Palmolive, Naturals, Smooth Delight, Mydło w płynie z olejkiem z makadamii i ekstraktem z wanilii

Mydło w płynie wzbogacone składnikami naturalnego pochodzenia: olejkiem z makadamii i ekstraktem z wanilii. Doskonale nawilża. Testowane dermatologicznie.

mydła
>250ml
Skóra
normalna

Bardzo przyjemny produkt

Kupiłam to mydło do rąk podczas jakichś większych zakupów drogeryjnych i bardzo żałuję, że nie kupiłam więcej sztuk, jednak brałam je na spróbowanie i nie wiedziałam, czego się spodziewać. A produkt okazał się bardzo dobry.
Opakowanie miłe i przyjemne dla oka, zachwytu nie ma, ale przeważnie mydła do rąk wyglądają w podobny sposób, więc nie mam się tu do czego przyczepić. Pompka działa bez zarzutu, można ją sobie wcisnąć do połowy, jeśli ktoś nie potrzebuje wydobyć więcej.
Przechodząc do samej konsystencji produktu, to powiedziałabym, że jest średnio gęsta, jednak ilość wyciśnięta z pompki wciśniętej do połowy starcza w zupełności na umycie dłoni. Zapach jest bardzo przyjemny, ogromnie przypadł mi go gustu. Jest ciepły, słodki, ale jednocześnie nienachalny. Naprawdę bardzo miły dla nosa.
Po umyciu dłonie nie są wysuszone, mydlo oczyszcza je bardzo dobrze i do tego piekny zapach pozostaje na nich jeszcze przez chwilę, co mi bardzo pasuje.
Co do zużycia to może nie będę się wypowiadać, bo ciężko ocenić zużycie czegoś, jeśli wiecej niż jedna osoba tego używa. Musiałabym używać tego tylko i wyłącznie ja, wtedy byłabym w stanie to określić. Przy używaniu na dwie osoby mydła do rąk przeważnie starczają nam na 2-3 tygodnie, ale to też zależy.
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, nie mam się zupełnie do czego przyczepić, więc jak tylko zobaczę je w jakimś sklepie, to zrobię większy zapas.

Świetne!

Uwielbiam mydła Palmolive! Nie wysuszają dłoni, dobrze domywają i przede wszystkim - mają przepiękne zapachy!
To mydło również zalicza się do tej grupy.

Plusy:
*dobrze domywa
*nie wysusza skóry
*ma przyjemną kremową formułę, dobrze się pieni
*ma piękny, niechemiczny zapach
*opakowanie - pompka nie zacina się i nie zapycha
*wydajne - wystarczy niewielka ilość produktu

Minusów nie zauważyłam.

Polecam!

bardzo przyjemne

Wraz z mydłami zapachowymi z Yope i Dove - Palmolive to także mój faworyt. Cenię to mydło nie tylko za piękny zapach - bo to jego zdecydowany atut :) wanilia + macadamia = piękny budyniowy zapach, słodki i znacznie uprzyjemniający mycie dłoni :)

Ma kremową formułę, dość gęstą i dobrze się pieniącą, tak więc do pojedynczego użycia wystarczy mi około pół pompki. To stanowi też bardzo dobrą wydajność kosmetyku. W porównaniu np do rossmannowej Isany zużywa się 2x wolniej.

Bardzo ważne jest też dla mnie, aby mydło nie wysuszało mi dłoni. Mam bardzo, bardzo podatne na przesuszenie dłonie.. Dlatego chętnie wybieram mydła treściwe na bazie olejków, masła shea lub tych naturalnych. Palmolive akurat ma olejek macadamia i po umyciu nie czuję ściągnięcia dłoni i komfort jest zachowany.

Dobrze, że opakowanie posiada dozownik, który nie zacina się i nie zapycha. W moim odczuciu jest to bardzo wygodne i przyspiesza aplikację na dłonie. Opakowanie można zachować i kupić wersję uzupełniającą w woreczku (często w dużym, ekonomicznym opakowaniu). Cena kosmetyku bardzo adekwatna do jakości, często bywa w promocji. Zużyłam już wiele opakowań i co jakiś czas wiernie wracam :)

Bardzo dobre

To mydełko tez należy do moich ulubionych. Co prawda wolę oliwkowe, ale to też lubię. Nie wysusza dłoni. Dokładnie myje ręce. Jest średnio wydajne. Ładnie pachnie. Warto sobie je zakupić.

Ulubione mydło w płynie

Jak dla mnie nie ma sie do czego przyczepić, mydło

+pięknie pachnie
+ma dobrą, kremową konsystencję
+dobrze myje i dobrze się spłukuje
+wygodne opakowanie z pompką lub też opakowanie-zapas z zakrętką -do wyboru
+dostępność
+cena do przeżycia, często na promocji
+nie wysusza dłoni aż tak bardzo
+jest bardzo bardzo wydajne

wspaniałe!

Mydełko ma wspaniały zapach - wanilia i makadamia sa wyraznie wyczuwalne, zapach jest nieco pudrowy, przypomina mi slodki budyn. Zapach utrzymuje sie na dloniach prez dluzszy czas, moglabym je wachac i wachac. Mydełko ma kremowa konsystencje, jest dosc geste, dobre sie je dozuje. Szybko i dokladnie oczyszcza bez wysuszania dloni, co przy mydlach czesto sie zdarza. Mydelko ma pojemnik z dozownikiem, ktory sie nie zacina, jest to praktyczne rozwiazanie, Polecam.

+ piekny zapach
+ kremowa konsystencja
+ brak przesuszen dloni
+ wygodne opakowanie z dozownikiem
+ cena
+ wydajnośc

mydło jak mydło

Najważniejszy atut? Zdecydowanie zapach, bardzo kremowy, charakterystyczny.

Konsystenca ok, dobrze się pieni

Czy nawilża? Nie zauważyłam ani nawilżenia ani przesuszenia. W zasadzie u żadnego mydła go nie dostrzegam, myję i tyle ;p

Opakowanie, typowe, bardzo łatwo się aplikuje. Można zużyć łatwo całe opakowanie, odkręcić i już :)

Cena? Bardzo często w promocji, kupuję przy okazji większych zakupów

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Ładny zapach

Mydło jak mydło, pieni się dobrze, myje, bezproblemowo spłukuje. Zapach, zgodnie z oczekiwaniami, na prawdę apetyczny, ciepły, wanilowo-orzechowy, choć niezbyt trwały. Jedynie konsystencja okazała się mało odżywcza. Liczyłam na bardziej kremowy produkt, w typie serii Mediterranean Moments, tymczasem dostałam mydło niewiele lepsze niż rossmannowska Isana. Lekko ściąga skórę (używam wyłącznie do mycia rąk).
Opakowanie wygodne i funkcjonalne.
W zasadzie ok, choć Palmolive ma lepsze. Nie wiem czy kupię ponownie, może dla zapachu...

Używam tego produktu od: ponad m-c
Ilość zużytych opakowań: 1 op.