Wellness & Beauty, Dusch- und Badegel mit Fruchtigem Mango- & Papaya-Extrakt (Żel do kąpieli i pod prysznic `Mango i papaja`)

Poczuj się niebiańsko szczęśliwy dzięki specjalnej mieszance owocowych ekstraktów z mango i papai. Żel do kąpiel i pod prysznic o rajskim zapachu oczyszcza skórę szczególnie łagodnie i daje niepowtarzalne uczucie gładkości.

Żel o przepięknym owocowym zapachu

To jeden z tych produktów, który może nie urzeka nadzwyczajnym działaniem, ale ma tę jedną rzecz, która potrafi zachwycić. W przypadku tego żelu jest to zapach. Po pierwszym użyciu byłam kompletnie oczarowana, gdyż uwielbiam tego typu egzotyczne i odświeżające zapachy. Sam żel jak żel. Myje standardowo i naprawdę dobrze się pieni. Nie zauważyłam, żeby wysuszył mi skórę. Nie bardzo do gustu przypadło mi opakowanie, które chociaż jest przyjemne pod względem estetycznym niekoniecznie okazuje się być praktyczne. Butelka jest dosyć sporych rozmiarów. Nie jestem przekonana czy w tej sytuacji butelka powinna być okrągła. Być może lepiej by było, gdyby miała nieco bardziej opływowy kształt.

Śrdeniak, raczej nie kupię tego zapachu

Zapach może być chociaż spodziewałam się czegoś fajniejszego (ich waniliowy żel pachnie super!). Nie jest zbyt wydajny i ma dziwną konsystencję, która spływa po skórze, zostawia tłuste ślady. Następnym razem jeśli już, to będę polować na wersję waniliową, ten zapach zdecydowanie bardziej mi odpowiada. Cenowo sporo, jak za małą buteleczkę, no chyba że na promocji wtedy można kupić po rozsądnej cenie.

Zapach tropików

W Rossmannie bywam częstym gościem i wydaje mi się że znam asortyment tej drogerii na pamięć ale czytając recenzje na wizażu wychodzi że jednak tak nie jest ☺. Właśnie z recenzji dowiedziałam o serii pod prysznic mango i papaja i fakt że jako wielka miłośniczka mango, nie wyłapałam tych produktów w sklepie jest dla mnie conajmniej niezrozumiały. Mam podejrzenia, że ktoś złośliwie chował przede mną te produkty.

Żel kupiłam przez przypadek, ponieważ chciałam olejek. Jakaś ironia losu. No ale żel też jest ok, umówmy się, że tak naprawdę chodzi mi o zapach. Zima być może nie jest idealną porą do testowania takich zapachów i dlatego myślę że olejek byłby lepszy ale to jeszcze nadrobimy.

Żel ma dość małe i poręczne opakowanie o pojemności 250 ml. Butelka jest przeźroczysta i widać zużycie. Zamykana jest na klik, taki co naciskamy.

Konsystencja jest taka pośrednia, ale bardziej zmierza w kierunku gęstej niż wodnistej.
Zapach jest obłędny. Pachnie jak świeże, pokrojone na plastry mango w dalekich tropikach. Do tego papaja, która dla mnie jest mniej wyczuwalna, ale balansuje nieco tę słodycz. Dzięki temu zapach nie jest ulepem tylko energetycznym, świeżym kopem.

Niestety nie utrzymuje się długo na ciele, na co jednak liczyłam. Wszak cena jest sporo wyższa od Isany, której można wybaczyć pewne braki.
Pieni się bardzo dobrze, nie wysusza, dobrze oczyszcza. Wydajność jest standardowa jak dla mnie, ale też nie oszczędzam sobie żelu. Lubię dużo piany i dużooo zapachu.
Podsumowując uważam, że zapach jest obłędny, i z pewnością jeszcze do niego wrócę, ale oceniając obiektywnie relacje jakość/cena to jednak nie jest idealnie. Być może jestem rozpieszczona przez Isanę, która robi piękne zapachy za grosze, ale jednak w cenie 10 zł to j warto by było aby chociaż zapach pozostał nieco dłużej.
Dla miłośników mango, pozycja obowiązkowa.

Cudowny zapach i działanie

Produkt zakupiłam w Rossmannie, akurat był na promocji, a ja szukałam na szybko jakiegoś żelu pod prysznic. Zapach mnie po prostu zachwycił! Piękny, owocowy, utrzymuje się jeszcze jakiś czas na skórze. Żel dobrze myje skórę, nie powodował u mnie żadnych podrażnień, ani alergii. Jest stosunkowo tani i wydajny, jak na taką pojemność. Proste ale bardzo ładne opakowanie, łatwo dozować produkt. Na pewno kupię ponownie. Polecam

kocham...

Bardzo przyjemny i wart uwagi produkt : u mnie wielki plus to zapach który utrzymuje sie nie tylko pod prysznicem ale rózwniez po wyjsciu. Skóra miekka i delikatmnie nawilzona oraz zadbana. polecam

Egzotyczny przyjemniaczek...

