Rival de Loop, Augen Maske (Maseczka pod oczy i na powieki)

Rival de Loop, Augen Maske (Maseczka pod oczy i na powieki)

Rival de Loop Maseczka pod oczy i na powieki 4 x 1,5 ml. Regenerująca pielęgnacja przeciwzmarszczkowa z m. in. olejem makadamia zapewniającym kwas omega-3 i olejem z pestek winogron. Zmniejsza głębokość zmarszczek*. Działanie pielęgnacyjne: Bogata w składniki Maska pod oczy i na powieki Rival de Loop przeznaczony do skóry wokół oczu.
*Przy regularnym stosowaniu maski linie i zmarszczki w tym obszarze ulegają wygładzeniu. Kwas hiauloronowy sprawia, że skóra znowu wygląda gładziej i jest bardziej naprężona. Witamina E chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem się pod wpływem światła. Roślinny skwalan z oliwek, masło shea, oleje makadamia i sojowy oraz olej z pestek winogron chronią skórę przed wysuszeniem i pielęgnują ją tak, że staje się gładka. Pantenol uspokaja skórę, a alantoina wspomaga proces jej regeneracji.
Rezultat: Skóra wokół oczu staje się widocznie gładsza i wygląda na bardziej wypoczętą. Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. pH neutralne dla skóry Produkt odpowiedni dla wegan

Odradzam

Niestety nie polecam tej maski pod oczy, bo jedynie podrażnia wrażliwa skórę pod oczami. Wytrzymałam z nią 3 minuty i zmyłam. Pozostawia skórę czerwoną, która dopiero teraz potrzebuje regeneracji. Nie polecam zdecydowanie. Szukam dalej mojego wymarzonego produktu.

w porządku

+ konsystencja, w sam raz, wchłania się niezbyt szybko ale też nie długo, dość treściwa ale nie bardzo tłusta
+ cena
+ wygładzenie skóry
+ odżywienie i nawilżenie
+ trochę mniejsze cienie pod oczami ( u mnie są masakryczne, więc naprawdę widzę efekt)
+ nie podrażnia skóry ( przynajmniej mnie)
+ wydajność

Warto spróbować, bo cena jest niska. Nie każdemu przypasuje ale dla mnie jest jak najbardziej ok.

działa

maseczka jest bardzo wydajna- opakowanie za 2zł jest podzielone na 4 czesci, jedna starcza mi spokojnie na obydwoje oczu
po zalecanym czasie usuwam chusteczką nadmiar, resztkę wklepuje
skóra jest bardzo miękka i nawilżona, efekt utrzymuje sie do ranka, dopóki nie umyje twarzy
minusem jest efekt pieczenie przez pierwsze kilka minut- nie mam pod oczami cery wrazliwej, skóra nie robi sie na szczescie czerwona ani nic takiego
polecam

Poprawia samopoczucie, nic więcej

To jest ten typ maseczek, które uspokajają nasze sumienie, że coś robimy dla naszej cery, ale ich działanie na skórze jest niewidoczne. Nakładasz, czekasz, zmywasz lub wklepujesz resztę i nic. Jak było tak jest.
Na plus cena i wydajność, bo jedna mała saszetka starcza na 2-3 razy. Można ją walić pod oczy codziennie, ale na efekty nie liczmy ;)
Dodam, że zużyłam 2 opakowania, bo wciąż liczyłam na jakiś rezultat, ale nic się nie stało. Ona nawet nie nawilża.
Nie polecam, chyba, że chcecie uspokoić sumienie i nie wydać za dużo ;)

Świetna!!

Maseczki używam od jakiegoś czasu, czasem codziennie, czasem kilka razy w tygodniu i za każdym razem jestem z niej ogromnie zadowolona,. Dostępna jest w każdym Rossmannie za niecałe 2 złote - cena śmieszna jak za takie cudo.

MOJA SKÓRA
Okolice moich oczu nie są przesuszone, ale za to widoczne są cienie i zmarszczki mimiczne, a więc potrzebują odżywienia i nawilżenia, a ta maska zapewnia im również ochronę przeciwstarzeniową, choć z moim nawykiem uśmiechania się i tak pewnie te zmarszczki będą się powiększać ;)

OPAKOWANIE

Maseczka zamknięta jest w saszetce podzielonej na 4 części - jedna starcza mi na 2-3 obfite aplikacje.

