Revolution Beauty (Makeup Revolution), Ultra Face Base Primer (Baza pod makijaż)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

`Ultra Face Base` stanowi idealną bazę pod podkład, która optycznie wyrówna i wygładzi teksturę skóry. Zapewnia doskonały makijaż przez cały dzień.

Straszny badziew

Kupiłam ją z ciekawości, bo bardzo zachęciła mnie niska cena. Nie wiem czy tylko u mnie tak (nie) działa czy już taka po prostu jest. Nie dość, że po pół godziny z podkładu zrobiło mi się ciastko na twarzy (zwłaszcza w okolicach nosa i na nosie) to jeszcze cała się lepiła. Straszny bubel, nie polecam.

podbija krycie podkładu

Baza jest w konsystencji lekko tłusta ale po chwili to uczucie znika, skóra jest gładka a podkład wygodnie się po niej rozprowadza. Przy użyciu tej bazy nie odczuwam ściągnięcia skóry pod koniec dnia, a skóra wygląda na nawilżoną i ma zdrowy blask (nie mylić ze świeceniem). Dodatkowo zauważyłam, że użycie podkładu z bazą daje mi lepsze krycie każdego podkładu.
Jest bardzo wydajna, na całą buzię wystarcza kropla wielkości ziarenka grochu.

baza

Używam tej bazy już ok.roku i jeszcze mam pół opakowania,jest bardzo wydajna.Po nałożeniu nadaje gładkości naszej twarzy,rozprowadza się jak jakiś olejek,nadaje trochę "tłustości" ale po czasie wchłania się i skóra jest bardzo przyjemna w dotyku. Nie zauważyłam jakiegoś szczególnego przedłużenia trwałości podkładu itp. Przyjemny produkt sprawia że nasza skóra wydaje się gładka i jedwabista.