Theatric Professional, Bibułki matujące super absorbujące

Theatric Professional, Bibułki matujące super absorbujące

Pojemność 50 szt

Bibułki matujące TheaTric przeznaczone do skóry mocno przetłuszczającej się i mieszanej, błyszczącej z powiększonymi porami i skłonnością do trądziku.
- Perfekcyjnie matujące

bibułki
do twarzy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Te bibułki są ze mną już od dawna. Kiedyś trafiłam na nie w Rossmannie i od wtedy kupuję je regularnie. Działają bardzo dobrze i nie wysuszają mojej wrażliwej skóry. Pomagają walczyć ze świeceniem w strefie T. Świetna rzecz do szybkiego odświeżenia makijażu w ciągu dnia. Mieszczą się też do mojej kopertówki więc chętnie zabieram je na imprezy.

Zawsze przy mnie

Te bibułki są hitem! Próbowałam wielu innych marek oraz zielonych bibułek Theatric, ale te różowe zdecydowanie wygrywają.
Wystarczają mi na dosyć długo. Jedną/dwiema bibułkami jestem w stanie usunąć całe sebum z buzi. Ładnie matują i nie ścierają makijażu.

Zadowalająco dobre

Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do świecenia. Testowałam już naprawdę mnóstwo podkładów i pudrów, i z każdym prędzej czy później zaczynam się świecić. I tutaj na ratunek przychodzą bibułki matujące! Faktycznie, bardzo dobrze absorbują serum. Wystarczy dotknąć problematycznych miejsc i skóra przestaje się świecić. Zamknięte w maleńkim opakowaniu, bez problemu zmieszczą się nawet do kopertówki. Zawsze można je mieć pod ręką.

mój must have

Bibułek używam od wielu lat - dokładnie pudru w ciągu dnia co parę godzin przy mojej tlustej cerze nigdy nie wygladało dobrze. Mam cerę tłustą, a czasem bardzo tłustą jeżeli testuje nowe podkładu / kremy. Te bibułki ratują moją twarz od miliona warstw pudru. Używam jednej bardzo oszczędnie - na dwa/trzy razy - czyli jedna bibułka w połączeniu z przypudrowaniem makijażu w drugiej czesci dnia wystarcza mi na cały dzień. Uważam to za naprawdę dobry wynik biorąc pod uwagę, że w ciągu kilkuostatnich latach próbowałam prawie wszystkiego, aby zniwelowań błyszczenie cery.
Po życiu bibułki nie czuć, że twarz jest trochę przypudrowowana, co miało miejsce przy innych bibułkach.
Opakowanie jest bardzo przydatne, leciutkie, mozna je wszędzie schować. Mój must have.

Mam je zawsze przy sobie

Bibułki skutecznie usuwają sebum. Przy ostrożnym i umiejętnym zastosowaniu nie niszczą makijażu.
Opakowanie mogłoby być lepsze (po jakimś czasie zamknięcie trochę się wyrabia), ale pewnie miałoby to wpływ na cenę.

Bardzo fajne :)

Po przetestowaniu bibułek matujących kilku innych firm trafiłam i na te. Bardzo je lubię i chętnie do nich wracam, mam je zawsze w torebce. Moim problemem jest przetłuszczająca się twarz, a bibułki doskonale wchłaniają nadmiar sebum, a co najważniejsze nie naruszają i nie "zdejmują" wraz z nim podkładu jak w przypadku innych. Polecam :)

Najlepsze bibułki

Od dłuższego czasu Bibułki Theatric stanowią stały element mojej kosmetyczki. Dla mnie jest to najlepszy produkt tego typu dostępny na rynku.
Testowałam bibułki innych firm i muszę stwierdzic, że właśnie te są najbardziej warte uwagi.
Po kilku godzinach od zrobienia makijażu potrzebuję odświeżenia jego wyglądu. Bardzo ładnie właśnie te bibułki absorbują nadmiar sebum oraz matują naszą twarz. Cieszy mnie również to, że faktycznie nie naruszają i nie niszczą makijażu.
Można dodatkowo twarz przypudrować, jednak dla mnie wystarczający jest efekt zmatowienia po użyciu tego produktu.

Dają radę

To moje drugie bibułki i nie zamierzam szukać innych. Mam cerę bardzo tłustą po kilka godz od nałożenia kremu czy podkładu świeci mi się cała twarz. Wtedy sięgam po bibułke i jest ona w stanie zebrać całe sebum za pomocą jednego listka. Mat po jej użyciu utrzymuje się.kilka godz, a jeśli użyje dodatkowo pudru to spokojnie do końca dnia mam spokój z "tłuszczem". Bibułki są wydajne jeśli stosuje codziennie to 1 listek max, są trwałe i super chłonne.

Rewelacyjnie spełniają swoją rolę!

Mimo mieszanej skóry, z przewagą na suchą, zdarza mi się korzystać z bibułek matujących. Na co dzień ich nie używam. Zazwyczaj używam na wielkich wyjściach. Np. na weselu gdy się wytańczę, zgrzeje to później moja skora w pełnym makijażu, może się wyświecać. Wtedy mam zawsze w torebce bibułki matujące i ich używam.

Te zakupiłam, gdy byłam na zwyczajnych zakupach spożywczych w Auchan, wiec są świetnie dostępne. Mają ładne, wygodne opakowanie. Po za tym sklep ten zaczyna mnie zadziwiać coraz bardziej, pozytywnie oczywiście! Ich cena jest rewelacyjna.
Bibułki te są świetne. Doskonale spełniają swoją rolę.
Bardzo wydajne. Jedna bibułka starczy na zmatowienie całej twarzy.
Efekt utrzymuje się na długo. Nie zapychają.
Bardzo cieszy mnie to, iż bibułki te są ekologiczne, co teraz jest bardzo ważne.

Polecam. Na pewno sprawdzą się u każdej osoby!

Świetne

Te bibułki kupiłam z myślą o zbliżającym się weselu znajomej i ogromnym upale wtedy panującym. To była bardzo dobra dobra decyzja. Mam skórę mieszaną i bardzo szybko zaczyna się błyszczeć, szczególnie na brodzie i czole.
Bibułki zachowały się wspaniale. Wystarczyło delikatnie przycisnąć w miejsca błyszczące, żeby od razu sebum zostało usunięte, a skóra zrobiła się matowa.
Potem lekko tylko przypudrowałam i wyglądało to super.
Teraz zawsze mam je w domu, żeby w razie czego szybko po nie sięgnąć.
Polecam wszystkim, to prawdziwa rewelacja

Bardzo dobry

Jestem zadowolona z produktu. Dobrze pochłania sebum. Poręczne opakowanie. Wszystko jest jak nabardziej ok. Delikatnie narusza make-up, ale nie w jakiś drastyczny sposób.

Są ok

Fajne bibułki matujące, ale niestety mam problem z pamiętaniem że je mam przy sobie i sięganiem po nie. Jak już użyję, to faktycznie matują, ale trzeba ich używać kilka razy dziennie. Nie rozrywają się i są wykonane z dobrej jakości materiału.