Evree, Multioils Bomb, 7 Oils Rich & Luxury (Specjalistyczna kuracja do ciała do wszystkich rodzajów skóry)

Kompozycja aż 7 olejków roślinnych do ciała (makadamia, jojoba,migdałowy, avokado,z wiesiołka, z pestek winogron,ryżowy), dzięki zawartości wielu witamin i składników odżywczych aktywnie wspiera naturalne zdolności skóry do regeneracji, dogłębnie ją odżywia oraz przywraca zdrowy, jednolity kolor. Oleje roślinne znane są ze swych wyjątkowych właściwości już od starożytności. Są łatwo przyswajalne przez skórę, doskonale się wchłaniają i dostarczają cennych składników odżywczych. Naturalne oleje roślinne to przede wszystkim bogate źródło niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), jak choćby Omega 3 i Omega 6 oraz wielu witamin w zależności od konkretnego olejku.
Wiedząc o tym, eksperci marki Evrēe postanowili połączyć wyjątkowe właściwości aż 7 naturalnych olejów roślinnych w jednym produkcie. Tak właśnie powstał Multioils Bomb - specjalistyczny produkt, który przy regularnym stosowaniu (min. raz dziennie przez cztery tygodnie) sprawi, że skóra będzie dogłębnie odżywiona i jędrna, jej kolor - jednolity, zdrowy i naturalny, a rozstępy staną się mniej widoczne.
Olejek Multioils Bomb to:
- sprężystość i jędrność skóry,
- poprawa wyglądu blizn i rozstępów,
- wyrównanie kolorytu skóry,
- zmniejszenie szorstkości skóry,
- stymulacja aktywności komórek.

Piękny zapach, super do masażu

Nie przepadam za olejkami do ciała, ale ten olejek stanowi dla mnie wyjątek. Przede wszystkim ma przepiękny zapach. Rozprowadza się również bardzo łatwo, nie wchłania się szybko jak balsam, ale z olejkami tak już jest.
Olejek Evree często używam do masażu. Świetnie się do tego sprawdza.
Przy nabieraniu olejku z opakowania trzeba uważać, żeby olejek nie pociekł po nim. Mi to często się zdarza i wtedy muszę opakowanie przetrzeć chusteczką.

Olejkowa Bomba od Evree.

Olejek Evree stosowałam już jakiś czas temu, aby zredukować rozstępy powstałe po ciąży, a także aby polepszyć kondycję swojej skóry.
Olejek ma cudowny zapach.
Opakowanie w którym się znajduję to niewielka transparentna buteleczka z dozownikiem.Przez opakowanie widać zużycie produktu, co niewątpliwie jest na plus. Olejek posiada żółty kolor. Jego skład obfituje w olejki takie jak między innymi ; olej avocado, macadamia, jojoba, migdałowy, z wiesiołka, winogronowy , ryżowy.
Produkt dobrze rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania, nie tłuści nadmiernie ciała.
Nawilża Ciało lepiej niż nie jeden balsam.
Poprawia koloryt skóry, delikatnie ujędrnia.
Rozstępów nie usunie w magiczny sposób, ale zauważalnie je redukuje tak że stają się mniej widoczne.
Olejek dość szybko się zużywa co jest minusem.

Poprawia stan skory

Na 1 rzut oka na pochwale zasluguje sklad. Znajdziemy tu drogocenne olejki :z pestek slonecznika,macadamia, jojoba, awokado, migdałowy, z wiesiołka, winogronowy, ryżowy. Nie ma za to olejów mineralnych, parafiny, silikonów ani parabenów.Wielkie brawa.
Olejek posiada dosc wygodna,minimalistyczna buteleczke. Produkt latwo sie wydobywa. Ma plynna konsystencje o zoltawym zabarwieniu. Jest wydajny. Wystarczy go naprawde niewiele (100ml na ok 2 mce).
Ma przyjemny orientalny zapach.
Bardzo dobrze wyrownuje koloryt. Nadaje blasku poszarzalej po zimie skorze. Nadaje sprężystości. Nawilza i odzywia. To widac!
Stosuje go zarowno na sucho ,jak i mokro,czasem dodaje do balsamu lub masla. Fajna sprawa.

Pozytywne zaskoczenie

Po niemiłej przygodzie z tonikiem tej firmy wahałam się przed zakupem olejku ale na szczęścię się skusiłam.
Jak dla mnie jedyną wadą jest niewygodne opakowanie, które jest wiecznie tłuste bo olejek przy nalewaniu na nie skapuje. Kosmetyk jest bardzo wydajny, używam go zmieszany z balsamem ujędrniającym więc starcza na jeszcze dłużej i jest bardziej skuteczny. Lekkie działanie ujędrniające zauważyłam, ale cudów nie ma się co spodziewać. Pozostawia skórę nawilżoną, szybko się wchłania.