MASKA

Przeważnie stosuję ja po demakijażu na całą noc, nie zmywam ani nie ścieram nadmiaru, delikatnie wklepuje opuszkami palców. Po kilku takich seriach skóra jest gładsza, nawilżona i odżywiona, cienie pod oczami są minimalnie mniej widoczne. Najbardziej lubię ją za efekt nawilżenia skóry i bardziej wypoczęty look. Maseczka to gęsty biały krem, dośc dobrze się wchłania, ale potrzebuje na to trochę czasu, jednak dla efektów naprawdę warto.

PLUSY:
+ nawilżenie
+ wygładzenie
+ odżywienie
+ zmniejszenie cieni pod oczami
+ cena
+ duża wydajność
+ dostepność

Minusy
- jak dla mnie nie posiada

pozytywne zaskoczenie :)

Maska kosztowała grosze (niespełna 2zł). Jest podzielona na 4 mini saszetki z czego jedna saszetka wystarcza na 2 aplikacje całkiem hojną warstwą :) Najchętniej aplikuję ją po peelingu po masce nawilżającej i zostawiam ją na całą noc. Rano budzę się z miękką i gładką skórą pod oczami. Stosuję 2x w tygodniu.

+ dobrze się rozprowadza, nie jest zbyt gęsta
+ nawilża i wygładza skórę
+ przywraca komfort przesuszonym okolicom
+ nie podrażnia
+ nie zapycha (polecam jednak nie aplikować masek pod oczy poniżej doliny łez, tak na wszelki wypadek:))
Wiadomo, takie maski nie uczynią cudu.. nie pozbędą się zmarszczek (dlatego urywam gwiazdkę bo producent o tym mówi), niemniej bardzo ją polubiłam, cena bardzo adekwatna do jakości, na pewno kupię ponownie :)

Godna polecenia,dobry kosmetyk za niewielkie pieniądze

W ramach eksperymentu zdecydowałam sie na jej zakup w rossmanie.Jej regularna cena to 1..99...za 16 aplikacji(jedno okienko wystarcza na 2 aplikacje)...zdarzają się teź promocje w których maseczka kosztuje 1.49.Więc cena jest bardzo zachęcajaca a działąnie również nie pozostawia wiele do życzenia.Maseczka jest treściwa,o bogatej konsystencji.Zapach jest dość neutralny i raczej się nie narzuca,opakowanie pozwala wycisnąć produkt do końca i jest estetyczne.Produkt szybko się wchłania natomiast zaraz po aplikacji ze względu na gęsta konsystencje pozostawia tłustą warstwę.Co do samego działania,pozostawia skórę napiętą(ale bez efektu ściagnięcia),spojrzenie jest odświeżone,skóra zdecydowanie wygląda lepiej.Nietstety nie zauważyłam zniwelowania sińców pod oczami natomiast nie oczekiwałam tego od tej maseczki.
Z czystm sumieniem polecam,warto przetestować.
Ja zawsze mam zapas tego produktu.

Zła nie jest,ale nie dla mnie

Polecam dla tych,którzy mają przesuszoną skórę wokół oczy
Obszar rozjaśniony,ale skóra za bardzo nie była rozświetlona
na sinice(nie przespane noce) wcale to nie działa
Lekko powieki górne mnie podrażniały
cena grosze 1,99 w promocji na 8 aplikacji,bo jedno okienko dla mnie na raz było za dużo
pachniało mi to trochę mydłem

za bogata

lubie bogate kremy pod oczy szczegolnie zima ale ta maseczka do mnie nie przemowila, za tlusta za bogata

czulam po niej ze okolice oczu sa jakby tluste

moze wynika to z tad ze okolice oka mam zadbane i nie potrzebuje az takiej tresciwrj kuracji jak kremowa maska, zelowe sprawdzaja sie o wield lepiej

po prostu nie dla mnie ale nie dyskwalifikuje jej na przyszlosc

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

przeciętna

Maseczka jest dobrym kosmetykiem, nawilża i odżywia skórę ale mimo wszystko nie wrócę do niej.
Od maski oczekuję więcej niż od zwykłego kremu pod oczy.
Ta maseczka ma dosyć lekką konsystencję, szybko się wchłania i działa jak niskopółkowy krem pod oczy.
Tak jak napisałam maseczka nawilża i odżywia skórę.
Jeśli jesteśmy w okolicach 30 i oczekujemy intensywnego nawilżenia, natłuszczenia, odżywienia czy zminimalizowania opuchnieć/zasinień wokół oczu to ten kosmetyk się nie sprawdzi.
Maskę zużyłam z przyjemnością, starczyła mi na około 12 aplikacji. Kupiłam ja za kilka złotych. Gdyby nie świadomość, że w moim wieku należy przykładać szczególną uwagę do pielęgnacji okolic oczu to może bym do niej wróciła. Pomimo tego, że nie mam problemów z okolicą wokół oczu postanowiłam sięgać bo bardziej treściwe kosmetyki (inwestycja na przyszłość :) ).

