Livioon, Face Glove (Rękawica do mycia twarzy)

Livioon, Face Glove (Rękawica do mycia twarzy)

Livioon Face Glove - to czyścik do usuwania makijażu i zanieczyszczeń skóry. Zamiast tradycyjnych zmywaczy i wacików, potrzebujemy tylko wody. Wystarczy tylko zmoczyć wodą i lekko wycisnąc. Po każdorazowym użyciu wypłukać w wodzie z naturalnym mydłem. Livioon Face Glove gwarantuje doskonały efekt oczyszczający. Usuwamy bakterie, brud, obumarłe komórki i nadmiar sebum, zapewniając przy tym skórze delikatny masaż poprawiający syrkulację krwi. Czyścik z łatwością usunie równiez makijaż wodoodporny. Czynność oczyszczania czyścikiem bardzo dobrze przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji.

Wykonanie
naturalne włosie
rękawice
do oczu, do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetny produkt na wyjazd

Jak dla mnie (mojej twarzy i codziennego makijażu jaki wykonuję) jest idealna. Mała, zgrabna, zabrałam ją też na wyjazd i spełniła w 100% swoje zadanie. Cena jest odpowiednia, poza tym ładnie zapakowana, więc można ją dać w prezencie. Fajny gadżet, szczególnie na wyjazdy.

Niestety kiepsko

Jako osoba pracująca z kosmetykami, mam kilka podobnych rękawic- różnych marek. Ta wypada najgorzej, kiepsko radzi sobie z makijażem, ciężej ją uprać. Do tego jak dla mnie jest trochę za mała. Nie warto.

Na podróż się nada

Dostałam w prezencie tę rękawicę. Bardzo mi ją zachwalano, jak dla mnie jest przeciętna. Takich produktów używam tylko w podróży, bo na codzień wolę pielęgnacyjne kosmetyki. Rękawica oczyszcza buzię, ale z mocniejszym makijażem sobie nie radzi. Zasługuje na 2,5 /5, bo połowicznie spełnia swoje zadanie.

Zmywa makijaż tylko wodą, to działa!

Na początku zdziwiłam się, bo rękawica jest dość mała, ale po pierwszym użyciu zakochałam się. Zmyła cały makijaż bez problemu. Polecam brać ją w podróże zamiast całego bagażu rzeczy do demakijażu.

Szybki sposób na bezproblemowy demakijaż bez zbędnych kosmetyków, sterty wacików oraz podrażnień

Czyścik wykonany został z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. Przed użyciem należy produkt zmoczyć w ciepłej wodzie. Za pomocą kolistych ruchów ścieramy makijaż z twarzy. Rękawica poradziła sobie idealnie zarówno z podkładem, pudrem, jak i z makijażem oka. W przypadku tuszu wodoodpornego musiałam kilka razy usuwać go z rzęs, jednak efekt był zadowalający. Nie było potrzeby używania dodatkowo płynu micelarnego. Skóra po zabiegu jest bardzo dobrze oczyszczona, nie ma żadnych podrażnień czy jakiegokolwiek uczucia dyskomfortu.

Ilość zużytych opakowań: to mój pierwszy egzemplarz