Bardzo fajny

Olejek bardzo fajny, lubię go używać. Dobrze się wchłania i nawilża skórę ciała, która po umyciu jest bardzo przyjemna w dotyku. Nie pieni się, co może niektórym osobom się nie spodobać. Tak samo zapach jest kwestią gustu- mi osobiście się podoba. Czy redukuje blizny i rozstępy- nie wiem, może przy regularnym używaniu, a nie tak jak ja co kilka dni.

Bardzo fajny olejek!

Olejek kupiłam w celu zmniejszenia widoczności rozstępów na plecach i po dobrych opiniach znajomych na temat tego olejku. Potem zaczęłam do używać również na inne partie ciała, np. uda (w celu walki z cellulitem :) ).

Plusy:
*działa! Nie zlikwidował całkowicie rozstępów, ale są mniej widoczne. Do tego skóra z cellulitem jest gładsza po użyciu
*pielęgnuje, regeneruje i nawilża skórę
*dobry skład
*jest wydajny
*cena atrakcyjna za taką wydajność
*dostępność
*opakowanie solidne, mi nic nie przeciekało.

Zapach – kwestia gustu, mi osobiście nie przeszkadzał.

Polecam, a ja będę wracać.

Obrzydliwy

Najgorsze co jest w tym olejku to zapach: śmierdzi doslownie jak psujące się śmieci. Coś okropnego.
Do najtańszych nie nalezy: 22 zl i absolutnie nie jest warty nawet polowy z tej kwoty. Dlaczego? Pieni się fatalnie, przez co szybko się kończy no i śmierdzi.
Nie wplywa w żaden sposób na wygląd rozstępów ii blizn. Skora pozostaje lekko tlusta, jak to po olejku, ale po godzinie od mycia się, skóra jest tak samo sucha jak byla wcześniej - olejek nie wchlania się. Dawno nie mialam tak okropnego kosmetyku.

Pół na pół

Wielkim plusem tego olejku jest jego zapach i konsystencja, która szybko się wchłania i dobrze nawilża ciała. Moim zdanie olejek nie spełnia swoich zadań: nie poprawia wyglądu blizn i rozstępów, nie wyrównuje kolorytu skóry ( na czym mi najbardziej zależało).

super!!

Miałam już zielony olejek z tej serii, nie spełnił wszystkich obietnic producenta, ale bardzo go lubię za to, że nawilża moją skórę i cudownie pachnie :) jak swoje zadanie spełniła "specjalistyczna kuracja do ciała"?

+ cena
+ skład
+ cudowny zapach, długo utrzymuje się na skórze
+ dogłębnie nawilża skórę
+ świetnie wspomaga masaż, skóra staje się jędrniejsza
+ wygładza
+ regeneruje

całkiem ok

Olejek o całkiem fajnym składzie, przeciętnym zapachu zamknięty jest niestety w kiepskim opakowaniu, które przy aplikacji jest całe tłuste. Nawilża fajnie, szybko się wchłania ale na pewno nie radzi sobie z rozstępami choć na to nawet nie liczyłam. Wydajny i wart uwagi.

Miłość absolutna

Kupiłam ten olejek ze względu na przebarwienia na nogach i rozstępy na biuście.

Przebarwienia:
Codziennie wieczorem po peelingu masowałam skórę olejkiem. Nie jestem zbyt systematyczna więc zdarzały się dni kiedy o tym zapominałam. W moim odczuciu skóra miała ładniejszą strukturę i kolor. Przebarwienia nie zniknęły ale uważam, że moje nogi wyglądały po prostu lepiej.

Rozstępy:
Cudo ! Podczas cyklu mój biust lubi zmieniać rozmiar. Z tego powodu nabawiłam się niezbyt ładnych rozstępów. Nie są zbyt głębokie ale mają brzydki, siny kolor. Ten olejek mnie ratuje. Już po pierwszym użyciu kolor rozstępów się zmienił. Stały się mniej widoczne. Co prawda nie spłyciły się, ale wszystko jest na dobrej drodze. Wcześniej stosowałam BioOil - bez rezultaów.

Ogólna ocena:
szybko się wchłania
ładnie pachnie
DZIAŁA (poprawia wygląd skóry i ładnie nawilża)
nie jest drogi (kilkanaście zł w promocji Superpharm)

może być...

Zużyłam dwie butelki tego olejku. Nie widzę za bardzo efektów na mojej skórze... może powinnam częściej po ten produkt sięgać, stosowałam olejek co kilka dni...
Zapach jak dla mnie... niezbyt przyjemny. Niestety, nie trafił w mój gust. Olejek dosyć wydajny, butelka w porzadku ale produkt nieco się rozlewa więc przelewałam do butelki z pompką. Plus za fajny skład.

Używam tego produktu od: pół roku?
Ilość zużytych opakowań: dwa