Isana, Hair, Volumen für Feines Haar Haarspray (Lakier do włosów)

Isana, Hair, Volumen für Feines Haar Haarspray (Lakier do włosów)

Ekstra mocny (4/5) lakier do włosów z filtrem UV, działający 24 godziny. Lakier nie zawiera parabenów. Nie skleja włosów.

Nie polecam!!!

Minusy:
- BARDZO wysusza włosy!!!
- śmierdzi
- słabo utrwala
- nie nadaje włosom objętości jak zapewnia producent
- skleja włosy (nawet psikając z odległości 30cm jak każe producent)
- ciężko rozczesać włosy po spryskaniu lakierem

Plusy:
- cena

Słaby !

Lakier wcale nie utrwala fryzury ! Bardzo skleja i wysusza włosy. Cena może i dobra, ale przecież nie o to w tym chodzi. Lakier nie spełnia podstawowych swoich funkcji. Do tego brzydko pachnie.

Koszmarny

PLUSY:
- cena
- dostępność

MINUSY:
- słaba wydajność
- nie utrwala fryzury
- bardzo skleja włosy, co wygląda totalnie nieestetycznie
- nie nadaje objętości
- nie podoba mi się zapach

Nie polecam

Kupiłam go spontanicznie i bardzo tego żałuję. Oprócz ceny nie widzę w nim żadnych plusów... Nieprzyjemnie pachnie ten zapach na moich włosach meczy mnie później cały dzień i niestety nie utrwala fryzury, a włosy bardzo skleja.. Produkt użyłam kilka razy, za każdym razem chciałam dać mu szansę, ale w końcu go wyrzuciłam

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: jedno nieskończone

Sprawdza się

Używam lakierów chyba w innym celu niż większość użytkowniczek. Otóż mam taką strukturę włosów, że musiałabym chyba obciąć przy skórze, żeby się nie robiły kołtuny. One są nawet w kucyku, więcej: w miejscu pomiędzy szyją i gumką w kucyku spiętym na czubku głowy! A jeśli zwiążę kucyk gumką pośrodku, kołtuny będą w tej króciutkiej miotełce na końcu. Samo rozczesywanie generuje kołtuny.

Nie działa na to NIC. Żadna odżywka, żaden zabieg.

Pomyślałam sobie, że może zadziała lakier. I zadziałał!

+ zapach jest ładny i nie utrzymuje się na włosach
+ aplikacja bardzo wygodne, działa nawet wtedy, kiedy odwracam lakier do góry nogami i psikam powyżej szyi, na zebrane włosy pod kucykiem
+ zapobiega tworzeniu się kołtunów!!!! Yuhu!!! Jeśli zepnę kucyka na czubku głowy (a na fizjoterapię tak muszę), to wyłazi mi masa krótszych włosów (mimo że mam włosy za łopatki), które się albo przyklejają do szyi (czego nienawidzę), albo kołtunią. Lakier temu zapobiega. Te włosy po prostu trzymają się w kucyku, nie wyłażą. I nie pojawiają się też kołtuny w zebranych włosach! Nie tworzą się również w kucyku, jeśli go spryskam.
+ nie skleja włosów
+ nie przetłuszcza włosów
+ następnego dnia już nie było go czuć pod palcami, a jednak włosy prawie nie wygenerowały kołtunów pod kucykiem przez 3 dni!!

Aktualnie jest promocja na te lakiery, dlatego zresztą się skusiłam. Bardzo mi się podoba efekt. Tak bardzo, że pobiegłam kupić kolejne 2. Inne niż Volumen.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie