Compeed, Plastry na pęcherze

Compeed, Plastry na pęcherze

Pojemność 5 szt

Plastry na pęcherze Compeed natychmiast uśmierzają ból i działają jak druga skóra.
Pomagają utrzymać naturalną wilgotność skóry, aby:
- przynosić natychmiastową ulgę w bólu,
- spowodowanym przez pęcherze,
- chronić przed otarciami,
- zapewniać szybkie leczenie pęcherzy.
Plastry na pęcherze Compeed pozostają na miejscu cały dzień. Odpowiednie do stosowania
również na większych pęcherzach na pięcie i podeszwie.
Opakowanie zawiera 5 plastrów.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Zmęczone stopy Ci za to podziękują

Plastry na pęcherze Compeed są moim ulubieńcem jeśli chodzi o długie wędrówki bądź całonocne balowanie w szpilkach. W momencie wystąpienia odcisku bądź pęcherza plastry te ratują życie i nie jedną imprezę. Ból ustępuje od razu, ponieważ plastry są bardzo miękkie i idealnie dopasowują się do stopy. W dodatku lekki kolor dobrze wtapia się w kolor naszej skóry, więc są one praktycznie niewidoczne. Co jest również istotne, plastry kupujemy w małym poręcznym pudełeczku, więc można je bez problemu przenosić w swojej podręcznej torebce albo plecaku.
Niezastąpione w wielu sytuacjach!

Nie ma lepszych

Ja mam taki problem, że zawsze mnie nowe buty obcierają i powodują pęcherze na kostkach i bez tych plastrów to ani rusz.
Uratowały mi życie kilka razy i od tamtej pory zawsze jej mam ze sobą jak kupuję nowe buty.
Bardzo dobrze przylegają do skóry, nie zwijają się w ogóle mimo nacisku obuwia, działają jak tarcza na ból.
Cudowne.
Tak dodam jeszcze, że ja je na wszystko stosuję, poza pęcherzami też na otarcia itp.

Produkt ratujący stopy w trudnych sytuacjach

Mam problem z wystającymi kośćmi przez co prawie wszystkie buty mnie obcierają. Plastry compeed zauważyłam w telewizji, postanowiłam wypróbować, był to strzał w 10! Podczas gdy chodziłam w niekoniecznie wygodnych butach, pojawił się pęcherz. Na oczyszczoną skórę natychmiast przykleiłam plaster, który trzymał się doskonale, był praktycznie niewidoczny. Odkleił się po 3 dniach, a pęcherz praktycznie zniknął. Cudowny produkt!

Hit hit hit

Jak dla mnie jest to jeden z najwazniejszych must have podczas imprezy! Chyba nawet telefon moglabym zamienic na te plastry gdyby byla taka koniecznosc :D
Plastry naprawde robią swoją robote. Nawet najgorsze obtarcia i odciski przywoluje do porzadku. Mozna miec pecherz taki ze do buta sie nie miesci, naklada sie plaster i znow mozna wlozyc nowe w ulubione buty i biegac dalej. Niweluje ból i bardzo szybko lecy odciski. No dla mnie nie ma nic lepszego.

najlepsze plastry

Jedyne plastry, które dają faktyczną ulgę, gdy na nodze pojawi się bolesny pęcherz lub otarcie. Mamy różne wielkości plastrów dedykowane na różne części stopy, ale wszystkie równie skuteczne.
Plaster ma taką żelową, gumową konsystencję, jest grubszy w kolorze naskórka co sprawia że się nie odznacza na stopie. Cała jego powierzchnia, którą przykładamy do skóry jest przylepna, a to sprawia, że przylega idealnie i nie odkleja się. Po nałożeniu plastra można od razu ubrać but i zapomnieć o pęcherzach, nie odkleja się podczas prysznica ani kąpieli.
Po kilku dniach zaczyna się odklejać na brzegach i wtedy można go zmienić na nowy.

Hit!

Idealny produkt do każdej damskiej torebki, gdy w grę wchodzą niewygodne buty, czy damskie szpilki. W mojej apteczce nie może ich zabraknąć. Świetnie chronią stopę przed otarciami, a gdy te już wystąpią przez ich ponownymi podrażnieniami. Żelowa konsystencja działa cuda. Polecam

Ratują nogi!!