W zasadzie na ten produkt zdecydowałam się omyłkowo. Dlaczego??? Już wyjaśniam. Chciałam kupić olejek- nie dopatrując się szczegółów wrzuciłam do koszyka i poszłam dalej tropem szybkich zakupów...
Dopiero w domu zorientowałam się, że jest to żel nie olejek... Bywa...

Standardowa plastikowa buteleczka. Dobrej jakości plastik z korkiem. Za co duży plus. Korek bardzo ułatwia dozowanie produktu bez zbędnego marnotrawstwa. Dodatkowo plus za przeźroczystą buteleczkę. Można monitorować poziom zużycia żelu.

Efekt
Zasadniczo od żelu cudów nie oczekuję. I tak w tym przypadku również. Jest to najzwyklejszy produkt myjący do ciała. Bardzo dobrze się pieni, nie wysusza skóry pięknie pachnie. Więcej oczekiwań nie mam.
Cena uważam korzystna. Zaopatrzę się w kolejne opakowanie.

Lubię

Otrzymałam go w prezencie urodzinowym. Piękny zapach owoców, głownie mango wybija się w pierwszym momencie. Dość rzadki, ale nie wodnisty, mocno się pieni. Troszkę wysusza skórę, ale to nic. Lepiej nadaje się do kapieli niż pod prysznic. Opakowanie nie jest zbyt wygodne, beczułkowata butelka i niewygodny korek.

Godna polecenia

Bardzo fajnie że w ofercie możemy kupić produkt do naszej łazienki na dłużej lub do torebki na kilka razy maly I poręczny który weźmiemy że sobą wszedzie. Bardzo fajna formuła którą nadaje naszej skórze jedwabistej gładkiego dotyku. Bardzo uprzyjemnia zwykła kąpiel... zapach także kusi

Owocowa bomba witamin dla ciała

Kolejny cudny produkt Wellness&Spa.
Za niską cenę możemy kupic mini produkt lub pełnowymiarowe opakowanie.
W miniaturce podoba mi się to, ze zmieści się do małej kosmetyczki w pełnowymiarowym także spora butelka i praktyczne zamykanie.
Ogólnie- dla mnie pod względem designu niczego im nie brakuje.
Plusy za cudowny - bardzo owocowy zapach.Nie jest to zapach chemii, po zamknięciu oczu czuję soczyste owoce, które mogłabym skonsumować na deser.
W konsystencji - żel, ość gęsty, łatwo rozprowadzający się na skórze, tworzący miękką pianę.
Żel ten dobrze radzi sobie z oczyszczaniem skóry, także nawilża ją i odżywia.
Sam w sobie dodaje nam energii do życia.
Zapach jak i same uczucie odświeżenia- nadaje właśnie takiego efektu pobudzenia.
Skóra zostaje bardzo miękka, delikatna, gładka.
Poza tym kilka godzin po kąpieli zapach nadal wyczuwalny jest na skórze
Lubię i polecam, często po niego sięgam.

Zapach <3

Nie jestem przekonana do owocowych żeli, ponieważ one zawsze dla mnie pachniały tylko w opakowaniu a nie już w trakcie kąpieli. Z tym było inaczej. Produkt bardzo ładnie pachnie w trakcie użycia, ale utrzymuje się też chwilę po, może nie jest to wymarzona trwałość, jednak sam fakt, że chwilę po kąpieli mogę się nim jeszcze nacieszyć wystarcza :)
Dodatkowym atutem jest to, że jest też w wersji mini - do samolotu.
Warto wspomnieć o dość ładnym opakowaniu, które ciekawie prezentuje się na półce.
No i na koniec należy podkreślić, że jest on stosunkowo tani i mega wydajny.

Wspaniale, owocowo pachnie!

Żel otrzymałam w prezencie. Na samym początku chciałabym się skupić na jego opakowaniu, gdyż rzadko mi się zdarza posiadać tak ładny wizualnie żel pod prysznic :). Opakowanie wygląda bardzo elegancko i estetycznie. Wręcz stanowi ozdobę łazienki. Ponadto ma bardzo wygodny dozownik (wciskany), dzięki czemu możemy precyzyjnie wydobyć pożądaną ilość.

Sam żel ma żółty kolor i gęstą konsystencję. Pachnie przepięknie - słodko, owocowo, jest wyczuwalne zarówno soczyste mango, jak i rozkoszna papaja. Po kąpieli zapach jeszcze długo utrzymuje się na skórze.

Żel przyzwoicie się pieni i otula cudownym zapachem całe ciało. Sprawnie i bez żadnych problemów spłukuje się. W trakcie kąpieli czułam się bardzo zrelaksowana i odprężona. Po użyciu skóra jest bardzo miękka w dotyku, jakby wygładzona i niezwykle aksamitna. Nie pozostawia tłustej warstwy. Jest bardzo wydajny i na tyle gęsty, że wystarczy już niewielka ilość do umycia się.

Dobry

Żel pachnie znakomicie, a dodatkowo zapach utrzymuje się jeszcze po kąpieli chwile na skórze.Jedyny minus jaki ten żel ma to brak dozownika przez co delikatnie ciężko się go wydostaje ze środka, ale za ten zapach jest mu to wybaczone.