L'biotica, Biovax, BB Beauty Benefit, Naturalne oleje makadamia, argan, kokos, Odżywka pielęgnacyjna 60 sekund do włosów (stara wersja)

W 2017 roku została zastąpiona przez nową wersję o nieco zmienionym składzie.
60 sekund to czas, który dzięki Odżywce BB Beauty Benefit, w zupełności wystarczy na codzienną pielęgnację włosów. Składniki zawarte w odżywce natychmiastowo poprawiają kondycję włosów, przynosząc im aż 7 korzyści jednocześnie.
3 naturalne oleje: Argan, Makadamia, Kokos obfitujące w cenne substancje odżywcze, gruntownie rewitalizujące włosy bez efektu obciążenia:
- Olej Arganowy (Maroko), dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości witaminy E (min. 550mg/l), chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników oraz promieniowaniem UV. Hamuje procesy starzenia. Dodaje włosom blasku, sprężystości, efektownie wygładza ich powierzchnię. Olej arganowy jest produktem w 100% organicznym, tłoczonym na zimno, niemodyfikowanym chemiczne. Posiada certyfikat Ecocert.
- Olej Makadamia (Hawaje) stanowi bogate źródło rzadko występującego w przyrodzie kwasu palmitooleinowego C16:1. Doskonale nawilża i wzmacnia włosy. Polecany w szczególności do pielęgnacji włosów kruchych i osłabionych.
- Olej Kokosowy (Indie) wnika do głębokich warstw włókna włosa, gdzie aktywnie hamuje utratę jego składników budulcowych. Wzmacnia strukturę włosów, zapobiegając ich łamliwości. Zapewnia silny i długotrwały efekt nawilżenia.

Skuteczna

Odżywka bardzo ładnie pachnie. Ma wygodną tubkę. Przy włosach średniej długości starcza na dość długo. Włosy po użyciu są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Polecam, szczególnie gdy nie ma czasu na nałożenie maski. Po umyciu wystarczy chwilę potrzymać na włosach i spłukać, a efekt jest zadowalający.

Bardzo dobry produkt

Ta odżywka pielęgnacyjna to bardzo dobry wybór w rozsądnej cenie. Mam bardzo dużo włosów, które ciągle są suche i bardzo się puszą. Po kilku użyciach włosy faktycznie stały się bardziej lśniące i miękkie. Po umyciu głowy szamponem, nakładam odżywkę i trzymam koło 5 minut (mimo, iż zalecenia producenta to około 60 sekund). Ładnie pachnie.
Jeśli chodzi o opakowanie to ciężko wydobyć z niego resztkę produktu. Ale i na to znajdzie się zawsze jakiś sposób. Nie wystarcza na długo (około 10-12 myć), jednak mam bardzo dużo włosów i nakładam sporą ilość produktu. Odżywka ma bardzo dobry skład, jak na produkt w dość niskiej cenie. Odżywka jest już dostępna w prawie każdej drogerii. Często można kupić na promocji :)

Uwielbiam

Moja ulubiona odżywka :) często jej używam. Włosy są po niej lśniące, odzywione i bardzo gładkie. Następna zaletą jest przepiękny zapach, który zostaje później długo na włosach :) mam włosy kręcone i sprawdza się swietnie

Świetna do codziennej pielęgnacji

Bardzo dobra odżywka za rozsądną cenę. Włosy po niej są błyszczące, sypkie i łatwiej się rozczesują. Poprawia stan moich włosów pomimo częstych wizyt na basenie i częstych ekspozycji na słońce.

Najlepsza na świecie

Włosy po tej odżywce, jak po żadnej innej, naprawdę - zyskiwały nowe życie. Nie powiem, abym była właścicielką problematycznych włosów, są one jednak mało puszyste, proste jak druty i bardzo "przyklejają się" do głowy, więc wyglądają dosyć smętnie. I niczym nie mogę ich podnieść ani napuszyć. A po tej odżywce....

Lubię

Moje włosy polubiły się z tą odżywką.
Co prawda masce z tej serii nie dorówna, ale nie oszukujmy się, produkt spoczywający na włosach przez 1-2 minuty nie ma szansy dorównać masce, która przez dobrą godzinę może spokojnie, w cieple wnikać sobie pod łuskę włosa.

W kategorii ekspresowa odżywka Biovax poradził sobie naprawdę dobrze.
Włosy po użyciu były wygładzone, dociążone, nie plątały się i ładnie błyszczały.
Na plus także piękny (ciasteczkowy?) typowy dla Biovaxa zapach.

Do ideału nieco jej brakuje, ale jest to dobry produkt do którego z pewnością wrócę.
Warto wypróbować !

