Jacques Battini, Young by Jacques Battini, Spiced Mango Body Mist (Mgiełka do ciała `Przyprawione mango`)

Delikatna mgiełka zapachowa o wyrazistym i świeżym zapachu mango.
Piramida zapachowa:
głowa: mango, pomarańcza, cytryna
serce: cynamon, goździk, czerwone jagody
baza: brązowy cukier, piżmo.

zapachowa
100 – 250ml
zapachowe
Skóra
normalna

świetna mgiełka

kupiłam ją kiedyś w hebe, ponieważ lubię takie słodkie zapachy, i uwielbiam takie mgiełki szczególnie latem.
zapach jest piękny...takie słodkie mango. jest bardzo trwały długo go czuć...i buteleczka też jest bardzo wydajna.

Kocham ten zapach!

Posiadam zapach - Water Flower.

Jestem mega fanką mgiełek. Do zakupu skusiła mnie niska cena - na promocji.

Mgiełka posiada intensywny zapach i co mnie zaszokowało... to utrzymuję się on bardzo długo! Nigdy nie miałam tak trwałej mgiełki, która pomimo upływu czasu nadal tak intensywnie pachnie!

Nigdy żaden zapach tak mocno nie przypadł mi do gustu jak ten! Często po zakupieniu nowych perfum, po całodniowym noszeniu zapach mnie denerwował bo okazywał się za ciężki i mdły. W przypadku tego zapachu używałam go codziennie! Po prostu zakochałam się w nim...

Mgiełka nie śmierdzi spirytusem. Zapach jest intensywny, dość słodki ale nie jest mdły. Jest świeży i kwiatowy - uważam, że to idealny zapach na wiosnę i lato.

Melonowa mgiełka na lato.

Mgiełkę powąchałam, kiedyś w Hebe, ale nie kupiłam jej, choć zapach mi się podobał. Później długo nie mogłam jej znaleźć, aż w końcu znowu ją ujrzałam też w Hebe i kupiłam.
Mam zapach fresh melon. Zapach to taki słodki melon, jak dla mnie trochę sztuczny, ale nadal mi się podoba. Jest średnio trwały, ale to mgiełka nie perfumy, więc to zrozumiałe. Buteleczka ma 200 ml i jest bardzo wydajna. Psikam się nią dużo, a zużycie jest małe. Myślę, że następnym razem kupie inny wariant zapachowy, choć z dostępnych ten o zapachu melona podoba mi się najbardziej. Taka wakacyjna mgiełka.

Tragedia !

Oceniam zapach: Spiced Mango.
Tak śmierdzącej (inaczej nazwać tego nie mogę) mgiełki to ja dawno nie miałam. Kupiłam na promocji za jakieś 8-10 zł, więc tyle z plusów. Zapach duszący, zalatuje jakimiś zgnitymi owocami, na pewno nie jest to zapach świeżych owoców. Plus za to, że zapach długo się utrzymuje, atomizer działa bez zarzutu. Może gdybym wybrała inny zapach, moja ocena byłaby lepsza, natomiast ten zapach mnie strasznie zraził i nie zamierzam testować innych.

To jest to!!!

Jestem maniaczką mgiełek do ciała zawsze muszę mieć jakąś w torebce. Wole je od perfum bo są delikatniejsze i można ich używać praktycznie non stop. Ostatnio moje fundusze nie są zbyt zasobne wiec głównie kupowałam mgiełki z Avonu ( zwłaszcza Jaśminową oraz Maracuja i Piwonia) zapachy te są cudowne, ale niestety krótkotrwałe. Będąc w Hebe moją uwagę przykuły kolorowe opakowania tych mgiełek, a zwłaszcza jednej , której było najmniej sztuk , czyli Water Flower , która jest obłędna. Pachnie bardzo kobieco.Zapach jest zniewalający i naprawdę długotrwały. Gdy się naprawdę mocno spryskam czuje zapach przez calutki dzień a na ubraniach praktycznie do kolejnego prania.....aż nie mogę uwierzyć, że jest to tylko mgiełka.
Plusem jest to , że buteleczka mimo iż ma 200 ml jest bardzo lekka i mogę ją nosić w torebce.
Polecam tą mgiełka bo śmiało mogę ją porównać do tych wysokopółkowych jak np. Bath&Body Works.

cukierek

Mam zapach juicy berry. Na początku podobał mi się bardzo jednak po pierwszym użyciu dopiero poczułam jego prawdziwą duszącą słodycz. Mgiełka moim zdaniem ma za zadanie odświeżać, a ta zdecydowanie zamula. Jest zdecydowanie za słodka. Zapach jest dość długotrwały porównując inne mgiełki, jednak nie trafia w moje serce.

