Compeed, Plastry na pęcherze

Compeed, Plastry na pęcherze

Pojemność 5 szt

Plastry na pęcherze Compeed natychmiast uśmierzają ból i działają jak druga skóra.
Pomagają utrzymać naturalną wilgotność skóry, aby:
- przynosić natychmiastową ulgę w bólu,
- spowodowanym przez pęcherze,
- chronić przed otarciami,
- zapewniać szybkie leczenie pęcherzy.
Plastry na pęcherze Compeed pozostają na miejscu cały dzień. Odpowiednie do stosowania
również na większych pęcherzach na pięcie i podeszwie.
Opakowanie zawiera 5 plastrów.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ratują stopy

Niestety jestem typem osoby, którą obcierają niemal każde nowe buty. Kupiłam nowe trampki i jakoś nie wpadłam na to, że na pewno mnie obetrą i ubrałam je na spacer. No nie skończyło się to dobrze. Miałam tak obtarte stopy, że nawet moje najwygodniejsze buty sprawiały ból.

Dzięki tym plastrom można normalnie funkcjonować i są to w zasadzie jedyne plastry, które tak dobrze się u mnie sprawdzają. Zwykłe plasterki momentalnie mi się odlepiają. Próbowałam też innych tego typu plasterków które mają się trzymać kilka dni i odpaść, ale w bardziej budżetowej wersji i także nie dawały rady.

Compeed są rewelacyjne zarówno na pęcherze jak po prostu obtarte i bolące stopy. Chronią to miejsce i nie czuć bólu przy chodzeniu. A gdy mamy pęcherz, to po prostu nie sprawia on nam dyskomfortu i bardzo szybko znika.

Są dosyć drogie, ale naprawdę warte swojej ceny. Zawsze mam je w torebce.

Używam już nawet zapobiegawczo jak mam nowe buty by je rozchodzić bez poobcieranych stóp.

Te plastry jako jedyne spośród innych z Compeed średnio mi się trzymają. Większość utrzymuje się 2/3 dni a te często już pod koniec dnia są do połowy oderwane. I trzeba je zerwać a to boli. Więc w sumie taki plaster u mnie jest na jeden, maks dwa dni.

Plastry

Moja przygodę z plastrami zaczekam od wesela koleżanki na którym miałam ubrane nowe szpilki z obawy o odciski ubezpieczyłam się w plastry.
To był najlepszy wybór, często miewam odciski po szpilkach tym bardziej gdy się je ma.na nogach 24h. Dla mnie rewelacja! Plastry idealnie się dopasowują i są praktycznie nie widoczne.
Mój stały przybornik w torebce!

Zestaw ratunkowy dla wrażliwych stóp

Ile opakowań tych plastrów już zużyłam to nawet nie jestem w stanie zliczyć...
Niestety mam to do siebie (a raczej moje stopy), że każde nowe buty - i te za 20 zł, i te za 400 - zmasakruja moje stopy z każdej strony. Otarcia, pęcherze i zdarcia to u mnie norma przy każdej nowej parze obuwia.

Kiedyś w bardzo awaryjnej sytuacji, gdy nowe mokasyny sprawiły mi po raz kolejny niesamowity ból, a do domu było daleko, zahaczylam o aptekę i Pani farmaceutka poleciła mi te cudo. Jeszcze nie wiedziałam, że będzie to mój najlepszy zakup w życiu. Od tego czasu zawsze mam je w domu lub w torebce, w szczególności na jakieś większe wyjścia.

Plastry te przede wszystkim (i chwała im za to!) przyspieszają gojenie wszelkich ran, które powstają na skutek noszenia obuwia. Naklejalam je na rany, pęcherze, otarcia - wszystkie leczą się znacznie szybciej. Ponadto, wokół rany/pęcherza tworzy się pod plastrem bialy bąbelek, który wierzę, że przyspiesza gojenie. Ból wyraźnie się zmniejsza i nawet, jeśli mamy na stopach rany otwarte, gdy nakleimy na nie plaster, możemy śmiało założyć buta - nie będzie boleć.

fajne

Plastry na pęcherze są super, Uśmierzają ból po całym dniu ciężkim, goją pęcherze, świetnie się trzymają nie odklejają i nie przesuwają nawet kiedy stopy się spocą, cena jest ich w miarę

Najlepsze

Opakowanie; zgrabne pudełeczko (w sam raz do torebki), w zielonym kolorze mieszczące 5 plasterków. Mają podłużny, zaokrąglony kształt i są bardzo miękkie coś jak silikon. Naklejone na pęcherz, uśmierzają ból i pomagają w gojeniu rany. Co najważniejsze pozostają na miejscu nie odklejają się i nie przesuwają. Są wodoodporne. Świetnie nadają się też jako ochrona przed pęcherzami, gdy zakładam nowe, przyciasne buty. Używam ich od lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Próbowałam w międzyczasie jakiś innych, tańszych ale żadne im nie dorównywały, według mnie to najlepsze plastry na rynku.

Niezastąpione.

Doceniam niesamowite właściwości tych plasterków zawsze wtedy, gdy nowe buty krzywdzą mnie tak, że płakać mi się chce na myśl o założeniu jakiegokolwiek obuwia.

Tak też było i wczoraj. Soboty są u mnie zazwyczaj dniem dresu i tenisówek (w przeciwieństwie do roboczego tygodnia, wtedy rezygnuję z dresów na rzecz dżinsów, tenisówki zostają :D), alewczoraj uznałam, że skoro jemy ze Starym i przyjaciółmi śniadanie na mieście, to założę te nowe, piękne buty, a co. Założyłam. I cierpiałam bardzo. Dobrze, że po drodze była apteka...

Do plasterków Compeed wracam od lat. To koło ratunkowe, które naprawdę RATUJE życie. I stopy. Plastry te przynoszą momentalnie ulgę, pulsujący ból przechodzi, jak ręką odjął. Mogę spokojnie założyć buty i bez większego problemu dojść do domu. Plaster przyklejony dobrze trzyma się na pięcie bardzo długo, potrafi przetrwać prysznic i normalne chodzenie. Chroni przy tym pęcherz i sprawia, że dziadostwo naprawdę błyskawicznie się goi.

Niestety jestem typem z księżniczkowymi stopami. Od dziecka mam problemy z obcierającym obuwiem, moja mama zawsze mówiła, że takie stopy to 'na pniak i odrąbać', czym mnie doprowadzała do szewskiej pasji, no bo przecież wcale sobie sama takich delikatnych stóp nie wybrałam :D Niejedną pieszą wycieczkę kończyłam na plecach, czy to ojca, czy w późniejszych czasach ukochanego. Teraz wystarczy, że mam pudełeczko Compeed w torebce. Zazwyczaj to w ogóle oklejam stopy jeszcze przed pierwszym wyjściem, ale wczoraj tak jakoś wyszło, że buty zaliczały krótkie wycieczki samochodowe i wydawało mi się, że są wystarczająco rozchodzone... No nie były.

Podsumowując: polecam wszystkim z delikatnymi, podatnymi na otarcia stopami. To taki must have, który pozwoli cieszyć się nowym obuwiem bez bólu i dyskomfortu. Nie sa może najtańsze, ale warte każdej złotówki.

Strzeżcie się "bombelki"!

Plastry Compeed dobrze jest mieć w torebce, zwłaszcza jeśli wybieramy się na imprezę i zamierzamy szaleć w dopiero co kupionych szpilkach. Wszystkie wiemy jak to się kończy. ;) Zdarza się, że nowe buty uciskają tu i tam i tworzą się bolesne pęcherze. Tradycyjne plastry nie zawsze radzą sobie z tym problemem, dlatego wypróbowałam Compeed.

Nie należą może one do najtańszych, ale myślę, że warto wydać te parę złotych więcej i się nie męczyć z bąblami czy otarciami. Plastry bardzo dobrze izolują uszkodzony naskórek od obuwia. Dzięki temu można chodzić bez utykania i syczenia z bólu. Pomagają też się szybciej pozbyć pęcherzy.

Plastry mają cielisty kolor, który wtapia się w skórę i nie rzuca się w oczy, a to istotne zwłaszcza przy eleganckich obcasach czy sandałkach. Co ważne, nie odklejają się tak łatwo jak zwykłe plasterki.
Znajdują się w wygodnym, higienicznym pudełeczku, które bez problemu zmieści się w torebce.

Jedyne takie

Na temat tych plastrów powiedziano już chyba wszystko - są absolutnie bezkonkurencyjne w przypadku otarć na stopach. Kosztują ciut więcej niż przeciętne plastry apteczne, ale są absolutnie warte swojej ceny. Pamiętam jak kiedyś podczas upału robiłam sobie małą pieszą wycieczkę po Łodzi i nie wiem co podkusiło mnie by włożyć baleriny z dość sztywnej, twardej skóry. Żałowałam tego wyboru już po pierwszym kilometrze, a niedługo później w panice szukałam apteki. Kupiłam takie zwykłe apteczne plastry, które przyniosły ulgę na dosłownie 5 kroków, bo natychmiast się odkleiły, zawinęły i w ogóle nie wiadomo co jeszcze z nimi się stało. Z pokorą cofnęłam się do okienka po Compeed i tym samym już mogłam pomykać bez bólu po mieście do końca dnia.

Plastry przede wszystkim chronią bolące miejsce, sprawiając że nie czujemy dyskomfortu. Przyspieszają gojenie, nie odklejają się pomimo mycia czy kąpieli. Tak naprawdę gotowe do usunięcia są wtedy, gdy całkowicie wygoją znajdujący się na stopie pęcherz, którego pozostałości pozostają na odrywanym plastrze. Szybko, bezboleśnie, skutecznie.

Jedyny mały minus to może taki, że wokół plastra po jakimś czasie zbiera się brudny klej, ale umówmy się - nie ma plastrów, które tak nie mają, bo to wynika z samej idei plastra. :)

Plastry zapakowane są w plastikowe pudełeczko, które nie otwiera się w torebce i sprawia, że plastry cały czas są świeże, nieuszkodzone i gotowe do użycia w razie potrzeby.

Ja mam zawsze przy sobie na wszelki wypadek i wielokrotnie uratowałam tym nie tylko swoje stopy, ale także i znajomych przy okazji. :) Polecam kupić "na zaś" i mieć spokojną głowę w razie otarcia.

Jeszcze nie raz mnie uratują

Bezkonkurencyjne plasterki na wszelkiego rodzaju otarcia. Niezbędnik przy pierwszym spacerze w nowych butach. Pomimo wysokiej ceny są zawsze u mnie w domu.

Ratunkowy must have.

Niestety bardzo często zdarza się, że buty mnie obcierają i robią się na nich pęcherze. Nie ważne czy są to buty nowe, czy takie w których już chodziłam, a trochę czasu leżały w szafie. Te plasterki to istny ratunek dla mnie. Nie raz pomogły przy obtarciach, pozwalały szybko zregenerować się skórze, a także działały zapobiegawczo. Posiadam zawsze w swojej apteczce. I w torebce też ;)

niezastąpione

Muszę przyznać, że żadne inne plastry nie działają tak dobrze jak te, są w pewien sposób unikatowe i naprawdę działają.
Fakt, są droższe od zwykłych plastrów, ale zdecydowanie tego warte.
Zaklejają ranę, izolują, rana mniej boli, przyśpieszają gojenie, wodoodporne.
Po prostu cud.

KWC

Rewelacyjny produkt, która umożliwia funkcjonowanie ludziom z wrażliwymi stopami. Należę do osób, które potrafią obgryźć adidasy, sandały, wszystkie rodzaje butów i to w każdym, absolutnie każdym miejscu. Dlatego ważne jest dla mnie, że mogę sobie przykleić taki plaster na miejsce obtarcia (które u mnie zawsze kończy się pęcherzem) i w ogóle funkcjonować. Najbardziej zadziwia mnie to, że z pomocą tych oto plastrów wcale nie muszę zmieniać obuwia, które mnie tak załatwiło, bo one robią taką grubą warstwę izolacyjną i wszystko przestaje boleć.
Dzięki tym plastrom to ja w ogóle mogę chodzić, chwała im za to!