Compeed, Aktywne plastry na odciski

Compeed, Aktywne plastry na odciski

Pojemność 6 szt

Aktywne plastry na odciski Compeed przyspieszają usuwanie szczególnie uciążliwych odcisków
i optymalnie przylegają do skóry.
Pomagają utrzymać naturalną wilgotność skóry, aby:
- chronić przed otarciami oraz uciskiem,
- przynosić natychmiastową ulgę w bólu,
- spowodowanym przez odciski,
- przy pomocy kwasu salicylowego nawilżać i zmiękczać odcisk, aby szybko go usunąć.
Aktywne plastry na odciski pozostają na miejscu cały dzień. Pomagają usuwać odciski
na palcach lub na spodzie stopy. Opakowanie zawiera 6 plastrów.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie wyobrazam sobie zycia bez nich

Ktos kto wymyslij te plastry powinien dostac moim zdaniem nobla. Od kiedy odkryłam te plastry odciski w koncu nie sa mi straszne. Nawet jesli zrobi mi sie odcisk a nie mam mozliwosci zmiany butów, przyklejam plaster i dalej moge biegac, nawet w obcasach. Do tego sa rózne rodzaje plastrów, wiec na kazdy odcisk cos sie znajdzie. Naprawde mega rewelacja

Zdecydowanie TAK!

Mam dosyć szeroką stopę stąd większość mojego obuwia sprawia, iż pojawiają się odciski. Próbowałam już wielu sposobów, jednakże plastry Compeed na odciski są bezkonkurencyjne. Skutecznie i szybko pozbywam się niechcianych odcisków. Dodatkowo w momencie ich stosowania znika ból mimo dużej aktywności.

Plastry na odciski

Jedne z lepszych plastrów na odciski dostępnych na rynku,można je kupić praktycznie wszędzie,spory wybór rozmiarów,nie odklejają się,łagodzą ból i przyspieszają proces golenia,jedyny minus to cena mogłyby być trochę tańsze.

Najlepsze!

Przez dość długi czas szukałam produktów które pomogłyby mi uporać się z odciskami. Trafiłam na compeed i śmiało mogę powiedzieć, że to najlepsze plastry na odciski i zgrubienia jakich kiedykolwiek używałam. Plastry są dostępne w wielu rozmiarach. Po użyciu większego plastra działa on akurat w tym miejscu w którym powinien. Nie podrażnia ani nie odparza skóry wokół odcisków, nie odkleja się. W ciągu dwóch dni pozwalają na pozbycie się problemu. Są dostępne prawie w każdej aptece i wielu drogeriach. Co do ceny- cóż skuteczność kosztuje, aczkolwiek warto.

Przydatne plasterki

Uwielbiam plastry Compeed. Nieraz uratowały mnie po założeniu problematycznych butów.

Plasterki na odciski świetnie sprawdzają się na małych palcach u stóp. Ból momentalnie ustaje a plasterek leczy rany/obtarcia. Trzyma się do kilku dni.

Bardzo dobre plastry w fajnym opakowaniu z zamknięciem. Do kupienia w Polsce i za granicą. Szkoda tylko, że takie drogie. :)

Cudowne, choć nieco zbyt drogie

Na ten produkt trafiłam w jednej z aptek w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej ponieważ miałam niestety problem z odciskami. Te plastry uratowały mnie przed rozwaleniem ich i przyspieszyły proces gojenia. Więcej informacji poniżej.

polecam

Plastry Compeed nieraz uratowały mnie przed opryszczką,a teraz plastry na odciski też są rewelacyjne.Uratowały mój palec na stopie podczas wesela:)
Więc mega plus za kolor cielisty,świetnie zlewają się ze skórą,nie odklejają się tym mi zaimponowały,szybko usuwają odcisk dzięki zawartości kwasu salicyloweg0-tak u mnie było.
Od pierwszego użycia noszę zawsze te plastry przy sobie w torebce
Compeed dotrzymuje obietnic!!!

Ratują w trudnych sytuacjach!

Nie ma dla mnie wyjścia w szpilkach bez plastrów w torebce. Te Compeed sprawdzają się zawsze. Dobrze się trzymają nawet przy weselnej zabawie do rana. Są wytrzymałe, zazwyczaj niewidoczne nawet w butach peep toe. Dzięki nim odciski od razu przestają przeszkadzać i można znów skupić się na wszystkim poza bólem!

Swietne plastry

Bardzo czesto mam problem z odciskami a te plastry naprawde pomagaja
Mam porownanie z innymi markami ktore uzywalam wczesniej i nie zdawaly egzaminu
Aktywne plastry compeed szybko przynosza ulge i są latwo dostepne prawie w kazdej aptece w niewygórowanej cenie
Gdy nabawilam sie odciskow przez nowe buty to te plastry staly sie dla mnie prawdziwym ratunkiem
Sa rewelacyjne i szybko dzialaja

Dobry ratunek dla obtartych stóp.

Dużo chodzę pieszo więc ważne jest dla mnie by moje stopy były w dobrej kondycji. Czasami jednak zdarza się obtarcie i bąbel.
Wtedy te plastry są idealne -odpowiedniej wielkości, nie za duże. Łatwo się je nakleja, a później plaster naprawdę długo "trzyma", nic się nie rozkleja, nie odchodzi.
Kolor cielisty więc nie wyróżnia się specjalnie na tle skóry.
Polecam.

Super sprawą

Platslrybte uratował mój mały paluszek. Robi mi się na nim. Odcisk nie żaden pierdolowaty pęcherzyk ale odcisk, który boli. Plastry te rozpuszczaj zrogowacialy naskórek i on po prostu schodzi. Polecam jeżeli coś cię ciśnie w bucie

Wykorzystała: kilka próbek

najlepsze!

Nabawiłam się odcisków podczas chodzenia w ciasnych butach, zbyt duży ścisk spowodował ,że między palcami pojawił się ból. Wygląda niepozornie, twarde zrogowacenie z malutką czarną dziurką (korzeniem). Poszłam do apteki i wtedy zobaczyłam plastry Compeed. Nie wiedziałam, czy sobie poradzą dlatego kupiłam na sztuki (3) , zapłaciłam bodajże 3 złote .
Wieczorem po kąpieli , na suchą stopę , to wazne , stopa musi byc sucha bo inaczej sie nie przyklei, przykleiłam plasterek. Wazne jest rowniez to, zeby go rozgrzać w rekach albo za pomoca suszarki. Trzymałam 2 dni, nie odklejał się nawet podczas kąpieli. Po 2 dniach zdjęłam go , skóra w tym miejscu była biała rozmiękczona. Wymoczyłam stope w ciepłej wodzie przez parę minut po czym zaczęłam usuwac odcisk, Wszystko poszło gładko i zapewniam ze caly odcisk znikł. Czasami się zdarza, ze przez rózne ciasne buty odcisk wraca w tym samym miejscu , ale wtedy czynnosc powtarzam. jestem zadowolona , są niezastąpione . Cena warta efektu :)