Oriflame, Activelle, Pure Care Anti-Perspirant Deodorant 24h Cream (Antyperspirant w kremie)

Antyperspiracyjny krem zawiera 3X więcej składników nawilżających niż formuły w kulce i w sprayu. Dzięki nawilżającej i kojącej alantoinie zapewnia dodatkowe nawilżenie, a także 24-godzinną ochronę przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Kremowa formuła doskonale sprawdza się po goleniu.

fajny

Długo zwlekałam z testowaniem tego produktu, ponieważ myślałam, że jego aplikacja może być utrudniona. Myliłam się, nakładanie go na skórę nie różni się niczym od jego odpowiednika w kulce. Ma bardzo delikatny, przyjemny zapach. Chroni całkiem nieźle, jednak trzeba uważać przy ubieraniu się, ponieważ ze względu na jego gęstą konsystencję długo się wchłania. Nakładając go mam wrażenie, że nie tylko nakładam konieczną ochronę ale też pielęgnuję skórę pod pachami, szczególnie po goleniu.

ciekawa alternatywa

Ciekawa alternatywa dla dezodorantow w kulce!

+ cena jak najbardziej do przyjęcia
+ bardzo estetyczne, ładne opakowanie
+ wydajny produkt
+ skutecznie chroni przed potem, ale używam 2x dziennie.

-/+ krem wydobywa się przez małą dziurkę, przez co czasem część produktu moze brudzić nakrętkę albo zostać po prostu na dozowniku.

- krem dlugo schnie, trzeba uważać żeby nie pobrudzić ubrania