Super

Posiadam dwie wersje zapachowe Juicy Berry i Fresh Melon i obie są cudowne. Zapachy są piękne,długo się utrzymują, mgiełki bardzo wydajne. Zapachy idealne na lato i ciepłe dni. Zapach Juicy Berry bardzo slodki truskawkowy, a Fresh Melon to zapach cudnego odświeżającego melona.

ładny, słodki zapach

Bardzo fajna mgiełka,posiadam zapach Juice Berry i Spiced Mango. Ma świeży i słodki zapach, czyli tak jak lubie <3. Bardzo długo sie trzyma na ciele i jest w korzystnej cenie. Polecam!

Soczyste Jagody

Posiadam wersję Juicy Berry - zapach jest kapitalny, słodki, świeży, owocowy, idealny na lato i totalnie w moim guście. Utrzymuje się dość długo jak na tak tani produkt (zapłaciłam za niego 20zł w Hebe). Buteleczka jest solidna więc spokojnie można zabierać ją ze sobą. Świetny produkt, nie widzę w nim żadnych wad i na pewno skuszę się na inne wersje :)

Używam tego produktu od: niedawna

Bardzo fajna

Mam wersję Spice Mango i pachnie pięknie! Idealny zapach na jesień, chociaż na pozostałe pory roku też się sprawdzi. Kupiłam za 14.99 na promocji w hebe i nie żałuję. Mgiełka utrzymuje się zadziwiająco długo. Jest tez dosyć wydajna! Na wiosnę i lato na pewno zaopatrzę się w jakiś lżejszy i bardziej słodki zapach z tej serii.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Juicy Berry

Mam wersję Juicy Berry, kupiłam z myślą o lecie. Na pierwszy węch czuć słodycz, tylko słodycz, cukierki. Później wyłaniają się truskawki, poziomki, jeżyny. Na tym etapie przypomina mi to Ravishing Love z Victoria Secret, tylko VS ulatuje po 10 minutach, a ten zapach zostaje. Później JB dostaje trochę bardziej chłodnej, metalicznej nuty i tak zostaje na kilka godzin, aż zupełnie wyparuje. Dla mnie bomba na upalne dni i zastępuje mi ciężkie perfumy w których normalnie gustuję. Jest bardzo trwały jak na mgiełkę.

fascynująca <3

Kupiłam w hebe w cenie 15 zl. Był już mały wybór, bo to ostatni dzień promocji. Wybrałam White musk i odpłynełam. Zapach jest śliczny, dziewczęcy, taki rześki czysty z czarującą słodyczą. Butla o dużej pojemności za taką cenę- magia! A teraz najważniejsze. Trwałość tego cudaczka zostawia wszystkie edt i niektóre edp w tyle. Zachwyt nie do opisania, trwający cały dzień. O dziwo na skórze, bo na ubraniach wypada gorzej. W sumie za taką cenę, nie mamy co dyskutować. Zapach podoba się młodym np córce mojej koleżank( 15 lat) i bardzo jej ten zapach pasuje. Subtelnie i słodko i tak trwa i trwa. Zapach pasuje też mi (28) i jestem nim oczarowana. Uwielbiam skropić się nim po wyjściu z wanny, zapach otula mnie i sprawia radość, poprawia humor. Skrapiając się nim przed pracą, lubię co jakiś czas niuchnąć nadgarstek i się szczerze uśmiechnąć. Mgiełka przywołuje same pozytywne skojarzenia. Zapach uwielbia też moją mama, która uważa, że.zapach jest bardzo czysty ( nie wiem jak to inaczej opisać)
Będąc w hebe przetestujcie i niech ta chwila trwa. Przekonacie się same. Fajny pomysł na prezent i poprawę hhumoru;)
Szczerze polecam
Poluje na następne, bo wakacji sobie bez nich nie wyobrażam;-)