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: cztery saszetki

raczej przeciętna

Mam problem z suchą skórą, a ta w okolicy oczu jest szczególnie wrażliwa i cienka w moim przypadku. Zdecydowałam się na tą maseczkę ponieważ jest typowo emolientowa, a w zimie nic mi tak nie służy jak one.

Maseczka jest podzielona na 4 części po 1,5 ml produktu każda. Jedna saszetka starcza mi na 3 użycia, czyli za 2 zł (w promocji jeszcze mniej) mamy aż 12 aplikacji.

W składzie możemy znaleźć 4 oleje, wydawałoby się, że będzie to maseczka idealna. Jednak nie wierzę, że w tak tanim produkcie są inne oleje niż te rafinowane które na dobrą sprawę dają tylko fizyczną okluzję.
Maseczka nie robi nic więcej prócz nawilżenia, w dodatku jest to bardzo krótkotrwały efekt. Nie widzę jakiegoś szczególnego odżywienia i wygładzenia. Dopiero kiedy zaczęłam dodawać do każdej porcji po kropelce żelu hialuronowego i jakiegoś ekstraktu mogłam zauważyć dogłębne odżywienie oraz o wiele mocniejsze i długotrwałe nawilżenie.

Nie kupię już jej. Nie robi nic szczególnego. Uważam, że lepiej zainwestować trochę więcej pieniędzy, ale w produkt który faktycznie odżywia naszą skórę.

Skład:

Aqua- woda

Cetearyl Alcohol- alkohol, emolient

Glycerin- alkohol, humektant

Butyrospermum Parkii Butter- masło shea

Macadamia Ternifolia Seed Oil- olej macadamia

Glycine Soja Oil- olej sojowy

Vitis Vinifera Seed Oil- olej z pestek winogron

Cetearyl Glucoside- emulgator, substancja bardzo łagodna dla skóry i błon śluzowych

Tocopheryl Acetate- witamina E

Panthenol- prowitamina B5

Phenoxyethanol- substancja konserwująca, jego dopuszczalne maksymalne stężenie w gotowym produkcie to 1,0%

Squalane- emolient, zmiękcza i wygładza skórę i włosy, w preparatach myjących stosowany jako substancja renatłuszczająca

Magnesium Aluminum Silicate- -zagęstnik, stabilizuje emulsję, dobrze rozprowadzają się na powierzchni skóry i pozostawiają ją przyjemną i jedwabistą w dotyku

Allantoin- alantoina, ma działanie przeciwzapalne, łagodzące, nawilżające, odbudowujące naskórek i regenerujące

Sodium Cetearyl Sulfate- surfaktant, środek powierzchniowo czynny stosowany w szamponach płynach kąpielowych, środek silnie pieniący

Ethylhexylglycerin- konserwant pochodzenia naturalnego, humektant, działanie nawilżające

Sodium Hyaluronate- humektant, kondycjonuje skórę i włosy, czyli zmiękcza i wygładza

Xanthan Gum- stabilizuje emulsje, posiada właściwości żelujące, jest dobrze tolerowana przez skórę

Citric Acid- regulator pH

Pantolactone- humektant, zwiększa zawartość wody w warstwie rogowej naskórka, działa nawilżająco, nie powoduje powstawania filmu na skórze

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące

Jest boska!

Plusy
+działa! Spłyca drobne zmarszczki już po pierwszym użyciu!
+wygładza okolice oczu po dłuższym stosowaniu (używam jej co najmniej dwa razy w tygodniu)
+nie szczypie
+nie podrażnia
+pięknie się wchłania
+jedna saszetka, jest podzielona na cztery mniejsze części
+cena (0.49€ )
+dostępność (Rossmann)

Minusy:
-nie ma

Ilość zużytych opakowań: 7 (chyba)