BeneFit, The Porefessional, Agent Zero Shine (Puder sypki zmniejszający widoczność porów)

Ten likwidujący świecenie się, niewidoczny sypki puder pomaga również zmniejszyć widoczność rozszerzonych porów. Aplikacja jest bajecznie łatwa dzięki specjalnie zaprojektowanemu opakowaniu z kubeczkiem na puder i wykręcanym pędzelkiem.

sypki
kryjące, matujące

Nie spełnił moich oczekiwań

Z większości produktów marki Benefit jestem zadowolona trafiają się jednak takie które całkowicie nie przypadają mi do gustu i taki właśnie jest ten puder. Zacznę od opakowania, które mimo iż jest poręczne to całkowicie nie praktyczne. Gdy chcę go zaaplikować na skórę wysypuje troszkę do nakrętki, problem jest kiedy wysypie mi się za dużo, wtedy ciężko uratować to co zostało. Aplikuje go pędzelkiem, ale raczej rzadko tym dostępnym przy opakowaniu, myślę że mój sprawdza się lepiej. Poziom krycia raczej średni, gdy nałożymy go za dużo staje się widoczny na twarzy, zaś kiedy za mało szybko zaczyna się ściera i cera zaczyna się błyszczeć. Efekt raczej średni, a przecież nie tego oczekujemy od kosmetyku, który jest drogi.

Bardzo średni puder

Kupiłam go ponieważ kosmetyki marki Benefit lubię i się u mnie sprawdzają. Puder sypki nie przypadł mi do gusty. Na początek - dziwaczny kolor, który trzeba dobrze "wbić" inaczej jest bardzo widoczny. Czy zmniejsza widoczność porów? Przy nałożeniu małej ilości nie, przy wbiciu masy pudru - tak. Nie matuje też na długo, trzeba dokładać i dokładać. Plus za opakowanie z pędzelkiem. Minus za cenę zupełnie nieadekwatną do jakości.

Drogi, dobry, ale mam już coś lepszego.

Dobry puder, pięknie matuje cerę, faktycznie zmniejsza widoczność porów, dopasowuje się do koloru cery słabo jednak matuje jak na Agent ZERO SHINE;) Po godzinie twarz zaczyna błyszczeć. W chłodne dni oczywiście mniej, na wakacjach jednak nie poradził sobie. Na plus oczywiście fakt, że nie podrażnił skóry i nie zapchał porów. Opakowanie w stylu firmy, pędzelek gubi włosie, samo użycie mało praktyczne. Ciężko wysypywać puder do małego pojemniczka, strasznie się pyli i marnujemy sporo kosmetyku, a ten do tanich nie należy. Ogólnie nie żałuję, że go wypróbowałam, ale będę się musiała poważnie zastanowić czy zechcę kolejne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

widoczny na buzi

Puder spelnia swoje zadanie - zmniejesza widocznośc porow i matuje. U mnie niestety musiałabym ponawiać aplikację kilka razy w ciągu dnia, a puder ten ma jedną dużą wadę-jest bardzo widoczny na skórze, ponieważ nie jest drobno mielony. Opkowanie dośc poręczne,ale ja go drugi raz na pewno nie kupię

Używam tego produktu od: kilka m=cy

Bardzo dobry.

Puder poleciła mi moja koleżanka - mamy ten sam problem z przetłuszczającą się skórą.

Zalety:
- utrzymuje zdrowo wyglądający mat znacznie dłużej niż jakikolwiek inny puder.
- jest dostępny w jednym odcieniu, dosyć brzydkim, ale koloru w ogóle nie widać na twarzy (mam bardzo jasną, lekko chłodną karnację).
- wiadomo, nie ukrywa porów, bo to kosmetyk nie magiczna różdżka. Ale ich nie podkreśla - nie wchodzi w nierówności. A że wyrównuje koloryt, pory nie rzucają się w oczy. Efekt jest naprawdę świetny.
- opakowanie jest graficznie przekombinowane, ale za to jest funkcjonalne. Zamknięcie jest skuteczne (mocne wkręcane wieczko plus przekręcane zabezpieczenie przy szyjce buteleczki) - można go nosić w torebce, na pewno się nie wysypie. Dołączony pędzelek nadaje się do użytku - żaden szał, ale przyzwoite narzędzie. Jedyna wada jest taka, że nie widać zużycia (opakowanie jest zupełnie nieprzezroczyste).

Wady:
Cena, oczywiście. Benefit jest wyraźnie lepszy niż drugi na mojej liście ulubieńców sypki puder (ten drobno mielony) od Bourjois. Ale nie 11 razy lepszy - a mniej więcej tyle razy jest droższy (155 zł za 7g czyli 22,143 za gram, Bourjois 58 zł za 32 g czyli 1,813 za gram). Wiem, że na kosmetykach do twarzy lepiej nie dziadować, ale są jakieś granice. Cena jest naprawdę zaporowa.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące.

Byłoby to moje KWC gdyby nie wydajność

Jest to najlepszy puder jaki kiedykolwiek miałam, gdyby nie to, że jest mało wydajny!! Spełnia wszystkie obietnice -matuje twarz na kilkanaście godzin bez poprawek!!!Uwielbiam go! Ale opakowanie wystarczyło mi na 1,5 miesiąca codziennego używania ale tylko raz dziennie i to przy małej ilości produktu!Cena jest zbyt wygórowana aby go kupować raz na 2 miesiące! Duży minus za opakowanie - zupełnie nie widać zużycia pudru.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

tandetne opakowanie

ZALETY:
Produkt dobrze kryje,
Jest ładny, naturalny efekt
Kolor pudru jest dobrze dopasowany do koloru skóry
WADY:
Tandetne opakowanie
Nie widać, czy mamy jeszcze produkt w opakowaniu
Włosie z pędzla wypada prawie przy każdym aplikowaniu

Używam tego produktu od: Półtora roku, jednakże 2 miesiące temu przestałam. Powodem był pędzel i opakowanie. Chciałam zacząć stosować inny pędzel, bardziej profesjonalny, ale nie miałam gdzie przesypywać produktu.
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

dobry ale....

Lubię ten produkt.
Stosowałam go solo jak i w duecie z podkładem i spisywał się znakomicie w obydu przypadkach.
Solo
tylko na kremie wygląda bardzo naturalnie,
nie wchodzi w pory i zmarszczki,
nie waży się w ciągu dnia, nie zmienia w ciasto ,
długo pozostawia skórę matową,
można go dokładać w ciągu dnia, bo kolejne warstwy dobrze się łączą,
makijaż wyglada na bardzo naturalny,
nie ciemnieje w trakcie noszenia,
znika równomiernie ,nie zostawiając plam,
jest zbity, taki "mokry"co sprawia że dobrze trzyma się twarzy i dobrze się go nakłada,
nie pyli, trzyma się pędzla
Na podkładzie
spisuje się równie dobrze ,
użyty oszczędnie nie powoduje że makijaż wygląda na ciężką tapete
jedak na ten etap makjązu wolę lżejsze pudry.
ale łączy się ładnie z każdym moim podkłdem, wzmacniając krycie

jedyne co mi się w nim nie podoba to
-opakowanie, może i funkcjonalne, dla mnie beznadziejne, brzydkie i beznadziejne,wole tradycyjne opakowania.
-dołączony pędzel jest twardy i szorstki
-jest go tylko 7gram
-nie widać kiedy się kończy,mam go ok 6 miesięcy ale nie stosuję go codziennie,więc nie wypowiem się o wydajności

Używam tego produktu od: ok 6 m-cy