, do tej pory to dla mnie zagadka, zamiast zmienić krem zmienialam podkłady, ponieważ rolowały się na twarzy
Za plus mogę tylko dodać:
+konsystencja a co za tym idzie łatwo i przyjemnie rozprowadzał się na twarzy
+nie zapychał porów

Używam tego produktu od: przez 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: około połowy

Nic specjalnego

Jak na krem tej marki spodziewałam się lepszych efektów. Miałam wcześniej inny krem z tej serii i na tym się zawiodłam. Ma dziwny zapach, taki chemiczny; gorzej się rozprowadza; nie zauważyłam zbytnio efektu nawilżenia. Dodatkowo dostałam od niego uczulenia na szyi. Na opakowaniu było napisane, że w tym miejscu także należy go stosować, jednak mnie cała szyja strasznie przez niego swędziała.

dobrze matuje, nieźle nawilża

Bardzo dobrze matuje - stosuję go, kiedy nie robię makijażu, i łatwo zauważyć, że skóra prze wiele godzina wygląda świeżo, nie błyszczy się. To jeden z najlepszych kramów matujących, z jakich korzystałam.
Trochę gorzej jest z funkcją nawilżania - skóra nie jest sucha, jednak trochę za mało nawilżona.
Przyjemna konsystencja, wydajny, niedrogi.

Kupiłam krem ze wzglądu na problem ze świeceniem się środkowej części twarzy i potwierdzam: świetnie się sprawdził.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

dobry kremik

jestem dość wymagająca jeśli chodzi o kremy do twarzy. Ten sprawdził się bardzo dobrze. Nie roluje się, nawilża twarz ale jednocześnie matowi, dobrze przygotowuje twarz do przyjęcia kosmetyków/podkładu, cieni. Jest wydajny. Ma lekką konsystencje przez to bez trudu się go nakłada. Nie zapycha, nie posiada siliconów, parabenów na co zawsze zwracam uwagę podczas wyboru kremu. Jestem na tak !

Używam tego produktu od: dwa miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego