Bielenda, Skin Clinic Professional, Super Power Mezo Krem, Aktywny krem nawilżający

Zobacz oferty

drogeriaestrella.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.81/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Profesjonalny kosmetyk do każdego rodzaju cery, również suchej, odwodnionej i wrażliwej.
Zawiera maksymalną 100% dawkę koncentratu kwasu hialuronowego
Działanie: Aktywny krem nawilżający skutecznie podnosi jakość skóry - poprawia jej jędrność, elastyczność, nawilżenie, strukturę oraz koloryt. Efektywnie zapobiega powstawaniu zmarszczek, redukuje już istniejące, błyskawicznie koi skórę po zabiegach medycyny estetycznej, zmniejsza zaczerwienienia, doskonale wygładza, dodaje skórze blasku.
Krem zawiera maksymalną dawkę 100% koncentratu kwasu hialuronowego, jednej z najmocniejszych substancji nawilżających - dzięki czemu silnie i wyjątkowo długotrwale nawilża skórę, przeciwdziałając powstawaniu zmarszczek oraz skutecznie koi naskórek np. po zabiegach medycyny estetycznej.
Biomimetyczne peptydy pobudzają produkcję nowego kolagenu, odżywiają, ujędrniają i rewitalizują skórę, poprawiają jej strukturę i sprężystość, zapobiegają wiotczeniu.
Kwas mlekowy silnie nawilża, normalizuje procesy złuszczania naskórka. Stymuluję produkcję ceramidów w skórze, których brak powoduje powstawanie zmarszczek - skóra starzeje się szybciej.
Skóra wygląda na młodszą - jest doskonale nawilżona, gładka, jędrna, pełna blasku, aksamitna w dotyku - po prostu ładniejsza. Cera sucha i wrażliwa jest mocniejsza i ukojona, podrażnienia zredukowane.
Krem stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Dla osiągnięcia maksymalnego efektu - cofnięcia biologicznego wieku skóry o 10 lat rekomendujemy łączne stosowanie kremu i serum z linii Skin Clinic Professional.

Bardzo ładnie nawilża

Krem kupiłam w drogerii internetowej, bo miałam problem ze suchością skóry na twarzy i zrobił na mnie mega duże wrażenie, ponieważ fantastucznie się sprawdził. Idealnie nawilżył moją twarz pozostawiając ją gładką :)
Opakowanie jest bardzo wydajne.
Stosunek jakości do ceny jest ok.

Dobre początki

Skuszona świetnym działaniem Mezo Serum (z serii korygującej), zdecydowałam się na zakup tego oto kremu nawilżającego. Oczekiwania były spore, bowiem producent obiecuje nam 100% kwasu hialuronowego.
Zużyłam łącznie 3 opakowania tego kremu. Na pewno krem nadaje się moim zdaniem bardziej na zimę, niż na lato., przy wyższych temperaturach może zapychać.
Przy pierwszym opakowaniu moja skóra bardzo polubiła się z tym kremem, była nawilżona i miękka w dotyku, po prostu bajka. Przy drugim podejściu nie było już takiego efektu wow, nawilżenie owszem, było, ale nie tak widoczne. Przy trzecim opakowaniu krem nie robił już na mojej twarzy po prostu nic, zakładam więc, że skóra się do niego przyzwyczaiła. Dodam tylko,że nie kupowałam kremu cały czas, a mieszałam go z innymi, po czym znowu wracałam do tego.
Chociaż przestałam go używać i raczej go już nie kupię, uważam, że to całkiem dobry krem nawilżający. Krem dobrze się rozprowadza na skórze, chociaż ma dosyć gęstą konsystencję i trzeba go użyć całkiem sporo na jeden raz. Nadaje się pod makijaż.

Nie dla mnie

Niestety, krem nie zrobił nic na mojej wrażliwej, łojotokowej buzi. Nie nawilżył, zostawiał tłustą warstwę. Powiedziałabym, że nawet trochę mi zaszkodził, wyskoczyły mi jakieś malutkie bąbelki z wodą po dłuższym stosowaniu

Moja skóra nie do końca się z nim zaprzyjaźniła

Bielenda jako producent kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała zyskał u mnie uznanie przede wszystkim ze względu na świetne kosmetyki oczyszczające, masła i balsamy do ciała oraz kremy do twarzy.
Ma w swojej ofercie wiele serii kosmetyków dedykowanych różnym potrzebom i problemom naszej skóry.
Seria Skin Clinic Professional, której jednym z przedstawicieli jest recenzowany tutaj krem to kosmetyki skierowane do cer bardziej problematycznych oraz wymagających szczególnej pielęgnacji o wzmocnionych efekcie działania.

Super Power Mezo Krem to kosmetyk uniwersalny przeznaczony do stosowania zarówno na dzień jak i do pielęgnacji nocnej.
Co prawda jest to krem nawilżający, w których moja mieszana lecz wrażliwa skóra niezbyt gustuje (wolę te o bardziej bogatej konsystencji) ale w tym przypadku przekonały mnie zapewnienia producenta, iż krem ten dedykowany jest każdemu rodzajowi cery - w tym także suchej, wrażliwej i odwodnionej.
Więc stwierdziłam, że nie powinno być tak źle.
W składzie kremu znajdziemy peptydy, kwas mlekowy oraz kwas hialuronowy w maksymalnym stężeniu znany ze swoich ogromnych właściwości nawilżających skórę i wiążących wodę w naskórku.
Krem mieści się w szklanym słoiczku o standardowej pojemności 50 ml.

Dodatkowo według zapewnień producenta krem ma nam zapewnić młodszy wygląd i efekt odmłodzenia nawet o 10 lat!
Ma nam zapewnić efekt gładszej, jędrniejszej, elastycznej i dogłębnie nawilżonej skóry, zdecydowanie poprawić jej koloryt, złagodzić wszelkie podrażnienia oraz rozświetlić cerę.

Jak to zwykle bywa obietnice obietnicami a rzeczywistość pozostawia wiele do życzenia.
Nie jest to zły produkt - jako nawilżacz cery spisuje się znakomicie tyle, że nie jest to specjalistyczny krem do kompleksowej pielęgnacji, który przywróci nam piękny wygląd skóry i zadba o nią w każdym aspekcie.
W moim przypadku krem najlepiej sprawdził się stosowany pomiędzy używaniem innych kremów.
Na noc nie sprawdził się zupełnie - bo był po prostu za słaby, za mało odżywczy jak na nocną pielęgnację - na dzień z kolei źle zachowywał się pod makijażem - rolował się i ścierał, wzmacniał też efekt błyszczenia skóry.
U mnie najlepiej sprawdzał się nałożony np. po przyjściu z pracy i demakijażu lub wtedy gdy przebywałam w domu - wtedy jako codzienny nawilżacz najlepiej wypełniał swoje zadanie.

Ratunek

Kupiłam ten krem, gdy szukałam czegoś nawilżającego podczas sezonu narciarskiego. W tym okresie moja mieszana w kierunku tłustej cera robi sie przesuszona, szukałam czegoś, co mnie nie zapcha i nie spowoduje wysypu pryszczy. W przypadku mocnego przesuszenia/ jazdy na nartach używam na dzień i na noc (na nartach nakładam jeszcze krem z filtrem), w sezonie jesienno-zimowy w mieście jako krem na noc. Ratunek na przesuszoną skórę bez przykrych niespodzianek, nie zapycha, niestety nie matuje skóry. Nie wiem, jak radzi sobie ze zmarszczkami. Brak filtra - używam na noc lub z kremem SPF50+
Używam drugi rok, zawsze mam w łazience na wypadek przesuszenia.

Dobry krem

Jestem raczej sceptycznie nastawiona do marki Bielenda , kupiłam, bo akurat mój krem mi się skończył , a ten był w promocji. Muszę stwierdzić, że jestem pozytywnie zaskoczona. Skóra jest nawilżona, wygładzona. Krem prezentuje się ładnie, jedyne co mi za bardzo nie odpowiada to zapach, ale jest to do przeżycia. Powoli zaczynam się przekonywać to tej marki, trafiam na coraz lepsze produkty.

Dobry w duecie z serum z tej samej serii

Krem znajduje się w szklanym opakowaniu.
Ma lekką, przyjemną dla skóry konsystencję.
Zapach posiada swieży, delikatny, nienachalny.
Stosowałam go tylko na noc, razem z serum z tej samej serii.
Wchłaniał się szybko. Przyjemnie koił i relaksował skórę. Nawilżał, wygładzał i zmiękczał. Dzięki niemu skóra była miła w dotyku i bardziej promienna.
Nie podrażniał.
Nie zapychał.
Wydajny.
Ogólnie dostępny.
Tani.

Dobry krem

Jeden z moich ulubionych kremów, w duecie z serum z tej samej serii faktycznie spłyciło mi zmarszczki, jednak sam tylko dobrze nawilża. Do tłustej skóry ok ale dla suchej może być za delikatny. Lubię go ale tylko z serum z tej serii.

ZADOWALAJĄCO, ale na moich warunkach - nie warunkach producenta.

Z perspektywy właścicielki skóry tłustej i problematycznej, a jednocześnie wrażliwej, która łatwo się przesusza:

+ spisuje się w kryzysowych sytuacjach (przesuszenie)
- ale tylko na noc (dla mnie za ciężki jako krem na dzień)

+ nie zauważyłam, żeby zatykał mi pory (jeśli powstał mi zaskórnik czy 2 to jestem w stanie to raz na jakiś czas przeżyć DLA TEGO NAWILŻENIA ;)
ważne, że nie namnaża dużych, bolących wykwitów)

Producent mówi nam:
"Krem stanowi doskonałą bazę pod makijaż."
Ja mówię:
Dwa razy to zrobiłam, po godzinie wyglądałam gorzej niż jakbym się wgl nie pomalowała ;)
Jednak nie wykluczam, że dla kobiet z bardzo suchą, niebłyszczącą się skórą twarzy będzie strzałem w dychę...

Dla naprawdę nie wymagających

Pomimo całej mojej wielkiej sympatii dla marki Bielenda muszę przyznać, że ten krem tylnie trafionym zakupem . Jest co prawda przyjemny i ma kilka plusów ale zero efektów jakichkolwiek. Krem jakich wiele, jeden z tych które ładnie pachną i wyglądają ale nie robią absolutnie nic.
Plusy:
+Konsystencja (wprost wymarzona dla mnie, lekka, idealna)
+Szklany słoiczek
+Zapach
+Cena
+Nowoczesny design
+Nie uczula
Minusy:
-Nie nadaje się pod makijaż, moja twarz szybko zaczynała się świecić do tego stopnia,że wyglądała jak mokra
- nie robi nic tzn. żadnej poprawy skóry nie zauważyłam

Super

Ten krem, to rewelacja

Plusy
+Mega tani
+Piękna szata graficzna
+Ślicznie wygładza cerę
+Migiem się wchłania
+Spłyca zmarszczki
+Wydajny
+Szklany słoiczek
+Nie wyczuwam w nim zapachu

Minusy
-Brak

Na wiosnę tak, na zimę srednio.

Kremik kupiłam z braku laku na jakiejs dużej promocji -50% na Polskie marki pielęgnacyjne w Hebe, zapłaciłam śmieszne pieniądze. Było to moje pierwsze opakowanie ktore Zużyłam do cna, po drodze mialam 2 inne kremy na dzien, ale kolejne opakowanie tego juz czeka w kolejce ;)
Nie spodziewałam sie po nim cudów, a jednak mnie pozytywnie zaskoczył. Mam cere mieszana ktora z jednej strony jest odwodniona, a z drugiej podatna na zapychanie - i co ciekawe lubi sie z kremami Ziaji, ale np kremów do twarzy Evree juz nie toleruje, zapychają. Olejki z tej firmy natomiast kocha. W zwiazku z tym bałam sie troche wysypu (nie wiem czemu, ale jakos tak z rezerwa do firmy Bielenda podchodziłam, mimo ze Mezo Serum Korygujące jest moim zdaniem genialne). Na szczescie nic takiego nie miało miejsca, nie zrobił mi żadnej krzywdy, nie uczulil, nie podraznil, nie zapchał, a moja cera należy rowniez do tych wrażliwych.
Krem ma lekka konsystencje ktora dosc szybko sie wchłania. Pieknie nawilza czym najbardziej mnie zaskoczył - czułam wręcz różnice po jego nalozeniu, tak jakby moja skóra sie dosłownie napiła wody (akurat moja cera w tym czasie miala jakiegos focha i była bardzo bardzo odwodniona, olejki nie dawały rady). Używałam na początku na noc, pozniej na noc i na dzien, a od połowy opakowania tylko na dzien z racji tego ze genialnie mi sie sprawdził pod makijaz, a przestraszyłam sie ze szybko mi sie skończy - ja sobie kremu akurat nie zaluje, zwłaszcza na noc ;)
Uzywam wielu podkładów (jakis czas temu mialam fazę na odnalezienie "idealnego podkładu") i ten krem dogadywał sie z każdym z nich. Szybko sie wchłania ale daje leciutko lepkie wykonczenie, do ktorego podkłady pieknie sie przyklejaly i mialam wrazenie ze sa bardziej trwałe. Nie mialam sytuacji zeby cos sie ważyło, cos źle wyglądało. Moja skóra po całym dniu w makijażu gdy użyłam tego kremu była nawilżona i po umyciu nie była ściągnięta. Stosowany na noc pieknie buzie nawilżał.
Słoiczek duży, ciezki i szklany, co moze byc plusem i minusem - w podróży jest dosc ciezki. Krem bardzo ladnie pachnie, co mnie akurat cieszy, bo lubie jak cos ladnie pachnie.

Jedyne do czego sie moge doczepić to DMDM Hydantoin w składzie, ktory nie jest zbyt dobry dla skory, ale generalnie moge to przeboleć. Głownie dlatego ze obok Iwostinu Hydratii SPF 15 jest to chyba jedyny krem pod makijaz ktory pieknie go utrzymuje, swietnie nawilza i przy tym jest od Iwostinu sporo tańszy.

Za taka cenę (mowie o cenie w promocji, na poziomie około 16 złotych, juz drugi raz go w takiej cenie kupiłam) uwazam ze jest to świetny krem nawilzajacy. Nie ma co sie spodziewać tutaj jakiegos niebiańskiego działania i fajerwerków na skorze, ale jesli ktos potrzebuje dobrze nawilzajacy krem, a nie taki ktory tylko bedzie siedział na skorze i udawał ze cos robi, to ja polecam. Nie wiem czy sie sprawdzi u osob 30+, tutaj bym uwazala czy nie bedzie za lekki, ale dla mnie jest jak na razie idealny (mam 21 lat, moja mieszana skóra jest czasem naprawde bardzo odwodniona, do tego stopnia ze po umyciu delikatna pianka jest ściągnięta i wola o jakis krem). Natomiast osoby ktore sie naczytaja tych wszystkich SUPER, POWER i MEZO mogą sie rozczarować. To po prostu dobry krem nawilzajacy, nie cudotwórca ;)

EDIT
Wlasnie Zużyłam drugie opakowanie tego kremu, i tak jak po pierwszym byłam zachwycona i pewna, ze do niego wrócę, tak po tym raczej jestem zdania ze do niego nie wrócę.
Przypuszczam ze to ze względu na fakt ze pierwszy słoiczek używałam gdy bylo ciepło i nie musiałam cały czas przebywać w otoczeniu kaloryferów ;) w odróżnieniu od okresu w którym używałam drugiego, bo zaczelam drugi słoik jakos w listopadzie. I fakt, fajnie utrzymywał makijaz i jesli ktos tego od kremu oczekuje to polecam, bo na mojej mieszanej skorze ten krem dogadywał sie praktycznie z każdym podkładem jaki mam (od rozświetlających, delikatnych, przez kremy koreańskie BB az po długotrwałe, kryjące i matujące). Ale jednak czesto po zmyciu makijażu mialam uczucie mega suchej, podrażnionej i ściągniętej skory. Zrobiła sie jakas taka poszarzała, a gdy stosowałam ten krem na noc w okresie zimowym, rano skóra była troche sucha i zaczerwieniona. Po prostu nie nawilżał wystarczajaco.
Dodam ze ja akurat mam skłonność do występowania egzemy na całym ciele, wiec to taki łagodny stan AZS, ktory nasila sie w okresie zimowym, grzewczym. Dlatego sadze ze osoby o cenach mieszanych i tłustych mogą bardziej lubić ten krem. Skory suche nie za bardzo. Normalne raczej tak jak ja, czyli wiosna/latem, chyba ze ktos nie lubi bogatszych konsystencj - wtedy moze byc fajnym lekkim kremem na zimę, o ile nie ma sie wielkich problemów z suchością skory. Dla mnie niestety jest fajny tylko na cieplejsza część roku.