Plastry kupiłam kiedy obtarły mnie buty. Na piętach pojawiły się ogromne pęcherze, które uniemożliwiały nałożenie jakichkolwiek butów!! Plastry kupiłam w aptece, możliwe było kupienie kilku sztuk co bardzo mnie ucieszyło, ponieważ cena nie jest dość niska.
Plastry uśmierzyły ból ale jednocześnie spowodowały szybsze zagojenie ran. No i oczywiście mogłam z łatwością nałożyć buty. Ponadto są bezbarwne i nie widać ich na piętach.
Wadą jest przede wszystkim dość wysoka cena jak dla mnie i słaba dostępność bo niestety znalazłam je tylko w aptece. Aczkolwiek bardzo polecam!

Cudo!

Wyjechałam na weekend z miasta - w planach całodniowe chodzenie, zwiedzanie. Zrobiłam głupotę, bo założyłam nowe, jeszcze nierozchodzone buty, które po kilku godzinach spacerowania paskudnie mnie obtarły. Miałam przy sobie zwykłe plastry i od razu nakleiłam na ranę, ale nic nie pomogło. Było coraz gorzej, każdy krok sprawiał mi ból, musiałam się co chwilę zatrzymywać, pomyślałam sobie - wycieczka zepsuta. Po drodze natknęłam się na jedyną aptekę w miasteczku i zdesperowana weszłam prosząc panią o cokolwiek co uratuje mi stopy. Bez wahania poleciła mi te plastry. Godzinę po naklejeniu zapomniałam już, że wcześniej cokolwiek mnie bolało. Plastry dzielnie się trzymały, nie odklejały się, przy zdejmowaniu również nie bolało, co w przypadku innych plastrów się zdarzało. Zadowolona to mało powiedziane.. Jestem im po prostu wierna i od tej pory ZAWSZE mam opakowanie w torebce żeby poratować siebie albo kogoś innego ;)

Must have w każdej torebce

Nie wiem jak to działa ale są rewelacyjne. Już nawet nie pamiętam ile opakowań zużyłam ale muszę je mieć w swojej torebce.
Gdy tylko obetrę nogę i nakleję plaster to w tym miejscu robi się jakby bombelek. Zaraz po aplikacji jak i przez cały czas gdy mam go przyklejonego mogę biegać, skakać czy chodzić w nawet najbardziej niewygodnych butach. Bardzo polecam.

Czynią cuda!!

Plastry Compeed na pęcherze goszczą u mnie na stałe. Z reguły chodzę w sportowym obuwiu, a więc gdy tylko założę szpilki jestem bardziej niż pewna, że zaraz pojawią się pęcherze. Dzięki plastrom nie muszę już się tego obawiać. Uratowały już nie jedną sytuację i przede wszystkim mój ślub i wesele. Niwelują ból, pozwalają kontynuować aktywność, przyspieszają gojenie!

Najlepsze!

Plastry są po prostu cudowne. Działają kojąco na otarcia, pęcherze. Moja przygoda z plastrami zaczęła się przed ślubem, chcąc mieć wszystkie zabezpieczenia w kosmetyczne w razie w... w aptece powiedziałam, że chce najlepsze plastry jakie są. Pani poleciła mi właśnie te, oczywiście wcześniej ich nie stosowałam. Jak cudownie że na nie trafiłam, bo mój mąż po pierwszym tańcu w odziwo drogich skórzanych butach nabawił się takich pęcherzy. Byłam przekonana, że już po zabawie ale szybciutko zaaplikowaliśmy plastry na otarcia i całą noc szaleliśmy, nie skarżył się na ból całą noc. Sprawdziły się idealnie w tym szczególnym dla nas dniu. Polecam szczerze każdemu bo naprawdę są warte swojej ceny!

Nie ma lepszych na otarcia

Mam bardzo wrażliwe stopy i wszystkie nowe buty pozostawiają na nich ślad w postaci bolących otarć i pęcherzy. W takich przypadkach, zanim poznałam plastry Compeed, musiałam wyrzucać nowe buty w kąt i czekać, aż wszystko się wygoi. Z plastrami Compeed jest inaczej, gdy tylko pojawia się otarcie lub pęcherz naklejam plaster, który idealnie przylega do ciała i jest praktycznie niewidoczny. Plaster natychmiast łagodzi ból i chroni przed kolejnymi otarciami. Skóra pod nim, ładnie i szybko się goi. Plastry bardzo dobrze przylegają do skóry, nie odklejają się, są bardzo estetyczne. Zawsze je mam w torebce na wypadek, gdyby któreś buty mnie zawiodły - Compeed mnie nigdy nie zawodzi.