Theatric Professional, Bibułki matujące super absorbujące

Theatric Professional, Bibułki matujące super absorbujące

Pojemność 50 szt

Bibułki matujące TheaTric przeznaczone do skóry mocno przetłuszczającej się i mieszanej, błyszczącej z powiększonymi porami i skłonnością do trądziku.
- Perfekcyjnie matujące

do twarzy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetne

Uwielbiam te bibułki. Bardzo dobrze zbierają nadmiar sebum a przy tym w żadnym stopniu nie naruszają makijażu. Po kilku sekundach o świeceniu możemy zapomnieć a nasz makijaż wygląda nieskazitelnie.

Idealne do torebki

Moja cera ma tendencję do nadmiernego błyszczenia się w strefie T. Dlatego też często sięgam po bibułki matujące, aby w dogodnym momencie móc "ściągnąć" nadmiar nieestetycznie prezentującego się sebum. Na bibułki nieznanej mi dotąd marki Theatric Professional natknęłam się w jednej z większych drogerii. Na półkach nie zauważyłam innych bibułek, tylko te - stąd też mój wybór :) Za opakowanie składające się z 50 sztuk bibułek zapłaciłam około 12 złotych. Pamiętam, że już przy zakupie cena wydawała mi się nieco zbyt wygórowana.

Bibułki zostały umieszczone w wygodnym i solidnie wykonanym opakowaniu, trochę przypominającym kopertę - co gwarantuje wygodę stosowania oraz higieniczny sposób przechowywania bibułek. Bibułki są koloru różowego, nie są przesadnie cienkie ani zbyt grube, producent idealnie wyważył ich gramaturę. Bardzo dobrze radzą sobie z nieestetycznym błyszczeniem się - absorbują sebum, matują, nie naruszając przy tym makijażu. Dla satysfakcjonującego efektu w zupełności wystarcza jedna bibułka, co czyni je bardzo wydajnymi i chłonnymi. W moim odczuciu są naprawdę wysokiej jakości, ale cena jest odrobinę zbyt zawyżona.

To najlepsze bibułki, jakich do tej pory używałam. Na pewno będę do nich wracać, zagoszczą na stałe w mojej torebce. Polecam, w pełni zasłużone 5/5.

Profesjonalna pomoc

Ratunek dla cery tlustej w ciągu dnia

Mam cerę tłustą i mocno się wyświecam w ciągu dnia. Te bibułki ratują mój makijaż codziennie!Zamiast pudrowania noska używam bibułek i mój makijaż wygląda po chwili znów jak po nałożeniu.
Świetnie wchłaniają nadmiar sebum, bez naruszenia makijażu.
Są wydajne - do poprawy całej twarzy wystarcza mi jedna bibułka.
Bibułki są delikatne. Przyjemnie przykłada się je do twarzy.
Opakowanie jest solidnie wykonane.

Najlepsze !!!

Mając cerę mieszana oraz przetłuszczająca się skórę w strefie T te bibułki matujące to rewelacja. Jak je kupowałam w drogerii myślałam że nie dadzą rady, lecz jednak jak je wypróbowałam ta super. Są bardzo chłonne i matują skórę. Nie usuwają podkładu ani pudru z twarzy, nie muszę się pudrować kolejny raz. Jak dla mnie są rewelacyjne. Mogę je śmiało polecić

Najlepsze bibułki jakich używałam

Jak w tytule - to są najlepsze bibułki matujące jakie miałam okazję testować (a sprawdzałam przeróżne). Moja strefa T w ciągu dnia bardzo się przetłuszcza, więc pod ręką muszę mieć te bibułki. Wystarczy tylko jedna aby zebrać nadmiar sebum z twarzy. A co najważniejsze - makijaż i podkład pozostaje nienaruszony (nawet mocno dociskając bibułkę do twarzy). Dodatkowo buzia jest ładnie zmatowiona, więc nie muszę dodatkowo używać pudru matującego. Cena jak dla mnie jest satysfakcjonująca w odniesieniu do jakości. Szczerze polecam :)

Niezbędne dla tłustej i mieszanej cery oraz dla osób stosujących olejki

Jak w tytule recenzji, to bardzo praktyczne rozwiązanie, wielokrotne pudrowanie twarzy w ciągu dnia tylko pogarsza stan cery, takie bibułki to super pomysł, ponieważ można je stosować na makijaż. Efekt jest natychmiastowy - od razu widzimy na bibułce ile sebum mieliśmy na twarzy.

Zastosowań jest kilka:
1. Przy olejkach używanych na twarz zbiera ich nadmiar- skóra i tak wchłonie ile jej potrzeba, reszta zostaje na powierzchni.
2. Poprawki w makijażu w ciągu dnia bez konieczności dodatkowego matowienia.
3. Przy usuwaniu nadmiar sebum bez olejków i makijażu.

Różowe lubię najbardziej, są najbardziej chłonne, używam olejków a cerę mam mieszaną więc inny rodzaj tych bibułek jest dla mnie za delikatny i zużywam ich więcej.

Nadmiar sebum mozna nawet usuwac papierem toaletowym bądź chusteczkami, ale takie bibułki zawsze warto mieć przy sobie. Są poręczne, nie zajmują dużo miejsca.

Cena mogłaby być odrobinę niższa, ale jak do tej pory to najbardziej chłonne bibułki matujące jakie znalazłam.

Świetne

Sa super ! Pochłaniają sebum, cera staje się matowa, robią to co mają robić. Wprawdzie zawsze używałam tych, nie mam porównania do innych bibułek, ale bibułka szybko wchłania nadmiar sebum i o to chodzi. Polecam

Bardzo dobre bibułki

Dawno temu kupiłam bibulki(nie pamiętam jakiej firmy) jednak produkt sam w sobie nie przekonał mnie, sama nie wiem dlaczego. Niedawno zrobilam 2 podejscie poniewaz poprawianie makijażu pudrem nie jest dla mnie. Sebum + puder mieszają sie ze soba dajac bardzo nieestetyczny wyglad i sama czuje sie okropnie jakbym miala mnostwo bakterii na twarzy. Wybralam w hebe wlasnie ten produkt i jestem zachwycona. Świetnie zbiera sebum i dodatkowo matuje zmniejszając widocznosc porów. Czuje sie bardziej świeżo. Cena równiez przystępna. Polecam!:)

Bardzo przyjemne.

Posiadając cerę mieszaną muszę codziennie po kilku godzinach kontrolować stan skóry, w miejscach takich jak grzbiet nosa, broda i policzki szczególnie lubi gromadzić się podkład i dawać bardzo nieestetyczny efekt. Te bibułki bardzo pomagają mi w utrzymaniu ładnego makijażu w ciągu dnia.
Zalety:
- są GRUBE, dobrze wykonane, jedna bibułka wystarcza na zebranie sebum z całej twarzy i nie rwie się na pół podczas użytkowania
- dobrze zbiera sebum, po jednym użyciu nie trzeba dodawać pudru, dopiero po drugiej poprawce
- ich wielkość też jest idealna, poręczne opakowanie, mieści się w każdej kosmetyczce
- nie rozmazuje makijażu

Wady:
- po drugim użyciu lub przy dużych upałach zjada dość dużo podkładu i trzeba się ratować pudrem
- zdecydowanie bardziej wolę wyciąganie bibułek jak w przypadku tych z Essence, tutaj łatwo wyjąć ich za dużo

Mimo tego są to dobre bibułki i pewnie będę do nich wracać :)

najlepsze

Polecam. Mam cerę mieszaną z tendencją do tłustej. Te bibułki są najlepsze z dostępnych w polskich drogeriach. Są bardziej wydajne niż tańsze zamienniki.

Najlepsze!

Przetestowałam bibułki różnych firm, te jednak okazały się strzałem w dziesiątkę :)
Plusy:
+zbierają nadmiar sebum, sprawiając, że skóra świeci się dużo mniej
+idealne do poprawek makijażu w ciągu dnia
+rewelacyjnie spisały się do mojej bardzo przetłuszczającej się cery w strefie T
+cena jak najbardziej adekwatna do jakości (ok.11zł, a na promocji można kupić nawet za 8zł)
+dostępne m.in. w Rossmannie, Naturze
+ilość w opakowaniu (50szt.)
Minusy:
Nie zauważyłam :)