DelaWell, Intensive Cuticle Remover (Intensywny preparat do usuwania skórek)

DelaWell, Intensive Cuticle Remover (Intensywny preparat do usuwania skórek)

Cena PLN 25.00

Profesjonalny preparat do usuwania skórek stosowany podczas zabiegów manicure i pedicure. Dzięki alkalicznemu pH preparat wykazuje szybkie działanie zmiękczające i nawilżające skórki. Obecne w preparacie ekstrakt z aloesu oraz ekstrakt z lukrecji posiadają właściwości kojące i łagodzące, zapobiegają podrażnieniom i uszkodzeniom skórek.

Skład : Aqua, Propylene Glycol, Potassium Hydroxide, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydroxyethylcellulose, Dipotassium Glycyrrhizinate

Cena: 25,00zł / 15 ml
/w/

preparaty do skórek
w buteleczce

a u mnie to nie działa

Nie mam zbyt dużego problemu z skórkami wokół paznokci i takich płynów poprostu nie potrzebuję, ale, że dostałam to wypadało poużywać i sprawdzić jak działa. Nakłądałam dokładnie tak jak radzi producent i co ? Ano nic. Specjalnie ´´zapuściłam ´´ skórki, żeby płyn miał co robić i on ich w ogóle nie ruszył, nic a nic. Trzymałam nawet dłużej niz zaleca producent, ale nawet ich nie zmiękczył, nie dało się ich bezboleśnie odsunąć. Myślałam,że może ja coś robię nie tak, więc podsunęłam ten płyn Mamie, która używa takich produktów i stwierdziła ona, że to beznadzieja. Wylądował więc w koszu.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: pół buteleczki