Biovax po raz kolejny mnie nie zawiódł

Uwielbiam tę odżywkę. Dbam o włosy i wypróbowałam już wiele kosmetyków, jednak ta odżywka zrobiła na mnie świetne wrażenie, jako kosmetyk do codziennej pielęgnacji. Ma ona kremową konsystencję i przyjemnie pachnie, łatwo wyciska się ją z poręcznej tubki. Włosy po niej są bardzo miękkie, lśniące i wygładzone z jednocześnie nie są zbyt obciążone i nie strączkują się. Poza tym na prawdę nie trzeba trzymać długo jej na włosach, aby efekt był widoczny! Jest to pierwsza odżywka, którą czuje, że moje włosy wchłaniają! Polecam każdemu, kto potrzebuje nieco nawilżyć swoje włosy oraz je wygładzić, a nie ma czasu na długie zabiegi. Z minusów: jest mało wydajna, 15zł to trochę dużo jak na szybko kończący się kosmetyk.

Całkiem fajna odżywka

Odżywka ma gęstą konsystencję i trochę kokosowy zapach. Włosy po jej użyciu były miękkie, nawilżone i lepiej się układały. Jednak dosyć ciężko było je rozczesać. Przy tym wszystkim ma naprawdę bardzo dobry skład i pięknie pachnie. Warto spróbować.

Tej pani podziękujemy.

Nie polubiła się z moimi włosami.
Z plusów: nie robiła z moich włosów strąków, nie przyspieszyła przetłuszczania się. Ale cóż z braku przeciążenia, jeśli włosy były jednocześnie niedociazone, wręcz fruwajace i nieukładające się? A mówimy o włosach długich i naturalnie prostych i raczej grzecznych. Przy używaniu w moj normalny sposób, czyli wieczorem bez suszenia i spaniu w warkoczu wręcz kilka osób zażartowało, że moja grzywka żyje własnym życiem. Po suszeniu i ułożeniu włosow na okrągłej szczotce było lepiej... Ale nadal nie super. Może po prostu jestem przyzwyczajona do odżywek z silikonami.

No i kwestia całkiem subiektywna, czyli zapach - bardzo mocny, duszący, jak w sklepie z kadzidłami. Nieprzyjemny. Na dodatek podraznila moje zmiany atopowe, które zazwyczaj na odżywki nie reagują. Ale tutaj perfumy są zdecydowanie za mocne.

Wydajność kiepska, odżywka niby gęsta, a jednak trzeba jej używać dużo i wyjątkowo szybko mi się skończyła.
Może i dobrze.

Bardzo lubię w połączeniu z maską z tej samej serii

Przede wszystkim uwielbiam ten zapach! Kojarzy mi się z olejkami do opalania i lekko orzechową nutą. Aż nie chce się spłukiwać z włosów ;) No, ale od początku. Bardzo lubię to opakowanie w tubce, jest jakoś tak fajnie zrobione, że można wycisnąć produkt do końca, nawet spróbowałam rozciąć przy końcu a tam już nic nie było. Odżywka jest naprawdę wydajna, bo nie trzeba jej wiele na włosy. Jest wręcz napakowana olejkami. Super wygładza włosy, odpowiednio je dociąża (ja mam typowo puszące się włosy wymagające ujarzmienia). Najbardziej lubię używać tę odżywkę w połączeniu z maską z tej samej serii. Wcześniej używałam połączenia szampon+odżywka, ale szampon mi się znudził po paru opakowaniach, znalazłam lepsze, a okazuje się, że dla moich włosów lepszym zestawem jest odżywka+maska. Sama odżywka też jest ok :) Włosy są miękkie, sprężyste i lśniące. Polecam jednak co jakiś czas zrobić sobie przerwę od tej odżywki, by nie przeciążyć włosów, ja używam na zmianę z innymi produktami.

Sam olej

Kupiłam zachwycona opisem na opakowaniu. Moje włosy są ponisCzone częstym farbowaniem na jasny blond i codziennym suszeniem. Miałam parę odżywek biovaxa i były świetne ale ta to porażka. Podchodziłam do niej parę razy za każdym włosy były strasznie obciążone, tluste, układały się w strąki a nie zauważyłam pielęgnacji wręcz odwrotnie włosy straciły swój blask.

Może być

Odżywki tej używam zaraz po umyciu szamponem z tej samej serii.
Odżywka jest konsystencji lekko gęstej, o kolorze kremowym i zapachu olejków z nutką kokosa, ale jest to dość mało wyczuwalne.
Włosy po umyciu tym produktem są lekko nawilżone, wygładzone, reczywiście ułatwia rozczesywanie włosów, choć czasem i tak mam problem, aby je rozczesać,lekko nadaje połysk, niestety ograniczanie elektryzowania włosów jest średni, zwłaszcza teraz jak, gdy nosimy czapki. Ogólnie może być, ale szału nie robi dla mnie.