KWC LogobyWIZAŻ logo
Masełka do ust

Delia Masełko do ust SPF 20 (różne rodzaje)

3,8 na 524 opinie

Kupi ponownie: 38% osób
  • 7 marca 2019 o 8:07
    Uwielbiam!!!
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    To mój must have porannego rytuału pielegnacyjno-makijażowego. Zawsze rano trafia na moje usta. Dzieki temu sa mięciutkie i idealnie przygotowane na pomadki, nawet te matowe. A gdy nie mam ochoty na pomadki to moje usta są pięknie nawilżone i błyszczące od masełka. Mam wersję z miodem. Opakowanie malutkie, zmieści się w kieszeni czy malutkiej torebce. Mi po upadku niestety odłamało się wieczko i mogłam go tylko używać stacjonarnie. Produkt pobiera się palcem, nawet posiadaczki długich paznokci nie będą miały z tym problemu. Masełko pod wpływem ciepła opuszka się topi, by w łatwy sposób móc je aplikować. Zapach w porządku, myślę ze taki neutralny. Właściwie nie mam żadnych zastrzeżeń do tego masełka.
    W aptece
    10 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 16 listopada 2018 o 12:33
    Jest w porządku
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Masełko ma bardzo gęstą konsystencję, żeby go wydobyć z opakowania trzeba mieć naprawdę rozgrzane opuszki palców. Dość dobrze się rozprowadza na ustach, ale można nie jesteśmy w stania nałożyć zbyt grubej warstwy tego produktu, co ja bardzo lubię. Właściwości pielęgnacyjne są bardzo dobre, świetnie chroni i pielęgnuje delikatny naskórek ust, poza tym ma ładny zapach. Jego opakowanie nie należy do moich ulubionych, ponieważ nie jest zbyt higieniczne, dlatego używam go wyłącznie w domu, bo nosząc go na co dzień w torebce czy kurtce bałabym się, że wprowadzę coś niefajnego do opakowania, bo na zewnątrz nie zawsze jesteśmy w stanie oczyścić porządnie dłonie przed aplikacją. Samo tworzywo, z którego jest wykonane opakowanie też nie należy do najmocniejszych, trzeba na ie uważać. Cena produktu jest moim zdaniem odrobinkę za wysoka, ale nie jest też mocno zawyżona. Masełko jest dość wydajne i długo utrzymuje się na ustach. Produkt łatwo jest dostać w wielu drogeriach stacjonarnych i internetowych.
    Zalety:
    • Łatwa, równomierna aplikacja
    • Dobre właściwości pielęgnacyjne
    • Właściwości ochronne
    • Czas utrzymywania się masełka na ustach
    • Zapach
    • Wydajność
    • Ogólnodostępność
    • Cena
    Wady:
    • Bardzo gęsta konsystencja
    • Nie da się nałożyć grubej warstwy
    • Opakowanie
    • Higieniczność użytkowania produktu
    Drogeria Rossmann
  • 4 lutego 2019 o 22:16
    Pyszny smak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Mam to masełko o smaku mango, które bardzo mi zasmakowało. Ma ono bardzo gęstą konsystencję i przyjemnie się je nakłada na usta. Daje ustom ukojenie, mocno odżywia i nawilża. Zamknięte w cieniutkim pojemniczku jest poręczne i można zawsze je ze sobą zabrać. Przy regularnym stosowaniu usta są mięciutkie i wygładzone.
  • 30 marca 2020 o 9:34
    Świetne!
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jest to jedno z niewielu masełek do ust nakładanych palcem, które zużyłam do samego końca. Masełko posiada zbitą konsystencję, ale łatwo się roztapia i rozgrzewa pod wpływem ciepła palca. Nabiera się odpowiednią ilość kosmetyku, żeby posmarować całe usta . Masełko jest lekkie, nie lepi się i daje warstewkę ochronną. Doskonale regeneruje wysuszone usta i niweluje suche skórki. Nie zjada się ani nie ściera. Posiada ładny, delikatny owocowy zapach. Opakowanie jest wygodne - nie otwiera się znienacka w torebce. Małe i bez problemu mieści się w kieszeni czy torebce.
    Zalety:
    • nawilża,
    • regeneruje usta,
    • odżywia,
    • ładnie pachnie,
    • łatwo się nakłada,
    • wydajne,
    • niedrogie.
    W drogerii internetowej
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 grudnia 2019 o 19:33
    Piękny zapach i efekt nawilżenia
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Masełko jest zamknięte w malutkim, zgrabnym pudełeczku. Zapach jest bardzo ładny, owocowy. Ja wybrałam wersję mango. Masełka używam tylko w domu ze względu na to że nabieramy go palcami. Bardzo dobrze nawilża i odżywia usta. Od zawsze mam problem z przesuszonymi ustami, skórkami. A to masełko na prawdę bardzo mi pomogło zregenerować usta. Nakładam taka ciut grubsza warstwę, coś na zasadzie maski. Jest tam też dodatek olejku arganowego oraz witaminy E co jeszcze mocniej potęguje efekt odżywienia. Masełko kupiłam za 4 zł . Cena całkowicie nieadekwatna do jakości bo to na prawdę produkt godny polecenia.
    Zalety:
    • zapach
    • odżywianie, regeneracja, nawilżenie
    • zawartość witaminy E i olejku arganowego
    W drogerii internetowej

Produkty podobne

Zobacz także inne Masełka do ust