Caudalie, Vinexpert, Séerum Fermeté au Resveratrol [Firming Serum] (Serum ujędrniające)

Serum restrukturyzuje głęboko skórę, aby przywrócić jej jędrność i elastyczność. Skóra staje sie wyraźnie młodsza: przemodelowane kontury, zredukowane zmarszczki, skóra na nowo zagęszczona.
Formuła oil-free. Jego skład został opracowany w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko alergii. Testowany pod kontrolą dermatologiczną, na osobach o wrażliwej skórze. Nie powoduje zaskórników.
Główne składniki: Resweratrol 1000, peptydy oraz kwas hialuronowy.

lekkie uzupełnienie pielęgnacji

Serum bardzo polubiłam ale nie wiem czy skusiłabym się na nie ponownie. Spodziewałam sie po nim więcej. Stosowałam również serum pod oczy z tej serii i uważam że kosmetyk pod oczy jest lepszy.

Serum jest bardzo lekkie, ma postac mleczka. Pachnie dosyć intensywnie, ma zbliżony zapach do mleczka do czyszczenia łazienek. Zapach nie jest nieprzyjemny ale ładny też nie.

Kosmetyk wchłania się w skórę bardzo szybko i bez obaw nakładam jeszcze krem z filtrem (stosuję serum rano).
Po nałożeniu serum moja skóra czasami jest matowa a czasami się błyszczy. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Poprostu czasami pomimo wchłonięcia się kosmetyku moja cera jest delikatnie lepka i się błyszczy. Ale po nałożeniu kremu z filtrem ten efekt znika.

Serum
-nadaje sie pod krem z filtrem
-dobrze się wchłania, przeważnie do matu
-nawilża skórę (ale nie jakoś spektakularnie, mam cere mieszaną ale samo serum to dla mnie za mało)
-utrzymuje ładny koloryt skóry
-po jego nałożeniu skóra jest gładka i promienna

Ciężko odnieść mi się do obietnic na temat ujędrnienia skóry. Nie mam zaburzonego owalu twarzy ani niejędrnej skóry. Mam nadzieję, że kosmetyk pomoże mi utrzymać taki stan cery dłużej. Nie wiem jednak czy sięgnę po recenzowane serum ponownie ponieważ uważam, że 200 zł za poprostu nawilżające serum to za dużo. Wolę tańsze od niego antyoksydacyjne serum glymed, które moim zdaniem ma lepszy skład w kontekście moich potrzeb.

Używam tego produktu od: 2 mce
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op