Golden Rose, Eyelashes Curler (Zalotka do rzęs)

Golden Rose, Eyelashes Curler (Zalotka do rzęs)

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 1 szt

Zapewnia precyzyjne podkręcenie każdej pojedynczej rzęsy od samej nasady. W szybki sposób uzyskujemy trwały efekt uniesionych i podkręconych rzęs. Końce zalotki pokryte są silikonową gąbeczką, co zapewnia wygodne i bezpieczne użytkowanie produktu.

zalotki
do rzęs
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Lepsza niż niż tusz

Super zalotka za niewysoką cenę.

Zalotka szybko i ładnie podkręca rzęsy.
Sprawnie się nią manewruje.
Jest wygodna w użyciu.
Używam jej już dość długo i cały czas się trzyma.

Polecam.

Rewelacja

Świetnie podkręca rzęsy
To jest moja 3 zalotka do rzęs. Moje poprzednie zalotki były niezbyt dobrej jakości i prawie wcale nie podkręcały rzęs. Dlatego też jak zaczęłam używać tej zalotki to byłam bardzo zachwycona. Rzęsy były rzeczywiście bardzo ładnie podkręcone. Podkręcenie rzęs zajmuje tylko chwilę. Do tego zalotka jest bardzo wygodna w użyciu i ładnie wygląda. Kupiłam ją w promocji za około 10 zł. Golden Rose po raz kolejny daje radę, brawo!

Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu!

Bardzo dobra zalotka

Mam tę zalotkę od prawie roku i sprawdza mi się bardzo dobrze. Nie zdarzyło mi się jeszcze żebym sobie zrobiła nią krzywdę. Jest bardzo poręczna i wygodna w użyciu, ładnie podkręca rzęsy. Naprawdę dobra zalotka.

Bardzo dobrze podkręca rzęsy

To moja pierwsza zalotka. Zawsze zwlekałam z zakupem, ponieważ myślałam, że mogę się zranić i wyrwać sobie rzęsy. Z natury mam dość długie rzęsy, a teraz z zalotką wyglądają jeszcze lepiej. Myślę, że produkt działa, nie mam porównania, ale widać różnicę przed i po. Za tę cenę można kupić i sprawdzić.

Przydatny gadżet

Długo zastanawiałam się nad zakupem zalotki. Moje rzęsy są długie, lecz rosną w dół, dlatego ciężko znaleźć maskarę, która da sobie z nimi radę. W końcu wypróbowałam zalotkę i faktycznie efekt na rzęsach jest genialny. Zalotka idealnie podkręca, unosi, wydłuża i rozdziela rzęsy. Produkt został dobrze wykonany, na pewno posłuży mi na dłużej, a w zestawie dostałam dodatkową gumkę. Warto wypróbować, a efekt na rzęsach będzie zdecydowanie lepszy, niż przy samym tuszu.

ZALETY
Podkręca, unosi, wydłuża, rozdziela
Wygodna w użyciu
Porządne wykonanie
Gumka gratis
Cena

WADY
Brak

rzęsy do nieba

Zalotka z Golden Rose to hit! Pięknie podkręca rzęsy i ich nie wyrywa. Miałam już mnóstwo zalotek które robiły więcej szkód niż pożytku. Polecam każdemu kto szuka dobrej i taniej zalotki. Jest bardzo dobrej jakości więc myśle, że starczy na długo

Zalotka na tak

Zalotka Golden Rose to mój pierwszy zakup jeśli chodzi o tego typu produkty. Nigdy nie byłam specjalnie przekonana do zalotek, uważałam, że nic specjalnego nie robią a tylko wyrywają rzęsy i tu bardzo się pomyliłam. Jest bardzo poręczna, łatwa w użytkowaniu , świetnie podkręca rzęsy, sama mam naturalnie długie i podkręcone rzęsy a po tej zalotce sięgają nieba :D nic się z nią nie dzieje, nie psuje się , naprawdę godna polecenia.

Dobry sprzęt

Zalotka sprawdza się u mnie zarówno w użytku codziennym jak i na specjalne wyjścia. Dobrze podkręca rzęsy. Od tych małych po te większe. W dodatku ma zabezpieczenia silikonowe. Poręczna i tania.

Moja zalotka z Golden Rose.

Używam jej prawie codziennie od ponad roku. Jest to w sumie moja pierwsza zalotka więc nie mam porównania. Ale mogę powiedzieć, że nie zauważyłam żeby rwała lub wyrywała rzęs. Ładnie je podkręca i nie psuje się. Gumka nie odpada (w zestawie jest jeszcze jedna zapasowa). Zamawiałam ją najprawdopodobniej na minti shop za około 20 zł. Polecam każdemu do codziennego użytku.

Fajna

Zalotka robi co powinna, ładnie podkręca rzęsy, nie łamie ich i nie osłabia. Wygodna w użyciu, poręczna w podróży, używam codziennie i nie widzę żadnych skutków ubocznych. Sprawdza się nawet przy krótkich rzęsach, polecam bardzo.

zalotka golden

Ładnie pokresla rzesy, uzywam juz ponad rok codziennie. Rzesy wydaje sie zdecydowanie dluzsze, lepiej sie malują i siegaja az po brwi, co bardzo mi sie podoba.

Must have!

Przez lata nie używałam zalotki do rzęs przez to, ze naczytałam się o wyrwanych rzęsach. W końcu jednak sie przekonałam i kupiłam moją pierwszą zalotke, która była właśnie golden rose. Mam ją juz kilka lat i nadal działa tak samo dobrze jak na początku. Dzisiaj nie wyobrażam sobie bez niej makijażu oka.